Najperverznija stvar koju ste uradili do sada?

А у тој тројци, оне су обе присуствовале и гледале немио догађај ебања сестре од стране тог што није инцестуалан. То је сестреубиство.
Ја сам јебо две најбоље другарице. Истовремено сам их јебо. :lol:
То није ништа.



Види ово наведите га или поништите. О, Боже

zaklucili smo da smo svi imali grupnjake...preferiram s vise muskih,ali bila sam i u 'mesovitim'...:):hahaha:
 
Nemoj vise da mi pricas o moralu, vecni studente koji se u sve razmes :zcepanje:

a sta kazes na to da malo nadjes sebi drugu zanimaciju i da odjebes od mene...Ako imas problem s nekim mojim stavom iz teme o 'bla,bla,bla' nemoj mi ovde pametovati... Nisam ja kriva sto si ti zatucana i sujetna,pa raspravu ne znas voditi ko svi normalni ljudi nego je svodis na licni nivo... Brini ti o svom zivotu i svoje postupke preispitaj,nema potrebe da me pratis po forumu ko neko bolesno pseto...
 
a sta kazes na to da malo nadjes sebi drugu zanimaciju i da odjebes od mene...Ako imas problem s nekim mojim stavom iz teme o 'bla,bla,bla' nemoj mi ovde pametovati... Nisam ja kriva sto si ti zatucana i sujetna,pa raspravu ne znas voditi ko svi normalni ljudi nego je svodis na licni nivo... Brini ti o svom zivotu i svoje postupke preispitaj,nema potrebe da me pratis po forumu ko neko bolesno pseto...

pre bih rekla da ti mene pratis, vecni studentu :zcepanje: ne mogu da vjerujem da si se ovako naljutila na mali komentar o kumu:zcepanje:
 
pre bih rekla da ti mene pratis, vecni studentu :zcepanje: ne mogu da vjerujem da si se ovako naljutila na mali komentar o kumu:zcepanje:

hm...ja tebe pratim...pa koliko vidim ti si dosla za mnom i okacila ovo sto sam pisala ovde na temi o abortusu!? ne vidim nikakvu spojnicu te dve teme...ali dobro,uvek je bilo i bice takvih jadnika kao sto si ti...Covek moze biti sta zeli,vecni student,ili ne,ali los covek,kao sto si ti,takav se rodi i takav ostaje do kraja zivota... Uzivaj u tome,posto jedino to i znas...
 

Back
Top