Na kraju ostaješ stranac (AfD: bljak)

Šta je ovo, koja je poenta?

Ismail Iasar, NirnbergPedesetogodišnji vlasnik ćevabdžinice Ismail Jasar ubijen je sa pet hitaca u glavu i srce u Nirnbergu 9. juna 2005. godine. Svedoci primećuju dvojicu muškaraca na biciklima kako se sumnjivo ponašaju u blizini mesta zločina. Istražitelji potom snimaju fantomske fotografije. Ni za jedno drugo ubistvo nema svedoka, iako su svi zločini počinjeni usred bela dana. Jasar živi u Nemačkoj od 1978. godine. U početku je radio kao zavarivač pre nego što je započeo sopstveni biznis kao štand za grickalice.
 
Zašto pobogu? :think: Nisi me upoznala promenila bi mišljenje
Ja samo imam izražen osećaj za pravdu, ne volim kad me neko zaebava
Radim u socijalnom sektoru sa ljudima različitih nacionalnosti

ovo je dio moje filozifije koja je okachena na zidu svima vidljiva

Wir respektieren die Verschiedenartigkeit des Menschen und sehen Ihn als eigenständige und wertvolle Persönlichkeit.
Im Zentrum unseren Tuns steht die Aufrechterhaltung und Unantastbarkeit der menschlichen Würde.
Frei von Vorurteilen unabhängig ethnischer, kultureller, religiöser und gesellschaftlich/sozialer Herkunft pflegen wir die Ganzheitlichkeit von unseren Klienten.
 
Unser Handeln ist im Wissen geprägt das Körper, Geist und Seele eine untrennbare Einheit bilden.
Wir pflegen eine offene, respektvolle und ehrliche Kommunikation.
Najvise stete su nam napravili socijalni radnici koji su ih upoznali i uputili kako da, ili na koji nacin zloupotrebljavaju everopska civilizacijska dostignuca.
Primili su te na to sinekurno radno mesto po nacionalnom, verskom itd. kljucu.
Kritikujes sistem koji te skolovao kako ima los skolski sistem, ili mozda jos gore rodittelji su te poslali u ex SFRJ na skolovanje odakle si se po povratku na gore opisan nacin zaposlila, ako je tacno da si rodena u Nemackoj.
Gore napisane verzije floskule su deo propagande proizisle iz iste kuhinje koja je plasirala Marsalov plan i takozvanu denacifikaciju kao nacin unistenja namacke nacije.
Nema smisla pitati te kako te nije sramota pisati na ovaj nacin o drzavi koja ti je sve pruzila posto ti nemas sramotu.
 
Najvise stete su nam napravili socijalni radnici koji su ih upoznali, uputili kako da, na koji nacin zloupotrebljavaju everopska civilizacijska dostignuca.
Primili su te na to sinekurno radno mesto po nacionalnom, verskom itd. kljucu.
Kritikujes sistem koji te skolovao kako ima los skolski sistem, ili mozda jos gore rodittelji su te poslali u ex SFRJ na skolovanje odakle si se po povratku na gore opisan nacin zaposlila.
Gore napisane verzije floskule su deo propagande proizisle iz iste kuhinje koja je plasirala Marsalov plan i takozvvanu denacifikaciju kao nacin unistenja namacke nacije.
Nema smisla pitati te kako te nije sramota pisati na ovaj nacin o drzavi koja ti je sve pruzila posto ti nemas sramotu.

Aj još malo divljaj
Ja sam rodjenja i odrasla u njemackoj 🤷🏻‍♀️
I ovde imam svoj biznis , nemam pojma koji ti je a nemaš ni ti

Jugofili koji placu za sfrj i koji žive u raznim stranim državama i vikendom pijance uz rakiju i onda dodju na domaće stranice da vredjaju drugomisljenike
 
Najvise stete su nam napravili socijalni radnici koji su ih upoznali i uputili kako da, ili na koji nacin zloupotrebljavaju everopska civilizacijska dostignuca.
Primili su te na to sinekurno radno mesto po nacionalnom, verskom itd. kljucu.
Kritikujes sistem koji te skolovao kako ima los skolski sistem, ili mozda jos gore rodittelji su te poslali u ex SFRJ na skolovanje odakle si se po povratku na gore opisan nacin zaposlila, ako je tacno da si rodena u Nemackoj.
Gore napisane verzije floskule su deo propagande proizisle iz iste kuhinje koja je plasirala Marsalov plan i takozvanu denacifikaciju kao nacin unistenja namacke nacije.
Nema smisla pitati te kako te nije sramota pisati na ovaj nacin o drzavi koja ti je sve pruzila posto ti nemas sramotu.
Ne vredi, kolega. Njihov um je ogradjen, nema levo, nema desno, samo kako su ih indoktrinirali. Slično kao sekta
 
