Na kraju ostaješ stranac (AfD: bljak)

RužnaKoLopov

Buduća legenda
Moderator
Poruka
35.848
Desničarski ekstremisti, uključujući članove AfD-a, planirali su Nemačku bez migranata. Njihov sastanak pokazuje: Nema nemačkog pasoša, nikakva integracija ne štiti migrante.

Grupa desničarskih ekstremista sastala se u Potsdamu u novembru 2023. kako bi razgovarali o tome kako bi mogli da sprovedu fašističku ideju koju nazivaju „remigracija“. Prema istraživanju Correctiva, prisutni, uključujući i članove AfD-a, ne žele samo da zabrane ulazak u Nemačku tražiocima azila, već i migrantima sa nemačkim državljanstvom. Cilj je da se život migranata učini što opasnijim i „neprivlačnim“ kako bi se ubrzalo njihovo masovno proterivanje.

Gotovo da nema ništa novo i ništa iznenađujuće u ovim predlozima. Ideja o takozvanoj „velikoj razmeni” je dugo bila sastavni deo desničarske politike. To je rasistički narativ zavere prema kojem migranti žele da zamene bele ljude kao većinu u Evropi. Desničarska želja za masovnim deportacijama takođe nije nova. Novo je, međutim, prirodnost sa kojom se razgovaralo o proterivanju migranata sa nemačkim državljanstvom.

pise njemacki Die Zeit

Link
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

https://www.nedeljnik.rs/afd-je-nov...nemaca-protestovalo-protiv-ekstremne-desnice/

https://www.blic.rs/vesti/svet/stot...v-afd-najavljen-novi-masovni-protesti/xd3zfm9

da li je njemachka opet 1933?
da li je rasna ideologija cistokrvnih ustvari sastavni deo njemachke genetike? Zlo koje je zapisano u genima?
da li treba njemachku napustiti dok josh ima vremena ?
1705756526629.jpeg
 
Poslednja izmena od moderatora:
da li je njemachka opet 1933?
Nije
da li je rasna ideologija cistokrvnih ustvari sastavni deo njemachke genetike? Zlo koje je zapisano u genima?
Kakva budalastina - niko ne moze biti zao genetski, zlo se uči, dokazano bezbroj puta.
da li treba njemachku napustiti dok josh ima vremena ?
Pogledajte prilog 1485348

Zasto da se napusta, pa tako zlo pobedi jer se dobro povuče, ćuti i ode.
Zato su danas svuda po Nemačkoj protesti upravo protiv tog zla.
I prelepo je.
Mase su napolju.

AFD može da ga duva 😎
 
Desničarski ekstremisti, uključujući članove AfD-a, planirali su Nemačku bez migranata. Njihov sastanak pokazuje: Nema nemačkog pasoša, nikakva integracija ne štiti migrante.

Grupa desničarskih ekstremista sastala se u Potsdamu u novembru 2023. kako bi razgovarali o tome kako bi mogli da sprovedu fašističku ideju koju nazivaju „remigracija“. Prema istraživanju Correctiva, prisutni, uključujući i članove AfD-a, ne žele samo da zabrane ulazak u Nemačku tražiocima azila, već i migrantima sa nemačkim državljanstvom. Cilj je da se život migranata učini što opasnijim i „neprivlačnim“ kako bi se ubrzalo njihovo masovno proterivanje.

Gotovo da nema ništa novo i ništa iznenađujuće u ovim predlozima. Ideja o takozvanoj „velikoj razmeni” je dugo bila sastavni deo desničarske politike. To je rasistički narativ zavere prema kojem migranti žele da zamene bele ljude kao većinu u Evropi. Desničarska želja za masovnim deportacijama takođe nije nova. Novo je, međutim, prirodnost sa kojom se razgovaralo o proterivanju migranata sa nemačkim državljanstvom.

pise njemacki Die Zeit

Link
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

da li je njemachka opet 1933?
da li je rasna ideologija cistokrvnih ustvari sastavni deo njemachke genetike? Zlo koje je zapisano u genima?
da li treba njemachku napustiti dok josh ima vremena ?
Pogledajte prilog 1485348
То јe ваша комунистичка пропаганда. Сви знамо да су АфД у одличним односима са српском дијаспором и Србојом. Чак су подржали Двери.

А то што имају проблем са муслиманима и неевропљанима, то је оправдано,
 
Mislim da su oni najviše anti-muslimanski raspoloženi.
I imaju nekakve argumente za to.
Sumnjam da će jugovići biti meta.

Nije reč o muslimanima

Šta više dosta muslimana ima svoje kuće, stanove , samostalne poslove , ili rade u industriji deca ovde odrasla studirali medicinu , arhitekturu ekonomiju šta već ne!

Činjenica je ra je ta ideologija u svim strukturama njemačke

Ovde gde ja imam svoj biznis u decembru murija ubila čoveka turčina sa četiri hica , nema 700 metara od mene
 
Nije

Kakva budalastina - niko ne moze biti zao genetski, zlo se uči, dokazano bezbroj puta.


Zasto da se napusta, pa tako zlo pobedi jer se dobro povuče, ćuti i ode.
Zato su danas svuda po Nemačkoj protesti upravo protiv tog zla.
I prelepo je.
Mase su napolju.

