Najbolji RPG-ovi

Najbolji

1. Oblivion i Morrowind
2. Neverwinter Nights + exp.
3. Vampires Redemption i Bloodlines


Najgori:

1. Diablo 1 (ubedljivo prvi)
2. Diablo 2
2. Dungeon Siege 2

By the way vidim da dosta ljudi hvali KOTOR, problem je sto zaista iz dubine duse mrzim sve sto ima veze sa SF-om, da li da mu dam sansu ili ne.
 
tiberije:
Najbolji

1. Oblivion i Morrowind
2. Neverwinter Nights + exp.
3. Vampires Redemption i Bloodlines


Najgori:

1. Diablo 1 (ubedljivo prvi)
2. Diablo 2
2. Dungeon Siege 2

By the way vidim da dosta ljudi hvali KOTOR, problem je sto zaista iz dubine duse mrzim sve sto ima veze sa SF-om, da li da mu dam sansu ili ne.
ni ja nisam podnosio SW dok nisam nabavio KOTOR.A sad,pa pogledaj mi avatar,sve ce ti biti jasno.Igra je fenomenalna.
 
Nisam igrao mnogo RPG-ova, ali zato u poslednje vreme polako nadoknadjujem! Ali dobar deo naslova koje pominjete sam probao- a najbolji mi je Gothic 2 sa NOTR!
Kada izlaze Gothic 3 i NWN2?!
I jel neko igrao Spellforce 2- kakva je?!
 
tiberije:
Najbolji

1. Oblivion i Morrowind
2. Neverwinter Nights + exp.
3. Vampires Redemption i Bloodlines


Najgori:

1. Diablo 1 (ubedljivo prvi)
2. Diablo 2
2. Dungeon Siege 2

By the way vidim da dosta ljudi hvali KOTOR, problem je sto zaista iz dubine duse mrzim sve sto ima veze sa SF-om, da li da mu dam sansu ili ne.

Diablo 2 najgori????????????///
 
Fallout beyond dispute - iz mnogo razloga, moguce je da je to jedan od najkreativnijih timova ikada u svom domenu.
Fallout II, Fallout.
NwN.
Baldur's Gate.
Hm - Diablo. Originalan Diablo, nikako D II, DII exp set.

(Ako cete tako... Diablo I je zakon, njegov neoficijelni exp set Hellfire je takodje dobar, atmosfera i prica su zakon, svaka prica o tome da je Diablo lso, ako ga vec stavljate u RPG - eve... Hm...)
 
Posto ste se svi uhvatili TES, necu reci da je to najbolji RPG.
Vredi pomenuti "The Dark Eye - Demonicon" jako slicno Skyrim-u, igra je u trecem licu, stalno si isti heroj (character) na pocetku igre samo biras tezinu (Easy-Hard)
Evo vam gameplay,ovde
 

Back
Top