Намјерне првокације против Срба и Србства

Nisma primetio da te je zike nešto lično napao...Misim ne branim ga ume da bude bezobrazan al nisam primetio da je bio prema tebi...
ОК, вјероватно сам погрешио, помислио сам да је рекао да сам написао нешто малоумно и да распламсавам овде неке балканске "ватрене подјеле". Извињавам се Зике-у ако се нашао погођеним мојим коментаром.
 
Veličanje "Oluje" mi nije promaklo, namjerno ga nijesam spomenuo jer je nevezano za moj narod. A obrati malo pažnju šta se na ovom forumu piše o Crnogorcima, pa onda kukaj kako su Srbi ugroženi.
Da, mislim da je glupost, i to nema nikakve veze sa tobom, nego sa temom.
Знаш ли ти шта су мени све Извини и Скуид радили зато што сам бранио Црногорце и Црну Гору. Дукљанином су ме друже мој називали због тога, издајицом, пропагатором независног Косова. ОК, сад се измирих са њима.
 
Свједоци смо да се овдје отвара низ провокативних тема које вређају осјећања припадника србскога народа. Амфилохијев нормалан говор о могућим сукобима назива се претњом, подржава се јачање Ал Каиде (у Тунису и Алжиру), толеришу се смишљење провокације против Срба у Црној Гори, ниподаштавају српске жртве, Олуја назива легитимном акцијом, док се са друге стране злочин у Сребреници неометано квалификује као геноцид, користе се увредљиви термини посрбице и политички Срби за Србе у ЦГ, спомињу се тезе како су Срби претежно настали од Влаха (немам ама баш ништа против Влаха али овима одређена особа негира аутохтоност србске нације)

Сестре Српкиње, браћо Срби, јесте да смо познати као гостољубљив народ али све има своје границе...ја се питам, докле ћемо се сваијати и погињати главу пред душманима који сваку прилику чекају да нам забију нож у леђа. Зато сматрам да на сваку такву провокацију треба реаговати слањем пријаве.

Najgore je ignorisati
 
Stalno se izvinjavaš ko Tadić:lol:Misim uvati to i mene a posle provališ da onaj kome si se izvinjavao nije vredan...
Јој и у РЛ се често извињавам. једном приликом ми неко рече да ли због толиког извињавања претендујем на предсједничку функцију у Србији. :lol:
"Не, ја сам убеђени Монархиста", одговорих :D
 
Вала, чак и Зике да почне, то ме баш зачудило....
Пази, какви се све изрази иначе на форуму користе за спрдање са Србима, еј, "тракторијада", протјеривање минимум 200.000, а вјероватно и 250.000 људи појединци називају "тракторијадом" и још кажу, покушате ли да вратите РСК, организоваћемо вам још једну. Замисли да ја одем на хрватски форум и предлажем депортацију Хрвата из нпр. Бенковца, шта мислиш како бих прошао ?
Или да тврдим да су Бошњаци Срби на неком бошњачком форуму ??

Pa naravno da počnem kad braniš jednog bolesnika koji prijeti rušenjem džamija i građanskim ratom u mojoj državi. Nego šta očekuješ, da kažem "svaka ti čast"?
Pa poslije kad završite ko što obično završite kukate o nejači i sranjima, a ovamo sve prvi zakuvate. Malo se kontrolišite pa će sve da bude u redu, u Crnoj Gori vas niko ne dira.
 
Не волим што је коријен срп...има за мене као десничара, не баш лијепу конотацију и губи се коријен ријечи Србин, Србија, срб али ајде...говорићу српски ако вам више одговара....

Gramatika, ShommySRB, gramatika; prva palatalizacija, prelazak b u p...
 
Pa naravno da počnem kad braniš jednog bolesnika koji prijeti rušenjem džamija i građanskim ratom u mojoj državi. Nego šta očekuješ, da kažem "svaka ti čast"?
Pa poslije kad završite ko što obično završite kukate o nejači i sranjima, a ovamo sve prvi zakuvate. Malo se kontrolišite pa će sve da bude u redu, u Crnoj Gori vas niko ne dira.
Zike, nisu nas Crnogorci dirali oko SPC, vec oni Turci Mrdaywalker i Mingo.
 
Вала, чак и Зике да почне, то ме баш зачудило....
Пази, какви се све изрази иначе на форуму користе за спрдање са Србима, еј, "тракторијада", протјеривање минимум 200.000, а вјероватно и 250.000 људи појединци називају "тракторијадом" и још кажу, покушате ли да вратите РСК, организоваћемо вам још једну. Замисли да ја одем на хрватски форум и предлажем депортацију Хрвата из нпр. Бенковца, шта мислиш како бих прошао ?
Или да тврдим да су Бошњаци Срби на неком бошњачком форуму ??

