Na sta mirišete danas?

Untitled.jpg
 
ovi mračni i topli dani su mi bili savršeni za Signature MontBlanc


kad sam krajem septembra završila skoro jednomesečno letovanje tamo vamo, mislila sam da ću moći samo da nastavim da nosim letnje parfeme, ali ne ide, ne može da se oponaša majsko sunce u oktobru. vreme je da se izvuče jesenja kolekcija, radujem se veri mač:zurka:
 
Joop! My Looks


jako pristupačan, mislim da sam ga uzela za manje od 2k dinara


slatkoća na steroidima, dobro je što nije dugotrajan. ako želite udar slatkoće za sebe a da poštedite druge onesvešćivanja, jer dok stignete gde ste se uputili, njega više nema na koži, ostaju samo donje note pralina


ko se seća Beyoncé Heat parfema, ovo je to, samo malo bolje
 
Imate li preporuku za neki muski brend, moze i niche da uzmem vise komada od istog proizvodjaca.

Recimo svojevremeno sam imao 6-7 razlicitih guess parfema, neki mi se svidjaju vise, neki manje ali mi to nije mnogo bitno...ne mora sve da mi se svidi.


pa koje note voliš?

što niche? ako nemaš neko iskustvo sa parfemima, bolje je krenuti od dizajnerskih prvo, upoznati se sa mejnstrimom, pa onda ući u niche mirisni svet.
 
Mislim da bi nekih 5 komada od Tom Forda zavrsilo posao, ali fora je sto svaki drugi muskarac tako/slicno mirise.

Gledam da se pojavljuju neki arapski, sto mi se cini kao dobar izbor ali su oni bas popularni kod ljudi koji se stalno parfemisu tako da ne znam. :(
 
Mislim da bi nekih 5 komada od Tom Forda zavrsilo posao, ali fora je sto svaki drugi muskarac tako/slicno mirise.



nećeš da daješ 1000 eura odjednom, ali zato hoćeš 1200 eura, vidim.

ne miriše svaki drugi muškarac na Tom Ford, haha, kamo sreće


ali ako baš hoćeš niche, uvek možeš da ideš sa proverenim poput Nishane Hacivat, Creed Aventus ili nešto Xerjoff, recimo Naxos. skoro svi niche parfemi su uniseks



nešto manje poznati bi bili recimo brendovi poput Toskovat, Zoologist, Imaginary Authors
 

Back
Top