Najbolji RPG-ovi

EstaTiC_FeAR:
:).. ja uzeo opet da igram ff8 po meni je to igrica sa najboljom pricom od svih igara za koje znam ;)... :)
Ah, da... čuveni trio - Squall, Seifer i Rinoa :). Kažu da ff7 ima još bolju priču (negativca Sephirota čiji je karakter savršeno prikazan, možda i najbolje u celom serijalu), ali kojeg ja nažalost nisam igrao.
 
NTT:
E, ljudi dajte malo se obrazujte pre nego shto upadnete sa slichnim komentarima...
Shta, ti, definishesh kao pravi RPG? 'Leba ti objasni nam da bi mogli da pratimo tvoju definiciju shta je "pravi RPG" a shta nije.... Sacred? hahahahhhahhh daaa...

Jesi li ti corav???
Za mene je RPG: Diablo, Sacred, Neverwinter Nights... HACK ' n SLASH...
Vrati se jednu stranicu....
Ili idi na www.google.com
ae...
 
e neznam u cemu je problem... ako ocete bash prepirku diablo jeste rpg.. role play game.. sto znaci da vodite odredjenog lika ...i nema nekih velikih pravila po kojima ga vodite... a ako cemo o frp e onda spominjite samo bgate i takve igre tog tipa..
 
Do sada sam presao sledece naslove,a svaki je na svoj nacin fenomenalan:

1. EVIL ISLANDS - CURSE OF THE LOST SOUL
(Cudi me da niko ne pominje ovu sjajnu igru,mozda zato jer je bila veoma hardverski zahtevna kada se pojavila u prolece 2001.)

2. PLANESCAPE: TORMENT (genijalna igra,a muzika posebno odusevljava)

3. NEVERWINTER NIGHTS (moja prva igra za PC uopste,4 puta presao,sve klase isprobao)

4. K.O.T.O.R. 1 i 2

5. FREELANCER
 
Morrowind definitivno, igram ga oko mesec dana a jos nisam zagrebao ni po povrsini, pravo je cudo kako su ljudi uspeli da stvaro jednu ovako obimnu i interesantnu igru, citava ta prica o zemlji Morrowind je svojevrstan pandan u svetu igara za Talkinovu srednju zemlju u Gospodarima Prstenova. Osnovna karakteristika RPG igara je nadogradnja likova i njegovo razvijanje a taj segment je u Morrowindu doveden do savrsenstva, ima skoro 100 osobina koje tokom igre unapredjujete, izbor magija i oruzja je ogroman, a citava prica epska. Fantasticna igra.

Pored nje izdvojio bih Vampire Redemption i Bloodlines kao i Neverwinter nights.

Ali ipak Morrowind je zakon jednostavno te usisa u sebe kao nijedna druga igra.
 
Mishkec:
:-D :-D :-D Zaboravio sam Gothic2

A taman kada sam postao BUKVALNO uveren da sam ja jedini koji uziva u ovoj EXTRA igrici...A sad jedni pitanje za sve vas...


KOJI RPG DA IGRAM KOJI IMA DOBRU PRICU I KOJI CE ME ZANIMATI MAKAR PAR DANA?????

Danas koju god igricu startujem predjem za 1-2 dana...to je SMOOOOOR!
 
Fanatic_Kv:
A taman kada sam postao BUKVALNO uveren da sam ja jedini koji uziva u ovoj EXTRA igrici...A sad jedni pitanje za sve vas...


KOJI RPG DA IGRAM KOJI IMA DOBRU PRICU I KOJI CE ME ZANIMATI MAKAR PAR DANA?????

Danas koju god igricu startujem predjem za 1-2 dana...to je SMOOOOOR!

Probaj ovu i ostali...
Igra se zove => Arx Fatalis


Jedan od boljih RPG-ova u 2002, za patcheve i dodatke poseti:
http://www.arxfatalis-online.com/index_eng.php

Screenshots => Poseti google otkucaj ime igre.. ;)
 
Highper:
Koji ***** EXTRA prica?
Prvo imas da se nacitas 3 sata dok krenes igricu... i u toku igrice...
Grafika OCAJ...
Eto ukratko...

Ej daj ne lupaj, grafika je i za danasnje standarde u vrhu. Nisi igru ni video a lupas.
Svi koji su igrali znaju kakva je voda, kakav je efekat pescane oluje, kakav je engine igre koji moze da iscrta objekte na velikoj udaljenosti perfektno.
Igra nudi preko 500 sati igranja, sa expanzijama jos vise. Prica je sjajna i tacno je da mora dosta da se cita, a jos vise da se zapisuje, jer je dnevnik nedovoljan za tolike questove.

Pozdrav!
 
Highper:
Nemoj da kenjas...
Imam tu igricu + Expa...
EXTRA je sranje...
I jos jednom grafika je ocaj!!!
Ako neko hoce da se menjamo...
Slobodno...

Hocu ja da se menjam za Expansion pack Morrowinda imam originalni disk, e sad kazi mi da li je ta ekspanzija koju imas Bloodmoon.

Za razliku od tebe ja mislim da je igra najbolji RPG ali to je stvar ukusa ja sa druge strane ne volim SF pucacine a igrom slucaja imam ih 5-6 pa kao te nesto od toga interesuje kazi.

To su sledece igre: Red faction 1 i 2, Jedy academy, starwars battlefront...

Pusti mi mail na PP pa se mozemo dogovoriti za Razmenu
 
Highper:
Koji ***** EXTRA prica?
Prvo imas da se nacitas 3 sata dok krenes igricu... i u toku igrice...
Grafika OCAJ...
Eto ukratko...
pa nemoj tako moriwind je stvarno remek delo igara je mozda malo starija ali i danas je neki smatraju naj rpg!naime moriwind je izasao uporedno sa neverwinter nig. pa su se ljudi odmah podelili neko je proglasi nwn za najbolji rpg godine dok su drugi uzeli mori!mada je mori. za okorele rpg igrace ili ti se svidj ili ne, moras igrat postepeno posto je igra jednostavno takva...inace da ne mislis da sam je fan moriw.meni se igrica takodje ''ne svidja''(i jako mi je zao zbog toga) posto je igra jako kompleksnai ali joj svejedno odajem pocast i nadam se da cu skupiti vremena da je probam igrati!
inace novi mori:oblivion ce biti kada izadje naj rpg svih vremena ako bude sve kao sto su rekli!ali ironija ce biti u tome sto se mozda meni i tebi nece svidjti jel je to bas moriwind....
 

Back
Top