Neka, ima dana za "megdana".
Pravda je spora, ali dostizna.
 
Знаш ли ти шта су мени све Извини и Скуид радили зато што сам бранио Црногорце и Црну Гору. Дукљанином су ме друже мој називали због тога, издајицом, пропагатором независног Косова. ОК, сад се измирих са њима.

E pa zamisli sa kakvim se tek ja stvarima ođe srijećem, kad su tebe Srbina iz Crne Gore tako nazivali i pljuvali?
 
E pa zamisli sa kakvim se tek ja stvarima ođe srijećem, kad su tebe Srbina iz Crne Gore tako nazivali i pljuvali?

Вјерујем ти...и на другом неполитичком форуму сам називан "проданом душом", у смислу да сам се продао Дукљанима и сл...:roll:
 
Veličanje "Oluje" mi nije promaklo, namjerno ga nijesam spomenuo jer je nevezano za moj narod. A obrati malo pažnju šta se na ovom forumu piše o Crnogorcima, pa onda kukaj kako su Srbi ugroženi.
Da, mislim da je glupost, i to nema nikakve veze sa tobom, nego sa temom.

A sto tebe to sokole, toliko pogadja, kada je ovo srpski forum?
 
...
Сестре Српкиње, браћо Срби, јесте да смо познати као гостољубљив народ али све има своје границе...ја се питам, докле ћемо се сваијати и погињати главу пред душманима који сваку прилику чекају да нам забију нож у леђа. Зато сматрам да на сваку такву провокацију треба реаговати слањем пријаве.
Ne znam što ti nije pravo? Mene je ođe rečeno e je ovo srbski forum i da nije dozvoljeno jedino Srbe pljuvat, a sve ostale udri koliko možeš. I sad se ti nađe nezaštićen. Ne budi smiješan.
Što se tiče onoga zla u liku Rista Radovića ne možete ga oprat ni na koji način, ali ako ga nastavite branit bićete isto zlo ka i on. Sijač mržnje u Crnu Goru. Jer, dok je mržnje dotle će i on bitisat. I ono te on predstavlja.
Posrbice i lažni Srbi stvarnost su Crne Gore i nikakav moderator to ne može promijenit. A, ni ti. Jer, kad neko od kad zna za sebe piše da je Crnogorac, a onda pod stare dane postane Srbin, što bi moga bit no posrbica? A, lažni Srbi su oni brojni te se iz inada vlastima pišu Srbima kad im to ništa ne znači, a kad im je ... u pitanje śete se e su Crnogorci.
 
Емотивац сам и то ме убија :(
I ja sam emotivac,ali na necije izivljavanje ne mogu da budem sentimentalac,pogotovu ako su u pitanju neki anonimusi koji se nigde nisu afirmisali,dodju ovde da maltretiraju nekoga,da se dusevno nahrane da bi mogli da prezive.
Ne vidim razlog da te takvi mentalni sklopovi izbace iz sina z:)
 
Zike, nisu nas Crnogorci dirali oko SPC, vec oni Turci Mrdaywalker i Mingo.

Pa nijesu, al se na kraju sve svede na pljuvanje po Crnogorcima. Natakli su limenu konzervu sa blindiranim vratima i eloksiranom bravarijom na Rumiju, uništavaju kulturno nasljeđe iz doba Duklje, prekidaju jedan kult koji traje skoro milenijum, nazvali su tu konzervu crkvom i sad kunu i laju sa oltara pravoslavlja... Sve bih ja to pobačao u Jadransko more
 
Свједоци смо да се овдје отвара низ провокативних тема које вређају осјећања припадника србскога народа. Амфилохијев нормалан говор о могућим сукобима назива се претњом, подржава се јачање Ал Каиде (у Тунису и Алжиру), толеришу се смишљење провокације против Срба у Црној Гори, ниподаштавају српске жртве, Олуја назива легитимном акцијом, док се са друге стране злочин у Сребреници неометано квалификује као геноцид, користе се увредљиви термини посрбице и политички Срби за Србе у ЦГ, спомињу се тезе како су Срби претежно настали од Влаха (немам ама баш ништа против Влаха али овима одређена особа негира аутохтоност србске нације)

Сестре Српкиње, браћо Срби, јесте да смо познати као гостољубљив народ али све има своје границе...ја се питам, докле ћемо се сваијати и погињати главу пред душманима који сваку прилику чекају да нам забију нож у леђа. Зато сматрам да на сваку такву провокацију треба реаговати слањем пријаве.

Написао си одличан пост али провокатори по служебној дужности из ЦГ ће ти убаздјети читаву тему. Битно да си ти рекао шта видиш и да је то истина коју виде и други а не само ми Срби одавде.
 

Back
Top