Aj još malo divljaj
Ja sam rodjenja i odrasla u njemackoj 🤷🏻‍♀️
I ovde imam svoj biznis , nemam pojma koji ti je a nemaš ni ti

Jugofili koji placu za sfrj i koji žive u raznim stranim državama i vikendom pijance uz rakiju i onda dodju na domaće stranice da vredjaju drugomisljenike
Ako se ne varam na ovoj temi neko divlja, a to sigurno nije neko ko je danas uputio jedan post, da ne pominjem naslov teme koji se zavrsava sa "bljak"
Dogovori se sama sa sobom da li si socijalni radnik, ili "imas svoj biznis"?
Narativ kojim pises na temi navodi na proislamske stavove.
 
Sve je organizovano od finansija preko ruta do prijema u odabranom odredistu, zna se ko ih finansira ko je lobiran, ucenjen..., ko stoji iza toga prvenstveno Katar kako sam naveo i ostale arapske zemlje.
Sprovode džihad, rat protiv nevernika kroz taktiku za 21.vek. Korisni idioti iz naših redova im pomažu.
Eto, objasnio sam u dve rečenice
 
Њемачка је окупирана 1945 од стране англоамеричких и совјетских трупа
Створене су две Њемачке ДДР и БРД једна као марионестко сателитска вазална држава САД и Британије а друга као СССР сателит
Након распада СССР САД и Британија презмају ДДР и Њемачка се уједињује

Након 1945 постојала су два плана за БРД.један да се Њемачка не обнови и да се становништво расели попут нечег што се данас дешева на Балкану а други план је био обнова Њемачке и насељавање новог становништва на ту територију такозвани мелтинг пот
То је био такозвани Маршалов план
Маршалов план је усвојен због страха од комунизма .
 
Sprovode džihad, rat protiv nevernika kroz taktiku za 21.vek. Korisni idioti iz naših redova im pomažu.
Eto, objasnio sam u dve rečenice
Davno sam kupio knjigu americkog akademika sa francuskim imenom, ne mogu ga se sada setiti u kome je opisao islamizaciju evrope i dogadaje koji ce se desiti kao glavni uzrok, bolje reci izvrsioce i on je napomenuo socijalne radnike na nacin koji sam opisao.
Interesantno je da je recimo Carls Levinski takode predvideo i tacno opisao ponasanje multinacionalnih kompanija.
 
Њемачка је окупирана 1945 од стране англоамеричких и совјетских трупа
Створене су две Њемачке ДДР и БРД једна као марионестко сателитска вазална држава САД и Британије а друга као СССР сателит
Након распада СССР САД и Британија презмају ДДР и Њемачка се уједињује

Након 1945 постојала су два плана за БРД.један да се Њемачка не обнови и да се становништво расели попут нечег што се данас дешева на Балкану а други план је био обнова Њемачке и насељавање новог становништва на ту територију такозвани мелтинг пот
То је био такозвани Маршалов план
Маршалов план је усвојен због страха од комунизма .
Konkretno u Arriku, dva svetska rata su izbila da se raseli germanofono stanovnistvo koje se prostiralo do Crnog mora, predstavljali su im glavnu konkurenciju.
Najverovatnije i danas, setimo se samo teroristickog akta miniranja dva gasovoda i nacina nametanja pogubne politike koja se odrazava i na ekonomiju.
 
1706270103995.png

Alice Weidel, who is the leader of German's Afd party said that:

The borders needs to be closed.

Illegal immigrants needs to be rejected without any exceptions.

Anyone who stays in Germany without authorization must be deported.

Criminal, terrorist and social fraudsters who have been fraudulently naturalized must surrender their German passport.
 
Pogledajte prilog 1488773
Alice Weidel, who is the leader of German's Afd party said that:

The borders needs to be closed.

Illegal immigrants needs to be rejected without any exceptions.

Anyone who stays in Germany without authorization must be deported.

Criminal, terrorist and social fraudsters who have been fraudulently naturalized must surrender their German passport.
Alice In Wonderland Whatever GIF by Disney
 

Back
Top