Najk Sindrom :D

pa dobro mozda im je to bila pocetna namena kada su pravljene al ja nisam video ni jednog lika koji vozi skejt u maxericama nikada a tamo kod vukovog spomenika i trga republike ih uvek ima bar 20ak ;]

yeah reperi furaju uglavnom svi air max....znaju sta valja :ok:
 
Nisam opterecen najkijem, prvi put cujem za opterecenost modnom markom, ali volim Nike, po mom misljenju je tata za sportsku odecu i obucu. Uglavnom nosim Nike patike, i omiljeni su mi Nike duksevi. Mislim, jb-g, ja sam sto se odabira patika tice veoma jednostavan, odem u radnju, bacim jedan pogled preko svih artikala, i sta mi se svidi na prvi pogled, kupljeno !! Proces traje citavih tri minuta, i jb-g, ako izbor padne na Nike (a uglavnom je tako), nisam opsednut, vec ljudi, realno, imaju najjaci dizajn.
 
Naravno da nisam opterecen.Nisam u fazonu ulazim u radnju i gledam samo air max tike,sve ostale me ne zanimaju,ali nisam ni u prici da gledam samo martinke,skejterke i starke.Uzimam sta mi se svidja dal to bilo nike,adidas i nesto trece.
 
Nemam nista te marke...Kada kupujem nesto, uvek gledam da nema neko iz odeljenja jer onda odmah pocinju price, jao vidi ova "kopira" ovu i sl, a ako uzmem nesto najk, znam da ce imati pola grada, sto mi stvarno nije cilj... A i smaraju me vise sa air-maxom da sam pre 3-4 godina kupila to, mislili bi da sam kreten...I boli me uvo sto su udobne, necu da ih nosim iz inata!!!:besan2::udriglavu:
 
Nisam opterecen NIKE stvarima, mada volim da ih nosim.Mogu licno da kazem da su to izuzetno udobne stvari i prijatne za nosenje.Takodje, AirMax, ma koliko ih pljuvali, jesu najudobnije patike.

Pa volim i ja ali jednostavno me je sramota da trazim od roditelja tolke pare da bi se obukao... Mozda budem kupovao sam takve stvari kada budem imao posao ili tako nesto....

A i bolje da kupis srpski proizvod nego da dajes pare tudjmanima :D
 
znaci RexXxna je gangster posto fura maxerice :sad2:


dosta ljudi koji nas slusaju su dosta ograniceni i drze se ko pijan plota svega sto kazemo u pesmama.U pesmi jednoj kazem "Struka je makro i to bi trebalo da zna svako" pa me prozivaju da sam makro :mrgreen: ali ustvari ja sam sasvim obican decko koji zavrsava fax i nisam ni M od makroa

btw. Najgori su nakurcheni klinci / istripovane ribe koji po ceo dan bleje na face-u i traze od svojih roditelja da daju pola 1/2 ili 1/3 prosecne plate da bi oni bili mangupi.Lako je kurchiti se stvarima koje nisi sam zaradio nego ti mama i tata kupili.Zaradis sam pa onda si baja :)

mislite da sve znate, a bez mame i tate i njihove plate
svi ste vi k.urac, brate!
 
Poslednja izmena:

Back
Top