Najperverznija stvar koju ste uradili do sada?

Zaboravio sam da kazem da sam svrshavao na 3 drugarice u isto vreme, nekome je mozda peverzno to a nekome ne, kad malo bolje razmislim i nema nekih perverzija osim tih drugarica i carapica... Zato sam postavio pre nekoliko dana temu u kojoj sam zeleo saznati sta danas nije perverzno, bilo me sramota da pitam sta je perverzno pa rekoh mozda kroz ovu temu dodjem do nekih odgovora. :/
 
Zaboravio sam da kazem da sam svrshavao na 3 drugarice u isto vreme, nekome je mozda peverzno to a nekome ne, kad malo bolje razmislim i nema nekih perverzija osim tih drugarica i carapica... Zato sam postavio pre nekoliko dana temu u kojoj sam zeleo saznati sta danas nije perverzno, bilo me sramota da pitam sta je perverzno pa rekoh mozda kroz ovu temu dodjem do nekih odgovora. :/

Perverzno je ono shto ti smatrash perverznim...a ne mi...zato je meni teshko izdvojiti neshto perverzno,jer je mozda nekome sve to normalno...
 
a sto me gledaju nisko?
mozda su saamo ljubomorni. pa se prave, znas. ima i toga
perverzno je sto tucash drugarice
mislim drugari su nesto drugo
a koliko dugo nisi imao sks
kada si imao drkicu za tri?
ili si super aktivan pa se vremenom to pravi u sve vecim kolicinama?
ja ne znam sad bez veze pitam
a ne znam

Nisi tema ti i nisam tema ja, tema su perverzne stvari u nasim seksualnim zivotima. :)
 
A to shto smatrash perverzijom to shto si bila s crncem?
ili samo nemash gdje da se pohvalish...

de mi reci,svega ti...a po cemu je to perverzno?
ja sam samo rekla da ni ja ovakva,ne bih lupila takvu glupost...

lepojko...nemo da nasedaš na provokacije tamo nekih...da ti kae čika dilajt...
...jer...svi smo mi uvrnuti na svoj način...i što se pravdaš...:eek:
 
:lol:

...koja si ti paljevina jeote...

I ja kazem jeote, ali sta ces, neko je galamdzija, spamer, neko je paljevina, ima nas raznih. :)

Ljudi dajte pricajte vasa iskustva i ja cu svrsiti na neko vase perverzno iskustvo, obecavam! Ali mora da bude dovoljno perverzno, znaci muka mi je vise od pomisli da su carapice moga druga meni jedino perverzno u zivotu mom. :( I potrudite se da bude istinito to vase iskustvo, nemojte da izmisljate...
 
lepojko...nemo da nasedaš na provokacije tamo nekih...da ti kae čika dilajt...

hihhi,ma ne nasjedam ja na to [imam ja druge stvari da na njih nasjedam]
ali ako neko prica gluposti,moram ga malo ispitati :mrgreen:

don't worry,nisam ja k'o Raisa [sreco,ako ovo citash,znaj da te :heart:,ali ti bjesniiiiish...:)]


Ma kome se pravdam...djevojka izjavi da joj je sex sa crncem perverzija...hahahha....pa da je s konjem rekla pa i nekako...:hahaha:
 
I ja kazem jeote, ali sta ces, neko je galamdzija, spamer, neko je paljevina, ima nas raznih. :)

Ljudi dajte pricajte vasa iskustva i ja cu svrsiti na neko vase perverzno iskustvo, obecavam! Ali mora da bude dovoljno perverzno, znaci muka mi je vise od pomisli da su carapice moga druga meni jedino perverzno u zivotu mom. :( I potrudite se da bude istinito to vase iskustvo, nemojte da izmisljate...

to ti kaem...:ok:
...najzad si sfatijo...
...da ti pričam moje perv iskustvo...? ...mrzi me da ti pravo kaem...jer tu mora da se kuca, a ja baš nisam vičat tome...
 
hihhi,ma ne nasjedam ja na to [imam ja druge stvari da na njih nasjedam]
ali ako neko prica gluposti,moram ga malo ispitati :mrgreen:

don't worry,nisam ja k'o Raisa [sreco,ako ovo citash,znaj da te :heart:,ali ti bjesniiiiish...:)]


Ma kome se pravdam...djevojka izjavi da joj je sex sa crncem perverzija...hahahha....pa da je s konjem rekla pa i nekako...:hahaha:

...živjelo naše nasedanje...:super:
 

Back
Top