Najbolji RPG-ovi

Highper:
Sve je stvar ukusa...
To za mene nikada nece biti dobra igra...
Ko da igram Avanturu a ne RPG, a avanture najvise mrzim...
Malo je falilo da Morrowind zajedno sa Tribunal-om leti kroz prozor...
Ali dacu ga sada nekome...

pa jeste stvar ukusa...
auu sto ti je avatar cool inace jedan od mojih omiljenih filmova u war3!inace meni je najjaci film sa gromom hellscrimom...
svaka cast na odabiru avatara imas pivo...
:-D
 
ne samo traileri vec i sekvence medju nivoa (tj. na kraju ili pocetku serijala jedne klase) Iskreno meni se najvise svidja Illidanov povratak ili mozda uvodna sekvenca za W3... ili mozda Arthas0ov povratak u kraljevstvo... ma svi su odlicni!
 
nikad mi nece biti jasno kako neko moze da se pali na hack&slash glooposti....

na zalost, doba dooobriiih igara je godinama iza nas, a buducnost je vise crna nego ruzicasta (osim ako neki ruski entuzijasta ne napravi nesta).... no, obzirom da se danasnji igraci (samo)zadovoljavaju ovakvim masturbacijama izdavackih kuca, bolje nismo ni zasluzili...

sta ce nekima od vas mish i tastatura... dovoljan vam je i gamepad od neke stupidne konzole.... paljba

lista 3 najbolja>
BG2 - Shadows of Amn sa exp Throne of Bhall + The Darkest Day + modovanje najvecih olosha
Planescape: Torment -> najjaca prica ikad.... yest da ima da se useres teksta, ali svaka rec je u igri sa razlogom
Elder Scrolls serijal... svaki deo je bolji od prethodnog
 
Zool:
Fallout je zakon.Kad izlazi nastavak ako uopste izlazi?


Eeee, to znaju samo vidoviti. Interplay je zavrshio trojku nekih 80%, a onda bankrotirao, zatvorio legendarni Black Isle studio kad je vec bio gotov demo igre. Bilo je govora da ce se praviti od pocetka jer je sada vec zastareo engine koji je pravljen za trojku, cak i da ce Tim Cain kupiti licencu, ali za sada nishta od toga.

Ovde se moze videti par slicica iz trojke.

www.nma-fallout.com
 
1. Planescape Torment: nešto fenomenalno, na žalost, zbog bug-a sam se zaglavio i save mi čuči u kompu, možda jednom krenem ispočetka.
2. Baldurs Gate I&II, sa oficijelnim dodacima: Šta o njemu više reći.
3. Arcanum: nadam se nastavku
4. Fallout I&II: Kao i za BG.
5. Elder Scrolls, iako nisam igrao novije
6. Realms of Arcania serijal, stara navlaka
7. ima toga još toga, sa emulatora i starih DOS igrica
 
Tzar:
Eeee, to znaju samo vidoviti. Interplay je zavrshio trojku nekih 80%, a onda bankrotirao, zatvorio legendarni Black Isle studio kad je vec bio gotov demo igre. Bilo je govora da ce se praviti od pocetka jer je sada vec zastareo engine koji je pravljen za trojku, cak i da ce Tim Cain kupiti licencu, ali za sada nishta od toga.
kolko je meni poznato Black Isle se preshaltovao u Obsidian i posle KOTORa 2 sada rade na NWN 2....

ukoliko neko zna bolje, molim javite ;)
 
Fallout 3 ce izaci definitivno. Mozda pocetkom sledece godine, a mozda ko zna kad. Uglavnom SIGURNO izlazi. Inace, sada ga radi Bethesda (Erdel Scrolls), tako da ja ocekujem fantasticnu igru.
 
d1:
kolko je meni poznato Black Isle se preshaltovao u Obsidian i posle KOTORa 2 sada rade na NWN 2....

ukoliko neko zna bolje, molim javite ;)

Prva postava Black Isle-a (Fallout, Planescape Torment, Icewind Dale, Baldurs Gate, Lionheart) koja je napravila Fallout 1 je kasnije ucestvovala u vecini opste poznatih RPG igara. Prvi je BI napustio Tim Cain i osnovao Troiku (Arcanum, Vampires Bloodlines). Kasnije su i drugi odlazili i radili na drugim RPG-ima. U decembru 2003. Interplay je otkazao sve igre koje je u tom trenutku radio BI (medju kojima Fallout 3 i Baldurs Gate 3), nakon cega je zaista veliki deo ljudi iz BI presao u Obsidian.
 
Ljudi pitam:Zelim noviji rpg slican wow-u.Znaci ratovi,vitezovi,magije i ti ^hitovi razumete.Cuo sam za Fable i ne cini mi se los-grafika otkida.STA JE SA THE ELDERS OF SCROLL 4-OBLIVION.Da li izlazi u decembru-cujem da je FotoRealistika :)
 

Back
Top