NAJLEPSI KOMPLIMENT KOJI STE DOBILI

Sama pomisao na kompliment me zbuni:roll:...naravno da je lepo ...al sva se usheprtljam zacrvenim ko jabuka:oops:...ma ko tona jabuka, pocne da mrda nesto u stomaku, zuji u usima, mementalno ucutim ko zalivena..pokusavam da se skoncentrisem , naravno zahvalim se...a glas ko struna na violini drhti... i kad dajem komplimente isto mi tako lepo...jer ih dajem naravno meni dragim osobama...a naj drazi kompliment...hm...:oops:
 
umem da primim kompliment,ali isto tako znam kada je iskren,dobro poznajem sebe...takodje volim i da dajem komplimente,uvek iskreno...
najlepsi kompliment koji sam dobila od nekog je... "Ti si meni lepa kao zalazak sunca na Karibima"...

istinu ti je rekao 8)


Sama pomisao na kompliment me zbuni:roll:...naravno da je lepo ...al sva se usheprtljam zacrvenim ko jabuka:oops:...ma ko tona jabuka, pocne da mrda nesto u stomaku, zuji u usima, mementalno ucutim ko zalivena..pokusavam da se skoncentrisem , naravno zahvalim se...a glas ko struna na violini drhti... i kad dajem komplimente isto mi tako lepo...jer ih dajem naravno meni dragim osobama...a naj drazi kompliment...hm...:oops:

a bas si slatka kad se tako zacrvenis :D
 
Mrzim one ljude koji svima samo dele komplimente da bi im se uluzivali, a ne misli tako......Mrzim da dobijam komplimene od takvih ljudi...izgube svoj smisao...
Najlepshe je kada dobijesh kompliment od nekoga ko ih ne udeljuje chesto, jer onda znash da je od srca i da vredi.......ti su komplimenti najlepshi...
A malo mi bezveze da pricham o komplimentima koji mi dele drugi....osecam se kao da se hvalim....
 

Back
Top