Najnoviji uslov Srbiji za ulazak u EU!

Cini ti se, to tako izgleda iz naseg ugla, ziveci okruzen nasim medijima...Oni hoce da ovo bude stabilan region, ne samo stabilan vec siguran... Medjutim mi tu oduvek izgledamo kao najratoborniji narod koji pravi probleme i incidente u Bosni i na Kosovu, Crnoj Gori.... Ni Bosnjaci, nii Albanci, ni Hrvti, ni Crnogorci im ne pretstavljaju problem....Tako to izgleda iz njihovog ugla...Mi dodjemo kao pokretaci problema...

to su imali 1990...i?
imali su i 1996 donekle, i 2008....i?
 
Вучић ће се повући ако народ одбије да изда Србију.
Је ли тако да схватимо?

Bukvalno tako može da se tumači...ako nećete da izdate Srbiju za strane investicije koje plaćate
50 000EUR po radnom mestu, ja ne znam šta stvarno više da vam radim!
eto tako ispada ono što je on večeras rekao...
znači kao ja oću ovo al šta ću kad narod neće!
 
Oni zele stabilan region a mi smo sta? Pretnja?
Ne zasluzujes delic mog vremena.
To je tako iz njihovog ugla...
Naravno da je nemoguce da bilo ko to privati kao stvarnost, jer mi odrastamo i zivimo citave zivote sa potpuno drugom percepciom..Gledamo dokumentarce, filmove, slusamo analiticare, citamo tekstove, slusamo "cinjenice" o tome kako oni zele da nas uniste itd...Jednostavno mi zivimo u takvom svetu iz kog ne mozemo da vidimo drugacije... Zato ce moj komentar uvek biti zacudjujuc....Mi preziremo razvijenije, zelimo im zlo i ne ocekujem da smo sposobni da vidimo stvari kakve jesu... To ti je kao kad mrzis neku osobu i nikada neces imati razumevanja za nju....
 
To je tako iz njihovog ugla...
Naravno da je nemoguce da bilo ko to privati kao stvarnost, jer mi odrastamo i zivimo citave zivote sa potpuno drugom percepciom..Gledamo dokumentarce, filmove, slusamo analiticare, citamo tekstove, slusamo "cinjenice" o tome kako oni zele da nas uniste itd...Jednostavno mi zivimo u takvom svetu iz kog ne mozemo da vidimo drugacije... Zato ce moj komentar uvek biti zacudjujuc....Mi preziremo razvijenije, zelimo im zlo i ne ocekujem da smo sposobni da vidimo stvari kakve jesu... To ti je kao kad mrzis neku osobu i nikada neces imati razumevanja za nju....
U kakvom svetu oni zive? Med i mleko? Raj na zemlji? Nasmejao sam se.
 
Запад има једну одвратну особину. То је да им није довољно да те само победе, него желе и да те понизе. Њима није победа то што су нам окупирали део територије, њих ће задовољити само понижење да ми пристанемо на то, још ће тражити и да им се захвалимо. Никад неће престати.
 
To je tako iz njihovog ugla...
Naravno da je nemoguce da bilo ko to privati kao stvarnost, jer mi odrastamo i zivimo citave zivote sa potpuno drugom percepciom..Gledamo dokumentarce, filmove, slusamo analiticare, citamo tekstove, slusamo "cinjenice" o tome kako oni zele da nas uniste itd...Jednostavno mi zivimo u takvom svetu iz kog ne mozemo da vidimo drugacije... Zato ce moj komentar uvek biti zacudjujuc....Mi preziremo razvijenije, zelimo im zlo i ne ocekujem da smo sposobni da vidimo stvari kakve jesu... To ti je kao kad mrzis neku osobu i nikada neces imati razumevanja za nju....
Kako ti ne dosadi da lupetaš toliko? :roll:
 
U kakvom svetu oni zive? Med i mleko? Raj na zemlji? Nasmejao sam se.
Ma kakvi...Kao i svaki svet imaju svoje probleme....Naravno ne moze biti savrseno, daleko je od toga... Medjutim vecina tih drustava su razvijenija nego nase drustvo...Nase je kao neki adolescent, totalno nerazvijeno...U tim drustvima ne zive jednaki ljudi, ali polaze sa ravnopravnijih osnova....Ovo je drustvo dobro za penzionere...Njih niko ne dira, imaju slobodu, nikome ne smetaju....Ali ako imas kvalitet, ambiciju, potencijal e tu je onda problem...Mozes smetato stranackom kadru, razradjenim malverzacijama, nepotizmu itd... Zeznuto je u ovakvom drustvu za one koji su strucni...Nemaju mesta za napredak...Priznacemo da postoje i drugacija drustva...
 
