Najnoviji uslov Srbiji za ulazak u EU!

Poruka
9.036
Večeras, od dobro obaveštenih krugova bliskih NATO (milićka) i EU (advokat nadrndani) saznao sam sledeće!
VEĆ POSLE PRIZNAVANJA KOSOVA ČEKAĆE NAS NOVI USLOV!

A to je da PRIZNAMO da smo
SAMI HTELI DA PRIZNAMO KOSOVO!


botovi i stranački komesari već prolaze ubrzanu obuku kako će i ovo ludilo da proguraju medj članovima SNS!
bez ispunjenja OVOG uslova EU put Srbiji će biti blokiran jer u EU ulaze samo slobodne zemlje
koje slobodno raspolažu svojom državom i ne podležu pritiscima sa strane! doslovce su tako rekli!
pa, da bi ispunili i taj uslov, moramo priznati da smo sami hteli da ga priznamo!?

ima li još neko ove vesti? dal je moguće da je ovo istina?!
jel ovo neka posrpdica ljudi, dokle više?!
 
Večeras, od dobro obaveštenih krugova bliskih NATO (milićka) i EU (advokat nadrndani) saznao sam sledeće!
VEĆ POSLE PRIZNAVANJA KOSOVA ČEKAĆE NAS NOVI USLOV!

A to je da PRIZNAMO da smo
SAMI HTELI DA PRIZNAMO KOSOVO!


botovi i stranački komesari već prolaze ubrzanu obuku kako će i ovo ludilo da proguraju medj članovima SNS!
bez ispunjenja OVOG uslova EU put Srbiji će biti blokiran jer u EU ulaze samo slobodne zemlje
koje slobodno raspolažu svojom državom i ne podležu pritiscima sa strane! doslovce su tako rekli!
pa, da bi ispunili i taj uslov, moramo priznati da smo sami hteli da ga priznamo!?

ima li još neko ove vesti? dal je moguće da je ovo istina?!
jel ovo neka posrpdica ljudi, dokle više?!
Ma kakva EU,sa onim Solcom hitlerom i Makronom majmunom.Sa njima nam ne treba nikakva saradnja.
 
Koliko puta za poslednjih par godina ste čuli od stranih državnika i srpskih izdajnika da je Kosovo odavno nezavisno? Pitate li se zašto onda traže od nas da ga priznamo? Svi oni ga priznaju, šta koji moj više hoće od nas kad smo NEBITNI jel, a oni u pravu? Razumete li?
Traze da neko to potpise,da bude legitimno.
 
Zašto Zapad toliko fanatično želi priznanje Kosova? Zašto taj fanatzam nedostaje u drugim slučajevma, priznanje Kipra npr. od strane Turske?

https://sh.wikipedia.org/wiki/Okultizam

Kosovo je zvezdana kapija planete Zemlje, ko vlada Kosovom, vlada celim svetom.
cenim da ti je ovo smešno kao kad bi nekom iz 1900-e rekli o mobilnom, al tako je.
U pitanju je velika okultna igranka.
Mi smo realno, mogli biti daleko bolji NATO botovi od bilo koga!
i hteli smo! al oni rekoše a ne nemože ima da se bijemo protiv vas nemožte vi sa nama! a ne!

Mi ne zelimo u EU..Ne zeli to ni vlast ni sluzba, a oni su tome preko medija i narod naucili... Ono sto zelimo je taj put, jer na tom putu su investivcije, krediti, bezvizni rezim itd...A na putu ovaj nakaradni sistem moze da opstane dugo...

kakve bre crne INVESTICIJE kad svaku plaćamo po 50 000EUR po radnom mestu?!
pa to bre sve MI INVESTIRAMO!


Geopoliticki polozaj, strateski.

a kipar nije geo položaj? eno niko ih ne dira 30 godina...
 
Zašto Zapad toliko fanatično želi priznanje Kosova? Zašto taj fanatzam nedostaje u drugim slučajevma, priznanje Kipra npr. od strane Turske?
Cini ti se, to tako izgleda iz naseg ugla, ziveci okruzen nasim medijima...Oni hoce da ovo bude stabilan region, ne samo stabilan vec siguran... Medjutim mi tu oduvek izgledamo kao najratoborniji narod koji pravi probleme i incidente u Bosni i na Kosovu, Crnoj Gori.... Ni Bosnjaci, nii Albanci, ni Hrvti, ni Crnogorci im ne pretstavljaju problem....Tako to izgleda iz njihovog ugla...Mi dodjemo kao pokretaci problema...
 
Cini ti se, to tako izgleda iz naseg ugla, ziveci okruzen nasim medijima...Oni hoce da ovo bude stabilan region, ne samo stabilan vec siguran... Medjutim mi tu oduvek izgledamo kao najratoborniji narod koji pravi probleme i incidente u Bosni i na Kosovu, Crnoj Gori.... Ni Bosnjaci, nii Albanci, ni Hrvti, ni Crnogorci im ne pretstavljaju problem....Tako to izgleda iz njihovog ugla...Mi dodjemo kao pokretaci problema...
kakav debilan komentar :)
 
Cini ti se, to tako izgleda iz naseg ugla, ziveci okruzen nasim medijima...Oni hoce da ovo bude stabilan region, ne samo stabilan vec siguran... Medjutim mi tu oduvek izgledamo kao najratoborniji narod koji pravi probleme i incidente u Bosni i na Kosovu, Crnoj Gori.... Ni Bosnjaci, nii Albanci, ni Hrvti, ni Crnogorci im ne pretstavljaju problem....Tako to izgleda iz njihovog ugla...Mi dodjemo kao pokretaci problema...
Jelte? Izvini mora ti kazem mlogo glup komentar.
 

Back
Top