Quantcast

Najlepsa SMS poruka

atenaellada

Zainteresovan član
Poruka
133
Vazi uspavana lepotice :arrow: poruku sam dobila posto sam otkazala neki dogovor jer sam bila umorna :oops: ...i jako mi je draga
a druga takodje draga ( ali na potpuno drugaciji nacin 0 glasi : Da li si za jutarnje ludilo ? :oops: :oops: :oops:

Poruka
7.034
atenaellada:
Vazi uspavana lepotice :arrow: poruku sam dobila posto sam otkazala neki dogovor jer sam bila umorna :oops: ...i jako mi je draga
a druga takodje draga ( ali na potpuno drugaciji nacin 0 glasi : Da li si za jutarnje ludilo ? :oops: :oops: :oops:
pazi devojko.. mozda ove poruke tebi ne$to znache, ali svakome sa strane one izgledaju kao mrtva priroda.. kao da su od plastike... Nema ni$ta u njima... ni na prvi, ni na drugi, ni na peti pogled :)

Poruka
7.034
atenaellada:
bem ti modem ..o$lo dvared ... htedoh reci.. propas ako su ti to najbolje poruke :) daj neku koju si ti napisala i sve ti je opro$teno :D