NAJGORI KOSMAR

u mom najgorem košmaru nema ništa posebno strešno...e ovako... ovaj san sanjam od sedme godine, otprilike svake druge godine... kao ja dolazim u grad u kom nema ništa, samo se vetar čuje... i nešto me tera da uđem u jednu ogromnu zgradu sa starim prozorima i gomilom cveća na njenim terasama, ali svaki put kad počnem da se penjem uz stepenice nešto mi ne da... nikad nisam shvatila ovaj san niti šta je to što me muči u njemu.... kao da me nešto vuče da ne uđem u tu zgradu ali ja znam da ću ipak morati... ovo verovatno zvuči jako glupo ali taj san me nekako najviše povredi i o njemu često razmišljam.... jeste imali slične snove???
 
kad sam sanjala da mi je mladji brat umro...Kao,cula sam neki udarac na ulici,istrcim iz zgrade,vidim njegovu jaknu na zemlji,i pocnem da vristim:sad2:....i tad se probudih...

Ne mogu da opisem kako sam se osecala kad sam se probudila.

Ja sam sanjao nesto na tu foru, smao sto sam sanjao sestru.

Kao, vracam se iz skole sa ortacima, a sestra mi mase i pretrcava ulicu da mi nesto kaze i u tom momentu je udari kombi...:sad2: Ja joj prilazim pocnem da placem, kukam i sl...a oko mene su sve osobe koje znam... strasno.:(

Mislim da sam tad bio sam znojav kad sam se probudio... i mislim da su mi tad krenule suze u snu.:(

A kad u RL vidim sestru preko ulice, jedva joj se javim...:confused:
 
Ja cesto sanjam da se jedna igla naglo razvuce.! I neki mali kruzic odjednom postane veliki...I ja se toga uplasim..Probudim se ono znojava,a srce ubrazano kuca..I onda samo zazmurim i vidim kako se igla siri...
 
Često imam košmare. I apsolutno se ne potresam zbog toga, niti smatram da ih sanjam zbog nekog razloga.
Sanjao sam gomilu puta da mi umire neko od mojih (ili da ginemo svi), kao mali u četvrtom osnovne sam nekoliko noći zaredom sanjao identičan san, da svi slećemo kolima u neku provaliju, a posle sam sanjao i neke druge varijante tog sna.
Padanje sa zgrade/mosta sanjam na laku noć, to ću staviti neko blokče pord kreveta da udaram recke pošto više ni ne stižem da brojim takve snove.
Skoro sam sanjao kako sam uzeo od matorog sveže sredjenog Yuga i kako sam se nešto muvao po Ibarskoj kad mi u susret izletela Mečka i ja da izbegnem direkt sudar namotam pun levi, isprevrćem se najstrašnije u neku njivu, jedva ostanem živ i kao kažem sebi "tako ti i treba kad si mentol pa voziš ono što i nije auto".
 
Kazu da kad sanjash da ti je neko umro da mu produzavash zivot. A ja sam sanjala oba roditelja da su umrli, caleta vishe puta a mamu evo prvi put i bilo mi je katastrofa...
 
E,ovo nije kosmar,ali ne znam da li ima teme''Najlepsi san'' ili nesto na tu foru..Jednom sam sanjala(boga mi) da u dvoristu na stepenicama pricam sa Bred Pitom i Klunijem,i Bred me zagrlio a Dzordz mu rekao da se skloni od mene oni krenuli da se svadjaju...E,majke mi sam to sanjala,i to najlepsi san koji sam ikada sanjala i zapamtila. :zaljubljena:
 
Ja se nesto stalno udajem u snovima...I rekonstruisem filmove koje sam gledala to vece...Jezivo je bilo kad sam gledala neki horor, i sanjam kako izlazim iz sobe, pruzam ruku da dohvatim nesto i u tom trenutku neko mi zabije noz u ruku...I naglo se budim i osecam bol u saci...
 
