Намјерне првокације против Срба и Србства

gost 186118

Veoma poznat
Poruka
10.118
Свједоци смо да се овдје отвара низ провокативних тема које вређају осјећања припадника србскога народа. Амфилохијев нормалан говор о могућим сукобима назива се претњом, подржава се јачање Ал Каиде (у Тунису и Алжиру), толеришу се смишљење провокације против Срба у Црној Гори, ниподаштавају српске жртве, Олуја назива легитимном акцијом, док се са друге стране злочин у Сребреници неометано квалификује као геноцид, користе се увредљиви термини посрбице и политички Срби за Србе у ЦГ, спомињу се тезе како су Срби претежно настали од Влаха (немам ама баш ништа против Влаха али овима одређена особа негира аутохтоност србске нације)

Сестре Српкиње, браћо Срби, јесте да смо познати као гостољубљив народ али све има своје границе...ја се питам, докле ћемо се сваијати и погињати главу пред душманима који сваку прилику чекају да нам забију нож у леђа. Зато сматрам да на сваку такву провокацију треба реаговати слањем пријаве.

gost 227949

Veoma poznat
Poruka
13.999
Свједоци смо да се овдје отвара низ провокативних тема које вређају осјећања припадника србскога народа. Амфилохијев нормалан говор о могућим сукобима назива се претњом, подржава се јачање Ал Каиде (у Тунису и Алжиру), толеришу се смишљење провокације против Срба у Црној Гори, ниподаштавају српске жртве, Олуја назива легитимном акцијом, док се са друге стране злочин у Сребреници неометано квалификује као геноцид, користе се увредљиви термини посрбице и политички Срби за Србе у ЦГ, спомињу се тезе како су Срби претежно настали од Влаха (немам ама баш ништа против Влаха али овима одређена особа негира аутохтоност србске нације)

Сестре Српкиње, браћо Срби, јесте да смо познати као гостољубљив народ али све има своје границе...ја се питам, докле ћемо се сваијати и погињати главу пред душманима који сваку прилику чекају да нам забију нож у леђа. Зато сматрам да на сваку такву провокацију треба реаговати слањем пријаве.

A koji je to "srBski" narod? Ne znam, pošto sam ja pripadnik SRPSKOG naroda, a
za ovaj "srBski" nisam još uvek imao prilike da čujem.

zike

Elita
Poruka
21.673

Ja mislim da Risto za života nije normalan govor održao :hahaha:
A zar ne misliš da je negiranje genocida nipodaštavanje nečijih žrtvi?
Pa većina onih koji sebe zovu Srbi iz CG i jesu "posrbice", al to nema nikakve veze, ja lično poštujem bilo koga ko se kao Srbin izjasni jer je to nečije pravo.

Tako da, ako se neko ponaša bahato i provocira, to ste upravo vi, primjera koliko oćeš, tako da je ova tema sama po sebi glupost

gost 186118

Veoma poznat
Poruka
10.118
Pa većina onih koji sebe zovu Srbi iz CG i jesu "posrbice", al to nema nikakve veze, ja lično poštujem bilo koga ko se kao Srbin izjasni jer je to nečije pravo.

Tako da, ako se neko ponaša bahato i provocira, to ste upravo vi, primjera koliko oćeš, tako da je ova tema sama po sebi glupost
Прво, ја нисам дио те ултранационалистичке екипе. Друго, ако је за тебе величање Ал каиде ок, што је иначе Минго радио, за мене није. Треће, у Сребреници је било злочина, не и геноцида јер је ријеч о једном граду, не о цијелој БиХ. А видим да ти је величање Олује "случајно" промакло.
И наравно, на крају си морао да кажеш да је моја тема глупост.
Низак ударац пријатељу.

gost 186118

Veoma poznat
Poruka
10.118
Затварајте ово...очигледно сам погрешно схваћен...не покушавам да разбукатавам "патриотске страсти", већ само указујем на чињеницу да постоје корисници из сусједства чија је основна дјелатност на овоме форуму "целофан" провокација.

