Najstariji zanat na svetu....

z:shock:z:shock:z:shock:...Oh mein Gott...sta pises bwe...brisi ovo, nekulturno je...:zimag::zimag:

Blajbi se zafrkava...ne trazi preporuke jer zivi u Latinskoj Americi gde je toga k'o pleve a i stariji je od nas, namerno je i napisao u muskom rodu da se upaca ko moze, preganjamo se mi na pdf-u Zene i Moda mesecima, znam ga k'o zlu paru:zimag:...zna on i za te usluge sigurna sam...ali ti nemas filter vise sta pises...

Debeljuco, nemoj da odajes vojne tajne. z:(

http://forum.krstarica.com/blog.php?u=179399
 
Ah, pa ti si mod, ali nista ne znas po ovim pitanjma... z:p

Rizik kod devijaka je danas VECI da ces "zaraditi nesto".

Profesionalke se veoma dobro cuvaju i tu je rizik minimalan.

A platiti je bolje iz vise razloga.

Prvo - jeftninije je (ne placas izlaske, vecere, ne kupujes pokloncice, cvece i sl)

Uspeh je zagarntoven (kod neke devojke ili zene mozes sve da joj kupis i potrosis pare, a na kraju - nista...Znas ti onu stru: "Jos je nisam ni opipo, odnela mi lanac i po..."?

I trece ne zivka te posle na mobilni, ne trci za tobom, ne pravi scene, jednom reci ne dosadjuje ti.

Sve su to prednosti....:zimag:



Jaoj Blajbi volim te ali ne lupkaj gluposti...to je sve simulacija, ona simulira da joj se dopadas, da joj je lepo, da si joj privlacan, da zelis uopste da je dodirnes a meni, kao muskarcu, bi to bilo odbojno do bola...da moram da platim za malo neznosti...da sam toliko lenj, isfrustriran, nezaineteresovan, da toliko ne cenim zensko da mogu da joj dam 200, 300 evra za ono sto bi trebalo biti emocija...
 
Jaoj Blajbi volim te ali ne lupkaj gluposti...to je sve simulacija, ona simulira da joj se dopadas, da joj je lepo, da si joj privlacan, da zelis uopste da je dodirnes a meni, kao muskarcu, bi to bilo odbojno do bola...da moram da platim za malo neznosti...da sam toliko lenj, isfrustriran, nezaineteresovan, da toliko ne cenim zensko da mogu da joj dam 200, 300 evra za ono sto bi trebalo biti emocija...

Draga, ti to gledas sa STANOVISTA SUPTILNE ZANSKE PSIHE....

Mi muskarci funkcionisemo drugacije, ne prenebegavaj tu istinu.

(Bah, nikad ne bih dao 200 eura! z:(()
 
Draga, ti to gledas sa STANOVISTA SUPTILNE ZANSKE PSIHE....

Mi muskarci funkcionisemo drugacije, ne prenebegavaj tu istinu.

(Bah, nikad ne bih dao 200 eura! z:(()

Evo ja ti dajem 200 komada da mi objasnis sta je tu toliko drugacije...bas me zanima...nikada nisam shvatala kada mi neko kaze ja sam musko ja funkcionisem drugacije od tebe...najcesce zloupotrebljavan izgovor muske sorte kroz istoriju...:zimag:
 
Evo ja ti dajem 200 komada da mi objasnis sta je tu toliko drugacije...bas me zanima...nikada nisam shvatala kada mi neko kaze ja sam musko ja funkcionisem drugacije od tebe...najcesce zloupotrebljavan izgovor muske sorte kroz istoriju...:zimag:

Kako da ti to objasnim da shvatis....?

Kod zena osecaji i seks su jednom paketu..

A kod muskarca svaki na svoju stranu...

Moze biti osecaji bez seksa (z:kiss:), a moze biti i seks bez osecaja....

Kod zena (izuzimajuci profesionalke) to uglavnom se ne odvaja.
 
Jaoj Blajbi volim te ali ne lupkaj gluposti...to je sve simulacija, ona simulira da joj se dopadas, da joj je lepo, da si joj privlacan, da zelis uopste da je dodirnes a meni, kao muskarcu, bi to bilo odbojno do bola...da moram da platim za malo neznosti...da sam toliko lenj, isfrustriran, nezaineteresovan, da toliko ne cenim zensko da mogu da joj dam 200, 300 evra za ono sto bi trebalo biti emocija...

Каква црна нежност, не плаћају то него вагину...и још по нешто приде

Ја мислим да је то сасвим ок, ако ти треба само ваџајна, плати је, немој да смараш неку којој то није посао (да даје за паре)
 
A platiti je bolje iz vise razloga.

Prvo - jeftninije je (ne placas izlaske, vecere, ne kupujes pokloncice, cvece i sl)

Uspeh je zagarntoven (kod neke devojke ili zene mozes sve da joj kupis i potrosis pare, a na kraju - nista...Znas ti onu stru: "Jos je nisam ni opipo, odnela mi lanac i po..."?

I trece ne zivka te posle na mobilni, ne trci za tobom, ne pravi scene, jednom reci ne dosadjuje ti.

Sve su to prednosti....:zimag:

...ok a sta radis kad nemas para...razlika izmedju sexualnih manijaka i tih koji placaju prostitutke je samo u tome sto sm nemaju para ili nece da plate :)
 
Kako da ti to objasnim da shvatis....?

Kod zena osecaji i seks su jednom paketu..

A kod muskarca svaki na svoju stranu...

Moze biti osecaji bez seksa (z:kiss:), a moze biti i seks bez osecaja....

Kod zena (izuzimajuci profesionalke) to uglavnom se ne odvaja.

Hm...a ko je utvrdio da smo mi nezne i suptilne a da ste vi tako iskljuciviz:mrgreen:...nije odnos bas tako jednostavan, puno je tu mazenja, neznosti, poljubaca...onda vi sve to odglumite...i ona odglumi....:zimag:
 

Back
Top