FnJMlbSXEAADBcQ
 
Ma kakvi...Kao i svaki svet imaju svoje probleme....Naravno ne moze biti savrseno, daleko je od toga... Medjutim vecina tih drustava su razvijenija nego nase drustvo...Nase je kao neki adolescent, totalno nerazvijeno...U tim drustvima ne zive jednaki ljudi, ali polaze sa ravnopravnijih osnova....Ovo je drustvo dobro za penzionere...Njih niko ne dira, imaju slobodu, nikome ne smetaju....Ali ako imas kvalitet, ambiciju, potencijal e tu je onda problem...Mozes smetato stranackom kadru, razradjenim malverzacijama, nepotizmu itd... Zeznuto je u ovakvom drustvu za one koji su strucni...Nemaju mesta za napredak...Priznacemo da postoje i drugacija drustva...
Smejem se..
 
Ma kakvi...Kao i svaki svet imaju svoje probleme....Naravno ne moze biti savrseno, daleko je od toga... Medjutim vecina tih drustava su razvijenija nego nase drustvo...Nase je kao neki adolescent, totalno nerazvijeno...U tim drustvima ne zive jednaki ljudi, ali polaze sa ravnopravnijih osnova....Ovo je drustvo dobro za penzionere...Njih niko ne dira, imaju slobodu, nikome ne smetaju....Ali ako imas kvalitet, ambiciju, potencijal e tu je onda problem...Mozes smetato stranackom kadru, razradjenim malverzacijama, nepotizmu itd... Zeznuto je u ovakvom drustvu za one koji su strucni...Nemaju mesta za napredak...Priznacemo da postoje i drugacija drustva...
Koja bi bila reakcija zvaničnog Berlina kada bi npr Bavaria tražila ocepljenje od Nemačke? Ili bilo koji drugi region...
100% smo sigurni da bi se protivili tome. Onda zamisli da ih Rusi, Kinezi i npr Iranci svi zajedno izrokaju bombama i unište im infrastrukturu, zatim postave svoju bazu u Bavariji i počnu da proteruju Nemce koji se protive ocepljenju.

Sad probaj da odgovoriš na pitanje šta bi prosečan Nemac mislio o Rusima, Kinezima i Irancima u tom trenutku.

Možda uspeš da shvatiš ako stvari posmatraš iz te perspektive...



To je istina...Ne bi osetio leptirice u stomaku kada bi cuo da je Pariz zahvatio pozar?
Da li Francuzi osećaju leptiriće jer je kod nas izbio požar?

Ili preformulisano: Da li Francuzi osećaju leptiriće u stomaku što su izazvali požar kod nas???
 
Večeras, od dobro obaveštenih krugova bliskih NATO (milićka) i EU (advokat nadrndani) saznao sam sledeće!
VEĆ POSLE PRIZNAVANJA KOSOVA ČEKAĆE NAS NOVI USLOV!

A to je da PRIZNAMO da smo
SAMI HTELI DA PRIZNAMO KOSOVO!


botovi i stranački komesari već prolaze ubrzanu obuku kako će i ovo ludilo da proguraju medj članovima SNS!
bez ispunjenja OVOG uslova EU put Srbiji će biti blokiran jer u EU ulaze samo slobodne zemlje
koje slobodno raspolažu svojom državom i ne podležu pritiscima sa strane! doslovce su tako rekli!
pa, da bi ispunili i taj uslov, moramo priznati da smo sami hteli da ga priznamo!?

ima li još neko ove vesti? dal je moguće da je ovo istina?!
jel ovo neka posrpdica ljudi, dokle više?!
Ma, dajte, ne zanosite se.
Da su hteli - stoput bi nas do sad primili.
Primili su Bugarsku i Rumuniju bez ikakvih uslova samo zbog izlaza na Crno More i to još kad.
Makedonci ne znam šta da urade neće ni da razgovaraju s njima.

Uostalom šta se hvatajte više za tu EU sad kad su u ratu sa Rusijom i ko zna šta će sa njom biti. Kažnjavaju svakog ko zine, samo prete, ucenjuju... Ne znaju ni sami gde teraju. Uhvatili se USA kao pijan plota, a ovi ko zna šta će s njima uraditi. Izvukli Britaniju, sad rovare po EU preko Poljske (kojoj su do juče hteli zbog zabrane abortusa da stave sankcije, a sad drži vekelu u EU). Kad im trebaš - dobar si, kad im ne trebaš - šutnu te.

Mi EU nismo potrebni. Imaju Kosovo za dilovanje droge, dali su Hrvatima Šengen da bi lakše droga išla sa Kosova na Zapad i to je to za njih. Nećemo da ratujemo protiv Rusa, nećemo za njihove ideale da se posmrzavamo bez ruskog plina... Ne trebamo im. Zezaju nas povremeno kad se USA istrese na njih, pa da se malo rasterete od poniženja i istresu se na nekom slabijem i to je to. Ne znam šta se više time opterećujete.
 

Back
Top