Na tacni ne, ne ... volume 2

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
I rece Blondi "play it again Sam". :lol:

Kao postoji jedna devojka, i sad ako se njoj tip ponudi onako otvoreno sto bi se reklo kao na tacni, onda ona gubi interesovanje u sekundi. E zato nju treba drzati na uzici i zavlaciti.

Jel znate vi kako se to zavlaci i folira?
 
Uradio je to u trenutku kada je bilo potpuno jasno sta se sprema, jer je elektricitet izmedju nas bio gotovo opipljiv...
Vec smo sat vremena pricali i meni je u glavi samo bila misao - Kad ce vec jednom da me poljubi?
Kad je najzad to ucinio, rekla sam mu - Dobro si se sjetio...
Uzeo je moju ruku i stavio je na medjunozje...
Odvratila sam - Da si ti jos 5 minuta otezao, ja bih tebe prva poljubila...

E, tako je bilo, sad sam premotala film...
Onda smo malo shokirali bakice i dekice u penzionerskom domu u kom smo sjedili, pa otisli kod njega...

Meni tu nista nije bilo strasno... Naprotiv, radili smo ono sto smo zeljeli... I upravo u tome je bila posebna car...
 
Gazdarice, ako je on siguran da si i ti za to. Naravno.
Šta ako nisi? Kakva onda tvoja reakcija treba da bude?
Ili ako ti je lik prosto - odbojan?
Izvini??? :roll:
Ja sam uvek za reči. Može se pitati. Nema potrebe za traumatizovanjem neke klinke, danas-sutra.
 
Lexa:
Gazdarice, ako je on siguran da si i ti za to. Naravno.
Šta ako nisi? Kakva onda tvoja reakcija treba da bude?
Ili ako ti je lik prosto - odbojan?
Izvini??? :roll:
Ja sam uvek za reči. Može se pitati. Nema potrebe za traumatizovanjem neke klinke, danas-sutra.
E bas to...
Ja kao nju ne poznajem dovoljno... A sta ako je ona manijak... A stra ako mi poturi nesto u pice... A sta ako hoce sexualno da me zlostavlja... a sta onda? :lol: A sta ako me udari? :lol:
Mislim da me traumatizuje tu nesto.... :lol:
Zato ja njoj kazem pa polako bre...
A ona meni peva "daces daces nego sta ces..." :lol:
 
hulahopka:
Meni je problem sto sam mnogo napaljena, pa mi se cesto desavaju varnice...
A, tebe se onda moramo paziti... Znaci uvek na 3 metra od tebe... pa ce ispasti ko vije da se igramo... (jurimo oko kola) :lol:
Pazi ja nisam bas tako napaljen... u pocetku... :roll: osim u slucaju kad mi pridje blizu... pa zato moram bezati... malo... :wink:
Da se jos tu neko zapali od tebe... svasta... :lol:
 

Back
Top