Nabijali smo zarobljene srbe na kolac!

Da li mu treba odobriti azil?

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
kojim simpatijama?

nitko njega ne simpatizira;
npr. ja ne mogu da ga shvatim...odakle tolika mrznja, a kamoli simpatiziram...
ti ga ocigledno ne simpatiziras jer je...drukara(?) pa je zjebo...koncept...upropastio "zajednicku stvar"...
jbga, bitje da njihovi plemenski zakoni nisu tako...efikasni ko vasi...?

ja sa takvima, koji su sposobni uraditi takve "stvari" ne bih voleo deliti ni drzavu, a kamoli nesto drugo. inace o izdajicama imam jos gore misljenje. dupli kreten.
 
Ademe, ako si stvarno albanac, treba da se stidis onih koji su slicne stvari radili na kosovu.

Ja se licno stidim svih onih koji su grb i zastavu i vojsku u kojoj i za koju se borio moj pradeda i za sta je dobio orden, uprljali cineci slicne zlocine prema drugim narodima.

Ipak, morbidnost, sadizam i bolest kojom su to cinili albanci, mudzahedini i ustashe, zaista prevazilazi nacin na koji su to cinili oni iz mog naroda koje ne zelim ni da pomenem.

I to istorija belezi i to ce ostati, ma koliko se mnogi trudili da zlocine izjednace.
 
Ademe, ako si stvarno albanac, treba da se stidis onih koji su slicne stvari radili na kosovu.
stidim se pojedinca, i zao mi je sto je to neko moj uradio u ime slobode. ali da bi se neko optuzio, mora postojati bilo kakav dokaz da je ta osoba kriva, a ne pronaci zrtvu, i okriviti ceo narod.
Ja se licno stidim svih onih koji su grb i zastavu i vojsku u kojoj i za koju se borio moj pradeda i za sta je dobio orden, uprljali cineci slicne zlocine prema drugim narodima.
nekima su bas takvi koje se ti stidis heroj.
Ipak, morbidnost, sadizam i bolest kojom su to cinili albanci, mudzahedini i ustashe, zaista prevazilazi nacin na koji su to cinili oni iz mog naroda koje ne zelim ni da pomenem.

I to istorija belezi i to ce ostati, ma koliko se mnogi trudili da zlocine izjednace.
cinjenice, brojcane postoje, tu se moze covek uveriti ko je sta cinio i koliko. ostalo da su jedni ili drugi bili ovakvi ili onakvi sluzi za naivne.
 
Bas zato sto cinjenice postoje, ja ne mogu da izjednacim ono sto je radjeno u Lori, u Jasenovcu, u kasarni Viktor Bubanj, u Bratuncu na Bozic od strane N.Orica i ekipe, u Tuzli i na jos mnogim lokacijama u hrvatskoj, bosni i na kosovu, ono sto su radili mudzahedini ili albanci po ulasku KFOR-a, sa onim sto su radili srbi.

To jednostavno nije isto.
Ni u brojevima ni u organizaciji, ni u stepenu izopacenosti i ludila ulozenog u uzimanje necijeg zivota, ni u izboru zrtava.
I to nije prica za naivne, to je realnost, to su dokumentovane cinjenice.

To ne umanjuje zlocine koje su pocinili srbi, ali se tezina, ucestalost i broj ljudi koji su stradali ne moze uporedjivati.
 

Back
Top