Kog milijardera biste najradije izveli na ručak?

Kako, kad ja nisam u ponudi? :zcepanje:
E. M. se stavio u ponudu... pa rekoh da odgovorim blagovremeno i pravovremeno, mada... Postoji problem!
Dođi.

Šta voliš za ručak?

Prilozi

• Screenshot_20240404_221415.jpg
    Screenshot_20240404_221415.jpg
    62,8 KB · Pregleda: 2
Elon se samoproviše kao najcool lik u konkurenciji koju je sam izabrao.
Koga briga za njih i njihove ego igrarije.
Možda ali gledaj:

1) Mlad i solidno izgleda
2) Pametan bez svake sumnje jedan od najbriljantnijih umova današnjice
3) Rešava probleme poput ekspanzije čovečanstva u svemir i unapređuje sve to konstanno - SpaceX
4) Rešava probleme globalnog zagrevanja i dostupnosti energije time što je usavršio električne automobile i što je zapravo najkul u svemu tome - patente je ostavio slobodnim te sad svi u svetu pa i mi Srbi možemo praviti naše električne automobile. - Pogledaj guglaj možeš naći sve njegove patente i sam da počneš da dizajniraš svoj električni automobil.:malav:
5) Rešio dostupnost interneta na bilo kojoj tački planete Zemlje - internet usred pustinje ili prašume uz pomoć Starlink.
6) Rešava još neke sitnice poput javnog prevoza itd - Boring company to radi
7) Zalaže se za slobodu govora - Kupio Twitter sada X mreža i okej su mu politike tu
8) Protivi se Woke trendovima - ovo mi se mnogo sviđa

Ja ne mogu naći ništa negativno za njega.
Znači veliki naučnik, inženjer i veliki humanista kako okreneš i gde god okreneš.

Jedino ga SAD "duboka država" kritikuje jer je de fakto libertarijanac koji podržava ograničenje moći države SAD i takođe se zalaže za nekakav kompromis i mir sa Rusijom. Sad ni ovo mi baš nije negativno... Koliko će tako moći i da li će početi da savija glavu pred njima je pitanje. Verovatno hoće, ali i ovo je dosta za mene.

Možda ali gledaj:

1) Mlad i solidno izgleda
2) Pametan bez svake sumnje jedan od najbriljantnijih umova današnjice
3) Rešava probleme poput ekspanzije čovečanstva u svemir i unapređuje sve to konstanno - SpaceX
4) Rešava probleme globalnog zagrevanja i dostupnosti energije time što je usavršio električne automobile i što je zapravo najkul u svemu tome - patente je ostavio slobodnim te sad svi u svetu pa i mi Srbi možemo praviti naše električne automobile. - Pogledaj guglaj možeš naći sve njegove patente i sam da počneš da dizajniraš svoj električni automobil.:malav:
5) Rešio dostupnost interneta na bilo kojoj tački planete Zemlje - internet usred pustinje ili prašume uz pomoć Starlink.
6) Rešava još neke sitnice poput javnog prevoza itd - Boring company to radi
7) Zalaže se za slobodu govora - Kupio Twitter sada X mreža i okej su mu politike tu
8) Protivi se Woke trendovima - ovo mi se mnogo sviđa

Ja ne mogu naći ništa negativno za njega.
Znači veliki naučnik, inženjer i veliki humanista kako okreneš i gde god okreneš.

Jedino ga SAD "duboka država" kritikuje jer je de fakto libertarijanac koji podržava ograničenje moći države SAD i takođe se zalaže za nekakav kompromis i mir sa Rusijom. Sad ni ovo mi baš nije negativno... Koliko će tako moći i da li će početi da savija glavu pred njima je pitanje. Verovatno hoće, ali i ovo je dosta za mene.
Ne razumem tvoju opčinjenost Maskom. Tema je više za politiku rekao bih, tako kako si je napisao. Mene te amerčke kvazi političke nazovi razlike uopšte ne interesuju - svi su mi manje više isti, a i ne bih o tome polemisao na pdf muškarci.

Sigurno sam veći štreber od tebe. U poređenju sa Gejtsom Elon je svakako daleko pozitivniji lik. Ali opet - zar su milijarderi ti o kojima treba da nešto posebno diskutujemo. Čemu idolopoklonstvo?
Sviđa mi se što si kolega štreber.:ok:
Pa šta znam, tema je ono životna - koga biste od milijardera izveli na ručak i o čemu biste pričali takoreći, je li?
Čisto eto kao zanimljivost...

Back