AFD može da ga duva 😎


Ja ipak mislim da je zlo sastavni dio genetike, drugačije se taj porast nikako nemože objasniti

Svi mi idemo na Demo poenta je da oni već sjede u svim sferama
 
Ja ipak mislim da je zlo sastavni dio genetike, drugačije se taj porast nikako nemože objasniti
Pa mozes ti da mislis sta god, to ne menja neke osnovne cinjenice.
Vecina misli da je 2+2×3 = 12, sto ne znaci da je njihovo misljenje tacno :)
Svi mi idemo na Demo poenta je da oni već sjede u svim sferama
Kojim sferama?
Da sede u bilo kakvim sferama, blokirali bi Zakon koji je juce donešen.
Da stoje u bilo kakvim sferama, uticali bi na odluku vrhovnog suda o sprecavanju dalje pozajmice (za koju je i AFD glasao u parlamentu).

Nemacka je pravna drzava, u toj drzavi odluci suda se povinuju svi, od kancelara do cistaca ulica.

Za razliku od drzava na Balkanu, gde je vladajuca stranka = sudija = zakon = sve!

A i kao sto rekoh, AFD ti je ko srpske Dveri - populisti koji i kad bi dosli na vlast nista ne bi promenili jer su isti, sustinski, ko i svi: pola rukovodstva im je ili stranog porekla, ili su LGBT.
Dakle cist populizam :)
 
Hör auf!
Die rechte Brut hat tagelang kommentiert „er war psychisch krank und wurde erschossen „

Das wir in Deutschland psychisch kranke Menschen erschiessen ist neu ….
Eto, baš u Njemačkoj koja ima možda najstrože zakone u vezi policijskog korištenja oružja na svijetu, događa se da policija ide naokolo i puškara.

Ovdje u Hrvatskoj policija ima šire ovlasti pa mi svejedno prijateljica policajka kaže - ja da opalim metak, mogu se pozdraviti s poslom.
 
Ja ipak mislim da je zlo sastavni dio genetike, drugačije se taj porast nikako nemože objasniti

Svi mi idemo na Demo poenta je da oni već sjede u svim sferama
Немци су у најгорем случају подељен народ, док дијаспоре које живе тамо нису и оне подржавају једну или другу страну.
Тако да је данас тај немачки национализам, заправо мултинационалан и много више европски него немачки.

а шефица АфД је лезбача у браку са индијком
Па и ова наша лезбејка премијер је носила цвеће на гроб Милана Стојадиновића, када је била у посети Аргентини.
Ето видиш да АфД и није толики баук колико га представљају ове комуњаре.

A i kao sto rekoh, AFD ti je ko srpske Dveri - populisti koji i kad bi dosli na vlast nista ne bi promenili jer su isti, sustinski, ko i svi: pola rukovodstva im je ili stranog porekla, ili su LGBT.
Dakle cist populizam :)
Ма све се врти око економије. Све што они могу је да нађу неки начин да привуку Европљане, највише нас са Балкана и ове са истока, а да смање прилив исламиста и обојених, када је у питању радна снага. И да нађу начин за повећање наталитета белих људи.
Ако би протерали неевропљане, пропаде немачка економија тотално.
 
Па и ова наша лезбејка премијер је носила цвеће на гроб Милана Стојадиновића, када је била у посети Аргентини.
Ето видиш да АфД и није толики баук колико га представљају ове комуњаре.
није страшно што је лезбејка колико то што се маказа са циганком
1705759407920.png
 
Pa mozes ti da mislis sta god, to ne menja neke osnovne cinjenice.
Vecina misli da je 2+2×3 = 12, sto ne znaci da je njihovo misljenje tacno :)

Kojim sferama?
Da sede u bilo kakvim sferama, blokirali bi Zakon koji je juce donešen.
Da stoje u bilo kakvim sferama, uticali bi na odluku vrhovnog suda o sprecavanju dalje pozajmice (za koju je i AFD glasao u parlamentu).

Nemacka je pravna drzava, u toj drzavi odluci suda se povinuju svi, od kancelara do cistaca ulica.

Za razliku od drzava na Balkanu, gde je vladajuca stranka = sudija = zakon = sve!

A i kao sto rekoh, AFD ti je ko srpske Dveri - populisti koji i kad bi dosli na vlast nista ne bi promenili jer su isti, sustinski, ko i svi: pola rukovodstva im je ili stranog porekla, ili su LGBT.
Dakle cist populizam :)

npr.


Dijagnoza „Morbus Mediterraneus“: Rasistički stereotip o šmrkljavim ženama migrantkinjama (Arzt, Pflege)
Synonyme: Morbus Bosporus, Morbus Balkan, Morbus mediterraneus, Mamma-mia-Syndrom




1705758930322.png
 
da li je rasna ideologija cistokrvnih ustvari sastavni deo njemachke genetike? Zlo koje je zapisano u genima?

Kakva budalastina - niko ne moze biti zao genetski, zlo se uči, dokazano bezbroj puta.


Postoje neke preistorijske teorije da su germanski narodi i u prošlosti pre nekoliko hiljada godina bili vrlo netolerantni prema drugim rasama i uzdizali svoju rasu i poubijali sve druge rase u zapadnoj Evropi i da je to njihovo ponašanje u genima.

Naravno, to je samo teorija zavere. Nije ozbiljna priča. Ali eto ipak postoji i ta priča.

Međutim, sa druge strane, svi udžbenici genetike kažu da geni određuju kakav će čovek biti u iznosu od oko 75%, dok vaspitanje okoline utiče samo u iznosu od 25%.
 

Back
Top