Najperverznija stvar koju ste uradili do sada?

hahahaha,sad sam se setila gde si rekao da radis...:D mozda me i stvarno 'znaju',hahahaha,***,vrcava proslost:zcepanje:

Zamenila si me sa nekim. JA ne radim nigde, imam svoju firmu... :zcepanje:

Ma to neki fizikalci sa gradjevine, dok sam tamo radio, pa kazu, jel znas ti Bokicu Bobicu, a ja kazem ne znam! A oni kazu, ma znas to je ona sto ima mladez, tamo dole, znas, na guzi, u obliku srca.

:zcepanje:
 
Zamenila si me sa nekim. JA ne radim nigde, imam svoju firmu... :zcepanje:

Ma to neki fizikalci sa gradjevine, dok sam tamo radio, pa kazu, jel znas ti Bokicu Bobicu, a ja kazem ne znam! A oni kazu, ma znas to je ona sto ima mladez, tamo dole, znas, na guzi, u obliku srca.

:zcepanje:

hahahaha,i nije na guzi nego 'tamo napred'...:D
pa,zbunio si me,spominjao si nesto makijato,pa sam permutovala...:mrgreen:
 
Sama sa kornetom. Moja najvec'a perverzija je da sam prishao takvoj devojci jednom.
Posle pola sata razgovora, pristala je da se popne do mog stana da je slikam.
Rec'ic'e te, uh velika stvar. Ali me ne poznajete. Ja mrzim gumice, koliko da i ona ne dozzivi najmanje shest. ;)
nisam razumela ovo sa gumicama i koliko ona da ne dozivi sest,cega!? Orgazama....!? kakve veze gumice imaju sa tim...!?I kakvoj devojci!? Prostitutki ili...!? Interesuje me sta ti je bila perverzija,msm,koji to tip devojke...:lol:
 
nisam razumela ovo sa gumicama i koliko ona da ne dozivi sest,cega!? Orgazama....!? kakve veze gumice imaju sa tim...!?I kakvoj devojci!? Prostitutki ili...!? Interesuje me sta ti je bila perverzija,msm,koji to tip devojke...:lol:

Gumica za mene znachi nema poverenje u recheno. To mi jako smeta.

Ne normalna, svakodnevna devojka u parku. Sama i zzeljna ljubavi, dopao sam joj se. Zbog razlike u godinama nije htela javno da se vidjamo. Meni ne smeta i bash me briga. :confused:
 
Ili pricaj svoju perverziju ili nemoj da se oglasavas, gusis mi temu.

Dobro nemoj odmah da se ljutis! :mrgreen:

nisam razumela ovo sa gumicama i koliko ona da ne dozivi sest,cega!? Orgazama....!? kakve veze gumice imaju sa tim...!?I kakvoj devojci!? Prostitutki ili...!? Interesuje me sta ti je bila perverzija,msm,koji to tip devojke...:lol:

KO bi znao... :think:

Ne normalna, svakodnevna devojka u parku. Sama i zzeljna ljubavi, dopao sam joj se. Zbog razlike u godinama nije htela javno da se vidjamo. Meni ne smeta i bash me briga. :confused:

LOL
 

Back
Top