Napadnut Velimir Ilić (нападач умало линчован)

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma hajde, kako od tolike silne droge i pederluka da odjednom postanu "agresivni LDP"-ovci.

A da nije mozda rodjak nekoga kome je Velja upropastio zivot? Ili neko koga je Velja tukao. Ili mozda vlasnik ovaca koje je Velja zlostavljao? Ili klasicna podmetacina za medijsku paznju, koju nasi politicari upraznjavaju kad ispuse u narodu i medijima?


Evo ti snimak pa proceni:

http://rts.rs/page/stories/ci/story/134/Хроника/482941/Нападнут+Веља+Илић.html

Aha . pa dobro . Mozda je i neki iz bivseg Gradjanskog Saveza . No , vekazem ja da je Velja nekakva cvecka . Moze da bbude da je neki covek , koga je ovaj opljackao, mada sve zapravo lici na neke , satro demokrate , LDPovce , Gradjane , i NVO , i slicne .
 
Eto... sada nije 150:0 nego 150:1...

Skoro pa cu da cestitam napadacu, koji je primenio cistu veljinu filozofiju, ali protiv njega.

Posto gorepomenuti nema nista protiv 'ako se razbije neki prozor, kraducka' i slicno, e pa neka je sad malo prebijuckan... nista strasno ;)

Nije valjda Selja skupio 150 simpatizera.Mozda zajedno sa novinarima.
 
Interesantno kako ste zadovoljni zbog batina koje dobije Velja a sta bi bilo da je na botu posao neko da ga udari ,mislim da bi bio odmah istrebljen od strane kobri i ostalih silosa.

Је'с видео рашомонијаде и среће што је неки лудак ударио човека у средњим годинама који није имапо шансе да се одбрани , а ни групу силеџија - телохранитеља око себе да га заштите?:sad2:

Зато " народна мајка " гробар бајетински и љигавко му без секунде радног стажа иду улицом са војском пробисвета - силеџија око њих, па чик да им неко приђе ближе од десет метара :roll:

Мени је још интересантније , КОГА се то плаше гробар и љигави , када по њиховом " раде у интересу народа "?????:think:
 
Aha . pa dobro . Mozda je i neki iz bivseg Gradjanskog Saveza . No , vekazem ja da je Velja nekakva cvecka . Moze da bbude da je neki covek , koga je ovaj opljackao, mada sve zapravo lici na neke , satro demokrate , LDPovce , Gradjane , i NVO , i slicne .

Ajd po čemu to liči na LDP, GS i NVO? Ajd kaži majketi...

PS:
Prvo ga je gurno pa nabo popicci, zar ti to ne lici na namestaljku? Sto ga odmah nije nabo?
 
pa bio je 4 godine na vlasti , na prilicno unosnom mestu , ko zna sta je muljao i koga je zayebo :think:

Ma zaje.bao je mnoge kao i svi nasi politicari. Sve je to bagra lopovska koji treba mlatiti na svakom mestu da ne smeju napolje da provire. Bar su moji stavovi po pitanju odnosa prema politicarima i ostaloj bagri lopovskoj svima poznati.
Da sam ja zveknuo Velju mogli bi samo da mu odbroje do 10.
 
Ali sto je puklo kad ga je nabo pesnicom.
Ali faca Veljina je za oskara.

1zd4036.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top