Najgori znak

obozavam vodolije iako su kreteni....
jarceve ne poznajem
device, ribe i ovnove ne podnosim organski

rakove volim
bikovi su mi nezanimljivi iako nemam nista protiv njih
sa strelcima se slazem super
vage mi idu na nerve
skorpije su ok, sve zavisi kako koja
lavove ne volim jer su previse glupi
blizanci su mi odvratni
 
kakve teske reci za blizance ccccccccccccc
nisu svi isti tako da je malo bezveze sto se medjusobno blatimo.
ima i dobrih i losih blizanaca, cak i ja kao dupli blizanac mogu da se pozalim na dosta njih. ne znam puno cura blizanaca ali muskaraca znam i mnogo su prevrtljivi, flertuju a i vala lazljivi su
 
VrloUglyChick:
shta imate vi protiv blizanaca i shkorpija ? Mislim EFIKASNO? ja sam i jedno i drugo :) . Blizanac , asc shkorpija :) , i bash mi je super :)

:) drago mi je shkorpija/blizanac :D nego, blizance mi ipak ne dirajte, volim jednog a i foletju celi zhifot ;) ali ovnofe ne mogu pa ne mogu da mirishem :twisted: :twisted: :twisted: blagi uzhas, tiha jeza
 
djoleeeeee:
Vidi ovako-ne postoje dobri ili losi ljudi,okolnosti ih cine takvima,njihovo okruzenje socijalni momenat-u tom smislu nepostoji najgori ili najbolji znak u Horoskopu.Svaki znak u zodijaku sadrzi u sebi osobenosti koje ga ili uzdizu(visi tip)ili dovode u sferu animalnih reakcija(borba za opstanak-nizi tip)Svi smo mi jednaki pred Bogom i pred Zodijakom,u Astrologiji ne postoji fatalizam (tako je i gotovo)covek sam kreaira svoj put,a zvezde su samo orudje Boga-pomocno sredstvo ka visem,boljem ka idealu nad idealima -ka Ljubavi. Ali da se i nasalim Vodolija je 11 znak Horoskopa-te je najveci prijatelj,tako da bi trebalo da je i najbolji znak(ps.ja sam Vodolija)
DA U POTPUNOSTI SE SLAZEM S TTVOJOM TVRDNJOM...MADA KAD SU NIZI TIPOVI U PITANJU ,CESTO JARCEVI I BLIZANCI VAZE ZA CUDNE....RIBE...SUVISE EMOTIVNO NESTABILNE,RAKOVI OPICENI...DEVICE CISTUNCI...MA SVI IMAMO MANA...AL' KAD JE EC POSTAVLJENO PITNANJE...VAGE SU NAJBOLJE....KO SE SLAZE NEK DIGNE 2 PRSTICA.....GENERALIZACIJA SVAKAKO NIJE IMPERATIV.....POZDRAV...IMA NAS RAZNIH....ZANIMA ME STA MISLITE O VAGA-STRELAC KOMBINACIJI
 
RIBE....EMOTIVNO NESTABILNE VECINOM....CUDNE....PRILAGODLJIVE ALI AKO NAIDJU NA ODBIJANJE....NE ZNAJU DA SE PONASAJU..PREOSETLJIVE....IPAK NE ZELIM NI ZA KOGA DA GENERALIZUJEM..ALI NEKO LICNO ISKUSTVO MI KAZE.....BAR MUSKARCI
 
sexy lady2005:
ZENSKE VAGE!!!
Toliko gluposti na jednom mestu, retko gde moze da se nadje. ne mogu same da idu kroz zivot, uvek su nesto nadrndane, letece, ne mozes da se oslonis na njih, a ne daj boze ako su same, tj. nemaju muskarca pored sebe - onda su definitivno najgore!!!
TOTALNO SI PROMASILA....NE ZNAM S KAKVIM VAGAMA IMASH ISKUSTVA,ALI VAGE SU ODLICNE...I VRLO DOBRO SE SNALAZE SAME...MOZDA BI MOGLA ILI MOGAO..DA POGLEDASH I U PODZNAK OSOBE PRE NEGO DAJESH TAKVE OCENE...JA SAM VAGA I ODLICNO FUNKCIONISEM I SAMA SA SOBOM I SA DRUGIMA
 
LENNYKA:
TOTALNO SI PROMASILA....NE ZNAM S KAKVIM VAGAMA IMASH ISKUSTVA,ALI VAGE SU ODLICNE...I VRLO DOBRO SE SNALAZE SAME...MOZDA BI MOGLA ILI MOGAO..DA POGLEDASH I U PODZNAK OSOBE PRE NEGO DAJESH TAKVE OCENE...JA SAM VAGA I ODLICNO FUNKCIONISEM I SAMA SA SOBOM I SA DRUGIMA

Tako je, zaštiti nas Lennika,. NIsmo takve, baš smo ok.
 
smoki 2004:
ja mrzim device
joj
koja god da je
muska ili zenska
licemerni i sebicni jako
Ja ih ne mrzim ali je znak demonski, naopak, zao. Iskompleksirane su jako, zavidne i daleko opasnije od skorpija. Ipak, umeju da budu jako plemenite u svojim momentima i kad te vole vole te stvarno.
 
moje misljenje: ribe definitivno najlazniji narod, ovnovi dobri u krevetu, skorpije furaju na istjerivanje istine i borbe za pravdom, vage ni same ne znaju sta bi, rakovi bi se mazili kuci, blizanci prevrtljivi, ali pametni i zanimljivi, strijelci cool.
 
Najgori Znaci tj. LJUDI su oni koji ne priznaju ili nevide sopstvene mane ili nedostatke ali uvek ih kod drugih vide i cesto prenaglasavaju bez trunke grize savesti... Ima ih u svim znacima, doduse iz mog iskustva najmanje su takvi Strelcevi ali ipak vole da popuju... 8)
 
Mady:
Tako je, zaštiti nas Lennika,. NIsmo takve, baš smo ok.
Ja u svom vrlo bliskom okruzenju imam 4 zenske vage i potpuno su identicne sto se tih stvari tice. One su mi bliske drugarice i ja ih jako volim, ali kad su same, ne mogu da ih podnesem, tj. niko ne moze da ih podnese :). Ljute su, mrzovoljne, nezadovoljne svim i svacim i samo bi da cute, kao da ne zive kad su same. Zao mi je, ali takve su
 
Hej, drustvo, Astrologija je ozbiljna nauka da bi "delila" horoskopske znake na "najbolje" i "najgore! "U svakom znaku postoje "visi i nizi" tipovi, pa, koliko radimo na sebi u smislu da smo pozitivni,posteni, iskreni, dobronamerni...etc, mozemo se pronaci u grupi dobrih ili losih znakova...svaki znak je, podjednako, i dobar i los! :-D
 

Back
Top