Najveći strah

mhm
veoma interesantno
planirao sam čitati kuran, jednom.

nego, pošto si religiozna i "pravoverna", reci ti meni, motaš li se skroz po ovom zvizdanu? :)



očekivala sam da me to neko upita. ne, ne motam se skroz fjodore. ali nisam razgoličena, jer živim i religioznom kvaru, pristojna sam obučena, i to je jdan od načina na koji poštujem pravila svoje vjere.. pročitaj, pa ćeš vidjeti što je zabranjeno.

pročitala sam Ga više puta, i koristim Njegove tekstove većinom za vlastite svrhe, tj podučavanjem sebe i odvraćanjem od lošeg. ne hodam po bazenima, ne idem na jezero na more sam zadnji put bila prije 2godine. kao što rekoh, ovo je prolazno, ono tamo je trajno i mogu se strpiti. da, uz to, nisam upisla vjesku školu pa da se motam, ali imam pravo biti religiozna. isto kao što i ti ne moraš biti sveštenik da bi se molio ili meni objašnjavao neke stavri o tvojoj vjeri tako ni ja ne moram biti "umotana" odnosno pokrivena da bih ti pokazala ili dokazala neke stavri koje možda nisi znao.. :)
 
Poslednja izmena:
Ella, duso, ti si u sekti, nemoj nas jebavati sve ovde, nije zabavno...:aha:

p.s. kreptoman se zajebava...tacnije, podjebava te...:lol:

p.p.s. mnogo ruznih reci sam rekla u jednom postu, ali kontam, to je za tvoje dobro... :mrgreen:
 
Ella, duso, ti si u sekti, nemoj nas jebavati sve ovde, nije zabavno...:aha:

p.s. kreptoman se zajebava...tacnije, podjebava te...:lol:

p.p.s. mnogo ruznih reci sam rekla u jednom postu, ali kontam, to je za tvoje dobro... :mrgreen:


u sekti ili ne, imam pravo na svoje mišljenje kao i ti. a njegova je stvar hoć li se zezati sa mnom ili ne. stvarno mi je svjedno na koji me način neko želi ismijati i poniziti, jer vjerovatno ne zna razloge mojih riječii ili sasvim slučajno ih i ne razumije :D

a što se tiče mog dobra, hvala za brigu. doista nije potrebno :)
 
a lejdi, da te pitam još nešto :)
kad dočekaš starost zaljubljena, kad ne budeš privlačna mužu, hoćeš li mu dozvoliti da oženi još jednu, neku utegnutu, od desetak godina? :)


ne mogu mu dozvoiti zato što on te neće ni poželjeti. neću naći jednog takvog, budi ubjeđen. :D samo šteta je Fjdore što svaki tvoj postupak znam unaprijed u ovoj temi, i na svako tvoje pitanje imam jasan odgovor..
 
rat svih protiv svih, napadamo sve, bez obzira na veru, naciju, pol, seksualno opredeljenje, uzrast...
uostlaom, gde ti vidiš da neko nekoga napada? samo me interesuju stavovi "pravovernih". :)


zar ima problem sa mojim stavom "pravovernog" čovjeka. ovdje niko nikog ne napada.. ali ono što te moram podsjetiti jeste da je ovo forum koji se temelji na osnovu zajedničkih interesa i principa, za druženje, zabavu, diskusije, razmjenu iskustava i tako dalje. a ne za uvrijedljive sadržaje niti za dijeljenje ljudi na osnovu njihove vjerske pripadnosti, nacionalnosti, polne pripadnosti, seksualnog opredjeljenja ili uzrasta..
za svaku tvoj udarac uzvratiću rječju, i ne boli me nijedna tvoja uvreda niti omalovažavanje. riječ boli više no udarac.
tako da znaš, svako ima pravo na svoje mišljenje i svoje stavove Fjodore...
 