u poslednje vreme mi se desava da uopste ne sanjam....imao sam kosmare najvise do sad mi je bio ono sa zgrade skacem i na pred kraj se samo probudim....aliiiiiiiiii najgori mi je osecaj....ja padam i padam i svestan sam da je san ja i dalje padam i samo odjednom otvorim oci....uhhhhhhhhhh a srce radi ko ludo....ili imao sam jos da su me naoadale zmije i to mnogoooooo....i da me ubijaju....da me juri neko ne znam ko a ja bezim a drzi dal noz dal iglu....to najvise....u 80% slucajeva se negde ustekam i probudim se kad dodje....sreca moja.....a inace skoro mi se desavalo da iam mnogo lepe snove....npr da sam se sa svojom simpatijom( bar tad kad je bio san tj taj period) poljubio kod nje u stanu....i da sam dobio bubnjeve kao poklon....( o el gitaru sam sanjao milijardu puta....al nikako bre da dodje :D)....
a inace necije smrti i to nisam sanjao....osim....to je bilo ispred 2.ekonomske skole idem kuci sa dedom....i sad dolaze neki tipovi mladji....i pocinju da me napadaju bodu me vilama, nozevima i zovem dedu u pomoc on nastavlja prema mojoj kuci ne obaziruci se to je jednom....a drugi put kad su pretukli mog oca na mrtvo u mojoj kuci detalja se ne secam i ja sam to gledao bas...
 
Šta znam, sanjala sam mnogo užasnih stvari kad sam bila mala, uvek sam imala nekih problema sa spavanjem, majku mu...
No, npr. kad me je jurila neka veštica u mojoj zgradi, osećaj nemoći u snu je stvarno čudan. :/
Pa onda kad sam letela na bicikli, odnosno, pala sa nedovršenog mosta nekog... sanjala sam jednom da idem na majkinu sahranu, ali deo košmara je to što nisam bila potresena.
 
E,ovo nije kosmar,ali ne znam da li ima teme''Najlepsi san'' ili nesto na tu foru..Jednom sam sanjala(boga mi) da u dvoristu na stepenicama pricam sa Bred Pitom i Klunijem,i Bred me zagrlio a Dzordz mu rekao da se skloni od mene oni krenuli da se svadjaju...E,majke mi sam to sanjala,i to najlepsi san koji sam ikada sanjala i zapamtila. :zaljubljena:

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
rep za ovo.........
.......vala stvarno dobar san............:mrgreen:
 
Pre nekoliko dana sanjala sam da sam opsjednuta i da je moja tetaka eksorcist te da mi ona istjeruje djavola pred oltarom neke ogromne katolicke crkve...i da mi zabada klinove u noge...blabla...i radi na meni sta su sve radili Isusu kad je razapet(kao proces eksorcizma)....-.-...a moj stari je to sve posmatrao...zatim sam pred kraj sna pokazivala svom drustvu klinove u rukama koji su mi nastali....:eek::roll::confused:
Znaci san nidje veaze...-.-...sad imam tripove.....:dash:
 
Mnogo puta sam sanjao da padam sa neke zgrade, i bas pre pada, probudim se... Ali, primetio sam, kad me neko tuce u snu, mene to kao da stvarno boli ***... a bas najgori san koji sam imao... Video sam puno nekih plavih linija... i isle su sve brze i brze, i onda su krenule da nestaju, i kad je zadnja nestala, ja sam se probudio u povratio po podu :D auuu..
 
Ja sanjao bas zaebanu stvar....ono pada nuklearka....jedno 2-3 km od moje gajbe..i ja to gledam i gledam onja shok wawe...kako ide ka meni..i ono znam da nema sanse da prezivim ono umro sam 10000000000000 posto......i taj osecaj da nemas de i ja se kao okrecem da pobegnem(lol) i sve ono oke mene neka svetlost(lol)....i tu se ja budim.....kako sam se tada iscimao strasno...
 
Ау...Има ту свакаквих глупости....

Скоро сам сањала да седим везана на некој столици, а нека жена хоће да ми утрпа огромно љубичасто сочиво у око. Та жена је имала огромне љубичасте нокте и љубичасте очи без капака и онако јој се нека крв скорела око очију:neutral:
И гура ми оно сочиво у око.....Ужас

А пре пар месеци сам сањала да сам непокретна у некој лудници....Онако, све бело и тапацирано около...И долази неки поп, каже ми да се помолим богу и опростим од живота:lol: Стави ми неку маску на лице и пусти неки отрован гас. Е, а најгори од свега је био тај осећај кад је он као пустио гас...Тешко је за објаснити, али некако је било тако стварно, пробудила сам се, гледам у плафон и имам неки осећај гушења и не мрдам се....Дакле, убедила сам саму себе да ћу д'умрем:lol: Психа је чудо
 

Back
Top