Najveći strah

nije toliko prosto, uopšte nemaš svest o tome da postoji differentia specifica koja religijski tekst odvaja od proste fantazije i da je Bog svojevrstan arhetip.
Moraš malo više da se edukuješ, to ti ne govorim iz namere da te zahebavam.



Cuo sam nesto malo o tome, ali ne, ne znam dovoljno o tome... Ali ono nikad ne znas sta ce biti za toliki broj godina... Drugo, da je to oblast koja me iole interesuje znao bih o tome :P Ko ga sisa, nije ni bitno, niti je poenta, kao i ovo religiozno raspredanje na 3 strane. Otisli smo daleko od strahove... A i inace sumnjam da mnogo ljudi zna tu razliku :P A i meni je religijski tekst isto sto i fantazija jer ne verujem. Biblija mi je samo bila zanimljivo stivo za citanje, nista vise...
 
Imam strah od foto ćelije. Redovno se popišam u wc-u u kom se svetlo pali tim mehanizmom. Prosto me jeza obuzme kada pomislim da prekidam nevidljivi snop zraka svojim telom, ono se od mene odbija pravo na spravu koja pali svetlo. Evo ne mogu, poludeću dok ovo pišem.
 
roses are red, violets are blue, don't eat me I love you too <3
 

Prilozi

  • i-love-you-pig-vegan-vegetarian-veggie-Favim.com-401677.jpg
    i-love-you-pig-vegan-vegetarian-veggie-Favim.com-401677.jpg
    44,6 KB · Pregleda: 0
Не бркајте свиње и говеда.
Свиње су дебеле, халапљиве и много укусне, а говеда су више присутна у песмама и медијима, нпр. као кравица Милка, или Дођи ми довече не буди говече. И дају млеко и супу.
Btw, никада нисам пробао свињско млеко.

@svinjska_radost

Дајете ли млеко?
 
Не бркајте свиње и говеда.
Свиње су дебеле, халапљиве и много укусне, а говеда су више присутна у песмама и медијима, нпр. као кравица Милка, или Дођи ми довече не буди говече. И дају млеко и супу.
Btw, никада нисам пробао свињско млеко.

@svinjska_radost

Дајете ли млеко?

U VREME USKRŠNJEG POSTA DAJEM I SOJU ZA SOJINO POSNO MLEKO U POSNOM ESPRESU POSNIH VERNIKA
 

Back
Top