Andjela

Elita
Poruka
23.874

O, djes` sokole?
Vidim, spamujes temu, a?
A kako to posrbice? Ajde objasni nama neukima.

Andjela

Elita
Poruka
23.874
Затварајте ово...очигледно сам погрешно схваћен...не покушавам да разбукатавам "патриотске страсти", већ само указујем на чињеницу да постоје корисници из сусједства чија је основна дјелатност на овоме форуму "целофан" провокација.

U redu je.
Samo promeni ime teme, stavi "Mesto gde mozete da pljujete Srbe, do 101 i nazad".

карлос

Veoma poznat
Poruka
10.764

Пријатељу Шоми.Па погледај теме ко је отворио.Мислим да грешиш јер те теме су управо отворени од Србе.А касније се јављају реакције.

gost 186118

Veoma poznat
Poruka
10.118
[/B]
Пријатељу Шоми.Па погледај теме ко је отворио.Мислим да грешиш јер те теме су управо отворени од Србе.А касније се јављају реакције.
Не мислим ја да сви сусједи вређају...ти, Реклес, Славонија, Олд мне и слични сте ок. Проблем су они прикривени екстремисти.

gost 186118

Veoma poznat
Poruka
10.118
A koji je to "srBski" narod? Ne znam, pošto sam ja pripadnik SRPSKOG naroda, a
za ovaj "srBski" nisam još uvek imao prilike da čujem.
Не волим што је коријен срп...има за мене као десничара, не баш лијепу конотацију и губи се коријен ријечи Србин, Србија, срб али ајде...говорићу српски ако вам више одговара....

gost 186118

Veoma poznat
Poruka
10.118
[/B]
Иначе, ја први признајем македонску нацију и државу, иако неки моји сународници би ме због тога сматрали за велеиздајника.

gost 186118

Veoma poznat
Poruka
10.118
U redu je.
Samo promeni ime teme, stavi "Mesto gde mozete da pljujete Srbe, do 101 i nazad".
Вала, чак и Зике да почне, то ме баш зачудило....
Пази, какви се све изрази иначе на форуму користе за спрдање са Србима, еј, "тракторијада", протјеривање минимум 200.000, а вјероватно и 250.000 људи појединци називају "тракторијадом" и још кажу, покушате ли да вратите РСК, организоваћемо вам још једну. Замисли да ја одем на хрватски форум и предлажем депортацију Хрвата из нпр. Бенковца, шта мислиш како бих прошао ?
Или да тврдим да су Бошњаци Срби на неком бошњачком форуму ??

FataMorgen

Legenda
Poruka
64.174
Pa,trebalo bi da budes imun na prostakluke,prizemne provokacije...z:)

карлос

Veoma poznat
Poruka
10.764
Иначе, ја први признајем македонску нацију и државу, иако неки моји сународници би ме због тога сматрали за велеиздајника.

Буди сигуран да од те твоје земљаке 70% говоре из ината.Ето остајем око 30% за оне најватреније који у своју жељу да нешто докажу више доносе штете него користи своје земље. Ја те уверавам и то је тачно.

zike

Elita
Poruka
21.673
Прво, ја нисам дио те ултранационалистичке екипе. Друго, ако је за тебе величање Ал каиде ок, што је иначе Минго радио, за мене није. Треће, у Сребреници је било злочина, не и геноцида јер је ријеч о једном граду, не о цијелој БиХ. А видим да ти је величање Олује "случајно" промакло.
И наравно, на крају си морао да кажеш да је моја тема глупост.
Низак ударац пријатељу.

Veličanje "Oluje" mi nije promaklo, namjerno ga nijesam spomenuo jer je nevezano za moj narod. A obrati malo pažnju šta se na ovom forumu piše o Crnogorcima, pa onda kukaj kako su Srbi ugroženi.
Da, mislim da je glupost, i to nema nikakve veze sa tobom, nego sa temom.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.