Quantcast

Najlepsa SMS poruka

double scorpio

Početnik
Poruka
36
OVO JE BIO PLAN:
DA TE VOLIM KOJI DAN,
ALI DAN JE IPAK VREME KRATKO,
A TEBE VOLETI,BAS JE SLATKO!
MA BOLJE JE MENI BEZ TOG PLANA,
VOLECU TE SVAKOG DANA!

NEGDE NEKO SANJA TVOJ OSMEH I U TEBI NALAZI RAZLOG ZA ZIVOT,
I ZATO KADA SI USAMLJENA,
SETI SE DA NEGDE POSTOJI NEKO KOME SI DRAGA,
NEKO KO JE SRECAN STO POSTOJIS...

фигхтер

Primećen član
Poruka
729
хм, седели смо у соби и нико да начини први потез...узео сам као нешто да чачкам мобилни уз необавезно ћаскање и исшекивање тренутка ко ће први да крене и послао јој поруку:

"марија, не дозволи да ти вече капке спаја, иако смо тренутно сморени биће ово ноћ до јаја"
насмејала се и рекла "ти ниси нормалан". рекох: "знам, је л` треба још да ти доказујем?"
...и то је био почетак једног дивног пријатељства...и за дивно чудо - упалило је! :D

Gost
Ljubicice moja, vrticu moj cvetni, volim te do neba i nazad.

Zajedno gradimo ovaj svet u kome se ni jedna misao nece izgubiti, u kome se pamti samo ono najlepse. Gde god da si, zatvori oci, otvori srce i znaj da mislim na tebe.

D

Dell-Boy

Gost
I nocas ces biti moja divlja lavica
Uzbudice te opet moja slatka spravica
Jer ja sam tvoj vranac
a ti moja jahacica
jer ja sam tvoj.....
ajjjojjjj!!! pogresio sam broj!
:wink:

K

Kapris

Gost
Pretposlednja koju sam dobila:
"Napisao recenicu i obrisao... vise njih... onda shvatio da sve to nema veze; zelim da ti kazem da nisam splasnuo - opet bih jeo karmin sa tvojih usana... ljubljena."
Zar nije sladak?

Alexandr

Početnik
Poruka
39
Ti si prva osoba zbog koje sam pozeleo da se promenim,da budem bolji,dostojan tvoje paznje.Nikada kao u trenutcima pored tebe nisam se osetio tako mali i beznacajan,a istovremeno tako kompletno ispunjen srecom...voleo bih samo da su ti trenutci cesci