Napuštanje zemlje

Ubedljivo Kina . Svekineski narodni kongres je odobrio zahteve nacionalnog tela za planiranje i dao u zadatak aktuelnoj vladi da u narednih sedam godina poveća standard i današnjih 300 miliona građana Kine koji po evropskim standardima spadaju u srednji sloj poveća na 800 miliona srednjoslojnih.
To je ubedljivo najveća tržište na svetu . Podsetimo 800 miliona srednjoslojnih je veći broj ljudi nego što SAD i EU imaju broj stanovnika ukupno.
Takvo tržište za nas kreativne daje najveće šanse za uspeh , četiri puta veće šanse nego u EU ili SAD-ma.
Onaj ko se na vreme ne etablira na takvo tržište unapred je osuđen na gubitnika, on pripada jednom potopljenom svetu prošlosti.
A ako neko sumnjaa u nekredibilnost Svekineskog narodnog kongresa podsetiću na slučaj sa vrapcima.
 
Упрошћаваш ствари и сводиш људе на стоку у потрази за бољом пашом.Наравно и једино исправно и поштено је да не говоримо у име других, него у своје име.Понављам ово јер је то кредо који је мој и држим га се читавог живота.
 
Australija jer SAD i EU preplavljuju migranti. Ovako daleko od svih, verovatno je i najbolje u slučaju svetskog rata. Samo što imaju mnogo ajkula i nekih hibridnih paukova. :lol:
ja bih ili tamo gde je pretoplo, ili u kanadi gde je prehladno. neinteresuje me da preplavljuju migranti toliko. realno zemlje van zapada nisu opcija za migraciju jer je neverovatno teško migrirati u njih dok sam još mlad i dok mi kita rati, ali videćemo.
 
Pitanje je bezazleno, ne bacam kletvu da neko nekoga primorava da napusti svoju zemlju.

Zanimalo me je čisto šta to privlači ljude u drugim zemljama da bi otišli tamo da žive.

Pa okej, nego je sroceno malo cudno, posto je jako tesko biti primoran, kada si primoran to znaci da nema izbora, ono, godfather verzija ponude koja ne moze da se odbije :D

Ljude najvise privlaci radoznalost, bar je mene. Zasto bih verovao nekim pricama kako je tamo negde, kad mogu sam da odem i vidim kako je.
Planeta je velika, ljudi ima 8 milijardi, sto ne otici i ne videti kako je i na drugim mestima na planeti, pa ako ti se svidi tamo negde - ostanes, ako se ne svidi, vratis se. No big deal.
 
full-frame-closeup-waving-flag-montana-usa-3d-rendering-scaled.jpg
 
Упрошћаваш ствари и сводиш људе на стоку у потрази за бољом пашом.Наравно и једино исправно и поштено је да не говоримо у име других, него у своје име.

И даље те боли истина о разлозима за одлазак, па си решио да и даље банализујеш тако што "бољи живот" изједначаваш са "бољом пашом".

Ваљда, ако употребиш увредљивији израз, твоја ће мисао бити јача?

Људи иду за бољим животом у иностранство, а 97 % људи бољи живот нађе у Аустрији, Немачкој, Швајцарској, Америци, Шведској, Норвешкој, Новом Зеланду, Аустралији, Француској, Бритнији, Италији, Шпанији, Чешкој, Словачкој, Грчкој, Холандији, Данској, Канади ... а ретко ко бољи живот нађе у Русији, Кини, Ирану, Северној Кореји и осталим Бриксовима.
 
Polaris in a web of hypocrisy sa obzirom da 90% ruskih liberaša pevuši iz Moskvice.

А одакле руски либераш да певуши ако не из Москве?

Може и из Владивостока и Петрограда.

Неће ваљда из Техерана или Пекинга да певуши руски либераш?

Индијски либераши певају из Делхија, а руски, наравно, из Москве. Зато су руски а нису турски.
 
у Аустрији, Немачкој, Швајцарској, Америци, Шведској, Норвешкој, Новом Зеланду, Аустралији, Француској, Бритнији, Италији, Шпанији, Чешкој, Словачкој, Грчкој, Холандији, Данској, Канади ... а ретко ко бољи живот нађе у Русији, Кини, Ирану, Северној Кореји и осталим Бриксовима.
Brazil, Španija, Kolumbija, samba, rumba, ćaćaća...
 
И даље те боли истина о разлозима за одлазак, па си решио да и даље банализујеш тако што "бољи живот" изједначаваш са "бољом пашом".

Ваљда, ако употребиш увредљивији израз, твоја ће мисао бити јача?

Људи иду за бољим животом у иностранство, а 97 % људи бољи живот нађе у Аустрији, Немачкој, Швајцарској, Америци, Шведској, Норвешкој, Новом Зеланду, Аустралији, Француској, Бритнији, Италији, Шпанији, Чешкој, Словачкој, Грчкој, Холандији, Данској, Канади ... а ретко ко бољи живот нађе у Русији, Кини, Ирану, Северној Кореји и осталим Бриксовима.
Алал ти вера !
Дезавуишеш самога себе чим почнеш да "објашњаш" :hahaha:
 
А одакле руски либераш да певуши ако не из Москве?
Da se iseli.
Неће ваљда из Пекинга да певуши руски либераш?
K-Pop i anime su vrlo popularni u RF :3
Индијски либераши певају из Делхија, а руски, наравно, из Москве. Зато су руски а нису турски.
Ti si se vodio svojom logikom "ako si na zapadu, navijaj za zapad" time uspostavljajući jednu tiranijsku stigmu na svakog Srbina koji je bio primoran da napusti ovu zemlju. Meni je žao lično što nisam rođen u Rusiji nego sa vama Kavkazcima Indijancima
 

Back
Top