Nazovi to kako god zelis Fjodore :)
Ako imas koja pitanja o toj "sekti" kako je ovde vec nazvano mislim da je pdf Religija dva klika dalje.
Osim ako vasi najveci strahovi nisu jelte religija sto bi bilo smesno :lol:
 
Malo se smorim kad vidim mladu osobu indoktriniranu do maksimuma
Ono, ne pruže joj ni šansu da misli, već samo dogma > max
Nemojte je pritiskati sad, to je naučena stvar, kad ispereš mozak detetu ono to nikad ne može da odbaci ako ga prihvati u mladosti
može samo da nauči da ga pravda raznim varijantama razloga kako vreme protiče
to je samo šteta.

- - - - - - - - - -

Nazovi to kako god zelis Fjodore :)
Ako imas koja pitanja o toj "sekti" kako je ovde vec nazvano mislim da je pdf Religija dva klika dalje.
Osim ako vasi najveci strahovi nisu jelte religija sto bi bilo smesno :lol:

pa pričo sam ti onaj dan o tom pdfu
zaleteh se jednom da se raspravljam s njima
ne do mi bog ponovo :lol:
 
ne mogu mu dozvoiti zato što on te neće ni poželjeti. neću naći jednog takvog, budi ubjeđen. :D samo šteta je Fjdore što svaki tvoj postupak znam unaprijed u ovoj temi, i na svako tvoje pitanje imam jasan odgovor..

eh, jos si ti derle :)
otkud ti znas sta ce on pozeleti a sta ne? naravno da ne znas, a vidim da izbegavas dati odgovor. fino sam napisao, AKO POZELI, to je uslovna recenica gde sam ja unapred dao uslov. ali nema veze. :)

samo gledam koliko ste vi "pravoverni" zaista dosledni.
upoznao sam dosta muslimana koji kao postuju pravila vere, recimo, ne jedu svinjetinu, i tako, a ovamo piju ko rusi. hocu da kazem, svi postuju ono sto im odgovara, i uvek se nadje neko opravdanja za nepostovanje odredjenih pravila.

al tako je i mujo svojevremeno. zaboravio sam, kolko godina je imala ona devojcica kojom se ozenio? on preko 50 a ono 8, je li tako bese? :roll: jadno dete :(
 
zar ima problem sa mojim stavom "pravovernog" čovjeka. ovdje niko nikog ne napada.. ali ono što te moram podsjetiti jeste da je ovo forum koji se temelji na osnovu zajedničkih interesa i principa, za druženje, zabavu, diskusije, razmjenu iskustava i tako dalje. a ne za uvrijedljive sadržaje niti za dijeljenje ljudi na osnovu njihove vjerske pripadnosti, nacionalnosti, polne pripadnosti, seksualnog opredjeljenja ili uzrasta..
za svaku tvoj udarac uzvratiću rječju, i ne boli me nijedna tvoja uvreda niti omalovažavanje. riječ boli više no udarac.
tako da znaš, svako ima pravo na svoje mišljenje i svoje stavove Fjodore...

omalovazavanje, uvreda, o cemu to ti?
samo zelim da vidim kakvi su tvoji stavovi. nikada te nisam uvredio, ne izmisljaj. :)
 
Pa pričo sam ti onaj dan o tom pdfu
zaleteh se jednom da se raspravljam s njima
ne do mi bog ponovo :lol:

Zapamtila sam skoro sve sto ste tog dana rekli, ako ne od reci do reci onda teme :lol:
Mislim da ova tema jednostavno nije namenjena nekoj glupoj raspravi koja nikada nece imati cilj jer jelte svi smo razlicito "nauceni".
Mada mozda bi ti u RL ta rasprava bila daleko zanimljivija Krepto, znam da bi meni kao posmatracu sigurno bila zanimljiva ;)
 
U RL bih je verovatno pojeo živu u raspravi i onda bih se osećao loše, bolje ovako, mogu da se iskontrolišem i da kažem sebi "nema smisla"

20120310162435!Watch-out-we-got-a-badass-over-here-meme.png
 

Back
Top