Nаjbolji domaći glumac i glumica?

  • Začetnik teme _____Luciferka______
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Od starijih glumaca:Svetlana Bojković,Nataša Ninković,Velimir-Bata Živojinović i Ljubiša Samardžić.
Od mlađih glumaca:Sergej Trifunović,Bane Trifunović,Ivan Bosiljčić,Viktor Savić,a od devojaka bih izdvojila SAMO Mariju Karan!Mirka Vasiljević je slatka devojka,ali glumi veoma izveštačeno... :roll:
 
Srpski Zan Gaben - Pavle Vujisic
Ljuba Tadic,Zoran Radmilovic, Dragan nikolic,Miki Manojlovic
Bjelogrlic,Jelena Zigon,Olivera Markovic,Milena Dravic
i par talentovanih mladih glumaca kojima treba omoguciti da
dostignu spicu bez politickih kumovanja i rodbinskih veza.
Sto ne znaci da i sin ili cerka velikog glumca nemogu dostici
ili cak prevazici oceve ili majke.
 
_____Luciferka______:
Meni se od glumaca svidjaju Mima Karadzic,Nebojsa Glogovac,Nikola Djuricko,Stefan Kapicic,Andrija Milosevic(sladak je) i Voja Brajevic.Glumica mi se svidja Dara Dzokic,Katarina Radivojevic(malo mi se cini da je uobrazena) nije losa Sloboda Micalovic!


Ја издвајам само једну и прву (за мене наравно) АНИТУ МАНЧИЋ
 
OK. Prvo mesto, sampionsko, pocasno:KOMPLETNA STARA GARDA FILMSKIH GLUMACA! (I GLUMICA naravno:)).

A odmah uz njih stavio bih kompletnu glumacku postavu koja realizuje "Chicago"
Pozorista na Terazijama.

A posot sam video da neki ovde navode i ko im se svidja...(mislim..svidja:)) morao bih da spomenem fatalnu plavusu iz gorepomenute predstave. U pitanju je jedna sporedna uloga, vise plesacka, tako da ne znam ni kako se zove. Ima vatrene crne oci i pirsing u pupku...pa sad ako neko zna, nek mi kaze za kim patim...

Trece mesto: Nebojsa Glogovac. Mnogo gotivna glumcina. Pravi, i zato ce trajati.
 
minalazarevichf2.jpg
ivanazigonsa3.jpg


Мина Лазаревић и Ивана Жигон
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top