Najlepsa SMS poruka

Ljubav je kao delfin
što se obasjan mesečinom kupa
u beskrajnoj toplini tvojih očiju
i zato ih nikad,nikad
nemoj sklopiti,jer kažu
delfini umiru u tami....



Neki dani su duži od drugih dana
neko vreme je bolje od drugog vremena
neki snovi su lepši od drugih
ali moj najlepši san upravo čita ovu poruku!!!



Jedan savet-čuvaj se
jedna molba-ne menjaj se
jedna želja-ne zaboravi me
jedna laž-ne volim te
jedna istina-strašno mi ne dostaješ!!!



Ti si tako daleko,a ja želim da si tu
ti sad nisi kraj mene,imam te samo u snu
o,bar na tren se vrati i šapni reči dve
o,bar jednom razumi i shvati da volim te!!!



Vreme je presporo za one koji čekaju
prebrzo za one koji se boje
predugo za one koji tuguju
prekratko za one koji se raduju
ali za ljubav-vreme je večno...
 
njezna:
Nista covjek ne moze izgubiti sto jedno proljece ne bi moglo popraviti niti covjek moze biti trajno nesrecan dok Bog daje da se dusa lijeci zaboravom!

Samo ko voli zna kako boli i kako je tesko ljubav naci,samo ko pati moze da shvati sta u zivotu ljubav znaci.

Ovo malo duse sto u meni dise sve cu dati tebi da me nema vise,lomio me zivot,varali me ljudi,sad mi ljubav treba,ti mi ljubav budi!

ZABORAV JE MIRNO UMIRANJE SRCA...BEZDUSNO I BOLNO ODRICANJE CUTKE...PREZRIVI DAH SMRTI U DUSI STO JECA,ZABORAVITI ZNACI UMIRATI NA TRENUTKE...

Varala sam Sunce da zelim biti sama,varala sam ljude i bjezala iz zagrljaja.Nisam bila zedna a grijehe sam pila da bi tebi dorasla i nekad tvoja bila!!!!

NIKAD NEMOJ PLAKATI ZA VOZOM KOJI ODLAZI CAK NI KADA TI ONO NAJDRAZE ODNESE JER SVISE JEDNOM VRATE U STARA SRCA NA STARE ADRESE..

Kada se pogase svijetla i moja gluma prestane,kada nestanu svi koji su tu iz potrebe,kada skinem masku koju nosim danima ostaju mi 4 zida i ti u mislima.

TOLIKO OD MENE!! :lol: :lol:

lepo
 
Ako i ponovim neku vec napisanu poruku,ne zamerite :D

Voli i onda kad zbog toga patis
i neces se pokajati,
jer jednom ces shvatiti
da covek ne umire kad prestane da dise,
vec onda kad ne moze da zavoli vise!
:)
...u toku je Olimpijada,a i godisnjica mojima-srebrna svadba-25 godina,brat mi salje sledece:
mama i tata su vec osvojili srebro za nasu zemlju,reci kako su brzi...
:lol:
Reci dve vrste sladoleda.Jesi li?
Sad reci dve vrste cigareta.Jesi li?
E sad reci dve reke u Argentini.Sta je bilo?
Lizanje i pusenje ti idu,a geografiju nemas pojma...
8)
:wink: :D :wink: :D :wink: :D :wink: :D
 
ee ako ponovim neke poruke izvinjavam se......
-Kad dodje kraj zagrli me nezno, osetices da drhtim, znam ja to placem. Obrazi ce poceti polako da mi bride, nemoj da me gledas nikada nisam volela suze da mi vide...
-Dugo sam plakala za jednom slikom, dugo sam ceznula za jednim likom, dugo te zvala u besanoj noci mada sam znala da neces doci...
-Procice godine, vreme ce odneti svoje, a ti ces zauveko stati najlepse moje.Posto godine idu i zivot se brise, znaj da te od mene niko ne voli vise...
-Zelala bih da sam zvezda... Cele noci bi posmatrala tvoje prekrasno lice i milovala tvoje snove... Jedino cega bi se plasila bila bi zora koja bi me odvojila na citajvu vecnost jednog dana od tebe...
-Pogledaj u nocno nebo i pronadji zvezu. To je moje srce koje se popelo u visinu da vidi tvoj osmeh. Ispruzi ruku i uzmi ga, jer je pripalo tebi.
Toliko od mene :D
 
one najlepse romanticne poruke su privatne, iskrene i orginalne... kada dobijem neku mogu jednostavno da se istopim... ali od ovih "manje orginalnih" omiljena je

eh da mogu u zagrljaj ti poci, u ovoj tihoj i hladnoj noci, staviti usne na tvoje i reci "Volim te milo moje"
 

Back
Top