Najbolji domaci provajder za hosting?

Stvarno odlicna ponuda hostinga i domena takodje !

Ni bilzu ovoj, nemaju ni cP

Nasao sam jedne, bolju ponudu do sada nisam video na balkanu. Narucio sam audio streaming 200 slusalaca i web hosting (domain .info i ako sam narucio sad .com dobio sam i info besplatno :) . Uplata sutra, ne rade mi banke uplatio bi i sada.
Ljubazni i odlican podrska.
Preporucujem svima, www.solucija.ba ne znam da ima povoljnijih na balkanu.
 
Hey,

poreklom sam iz Belike Britanije ali sada zivim u Beogradu sa svojom devojkom.

Nudim web hosting na UK Web serveru. Moj najjeftiniji paket je od 40 evra godisnje, za to dobijete 1GB disk prostora, 5BG internet transfera mesecno ,5 email adresa, 2 baze podataka, i 24/7 podrsku koja se brine da sve bude u redu.

ontaktirajte me preko e-maila ako ste zainteresovani- zach@zdncomputers.com
ili me pozovite: 065/ 624 2097

Zelim Vam prijatan dan,
Zach
 
Ni bilzu ovoj, nemaju ni cP

Nasao sam jedne, bolju ponudu do sada nisam video na balkanu. Narucio sam audio streaming 200 slusalaca i web hosting (domain .info i ako sam narucio sad .com dobio sam i info besplatno :) . Uplata sutra, ne rade mi banke uplatio bi i sada.
Ljubazni i odlican podrska.
Preporucujem svima, www.solucija.ba ne znam da ima povoljnijih na balkanu.

Stvarno odlicna ponuda ali ... mislim u koliko je to sve tako nece jos dugo, pokvarice se !
Trka za novcem ili mozda gresim !
 
Faust ima li logike da je kod Sezama cena .rs domena 2.499 din. a kod Exe Hostinga 1.600 din? *** pa ipak je ogromna razlika. Sto se tice hostinga ja koristim Host Monster i ne zanimaju me domaci provajderi ali kupio sam dosta .rs domena preko Sezama, nisam ni razmisljao i sad vidim kakav sam magarac ispao.
 
Ja korisnim Sajthosting i mogu da kazem da sam veoma zadovoljan, firma je u pitanju, imaju i fiksni i mobilni telefon i adresu i sve podatke na kontakt stranici, narucivanje preko SSL-a, produzio sam domen i hosting na jos godinu dana jer sve radi extra.
Inace, bio sam kod Soloymi-a, Sezam-a, neke sajtove i kod Loopie itd, ali ovo mi je do sada najbolji hosting koji sam imao ... :)

Moja preporuka www.sajthosting.com
 
HostGator nije najbolji, HostGator je najgori, jer HostGator overselluje a to znači da daje više resursa nego što poseduje.
Ja sam jednom imao hosting kod HostGatora pre 3 godine i kada sam ubacivao sajt od 10GB jednostavno nije moglo da se transferuje sa starog hostinga, a imao sam navodne resurse 100 GB kontaktirao sam ih i nisu imali dovoljno prostora na Hard Disku :)
 
Prvo bi trebali platit da vam neko odradi sajt, drugo sto se tice hostgator imaju vise prostora no sto ti mozes da zamislis to je kompanija koja hostuje par miliona sajtova, samo sto ocigledno nisi procito uslove koriscenja.

Nema tog sajta koji ima preko 10gb fajlova, evo i primer taj pegaz ne zauzima nekih 5mb prostora sto znaci da mozes par hiljada takvih sajtova da hostujes tamo, al verovatno bi ti ga izbrisali ako nisi kupio vec skinuo sa warez.

http://themeforest.net/item/hostingsquare-hosting-wordpress-theme/142578

Aj nek bude da si platio.
 
Poslednja izmena:
Evo ovde spiska cena i usluga domaćih hosting kompanija, pa ti baci pogled, šta ti najviše odgovara, a imaš i tabelu:
tabela-cena-usluga-hosting-kopmanija1.png
 

Back
Top