Na Kosovu šokirani posetom Abasa

Tek sam završio čitanje "Skenderbeg", knjigu mladog austrijskog istoričara Olivera Schmida, koji je briljantno srušio mit o srednjovekovnom heroju albanskoga naroda. Interesantno je, da je po Schmidu, Skenderbeg (Gjergj Kastrioti) živeo u višejezičnoj familiji i višekulturnoj sredini. Majka Vojsava bila je Slavenka iz Pologa, iz plemena Brankovića, srpskog porekla. U srednjem veku Albanci (Arbëri), Srbi, pa i ostali Slaveni, Vlasi, Cincari, Grci, živeli su u bratstvu, a to je činjenica. Zašto smo ih ubijali? Zašto su oni nas ubijali? Da li su bili toliko različiti od nas, ili smo mi bili toliko različiti od njih?
 
Tek sam završio čitanje "Skenderbeg", knjigu mladog austrijskog istoričara Olivera Schmida, koji je briljantno srušio mit o srednjovekovnom heroju albanskoga naroda. Interesantno je, da je po Schmidu, Skenderbeg (Gjergj Kastrioti) živeo u višejezičnoj familiji i višekulturnoj sredini. Majka Vojsava bila je Slavenka iz Pologa, iz plemena Brankovića, srpskog porekla. U srednjem veku Albanci (Arbëri), Srbi, pa i ostali Slaveni, Vlasi, Cincari, Grci, živeli su u bratstvu, a to je činjenica. Zašto smo ih ubijali? Zašto su oni nas ubijali? Da li su bili toliko različiti od nas, ili smo mi bili toliko različiti od njih?

e sad si najebao,dobices ban zbog ovog:rtfm::rtfm::rtfm:

siptari su najstariji narod na svetu,nastao direktno od ameba,mada i mozak im je jos uvek na tom stupnju jos uvek....kako mozes ovo da pises


ps i Cak Noris je albanac poreklom
pps i Milka Canic
 
Razmišljam dakle šta se sve desilo među ovim narodima na Balkanu? Koliko je ljudskih života propalo? Ipak su se mogli sačuvati ljudski životi. Mogli? Zašto smo ih ubijali? Zašto su oni nas ubijali? Da li su bili toliko različiti od nas, ili smo mi bili toliko različiti od njih? Ne, slični su nama. Slični smo. Ako ne bi bilo sličnosti u našim licima, ne bi smo mogli da razlikujemo čoveka od divljaka. Ali ako ne bi postojale razlike, ne bi smo mogli da razlikujemo jednog čoveka od drugog.
 
Tek sam završio čitanje "Skenderbeg", knjigu mladog austrijskog istoričara Olivera Schmida, koji je briljantno srušio mit o srednjovekovnom heroju albanskoga naroda. Interesantno je, da je po Schmidu, Skenderbeg (Gjergj Kastrioti) živeo u višejezičnoj familiji i višekulturnoj sredini. Majka Vojsava bila je Slavenka iz Pologa, iz plemena Brankovića, srpskog porekla. U srednjem veku Albanci (Arbëri), Srbi, pa i ostali Slaveni, Vlasi, Cincari, Grci, živeli su u bratstvu, a to je činjenica. Zašto smo ih ubijali? Zašto su oni nas ubijali? Da li su bili toliko različiti od nas, ili smo mi bili toliko različiti od njih?

Албанци су увек служили окупаторима који су атаковали на Србе и тако се криминално окористили и запосели туђу земљу.
 
Ajd' udelite i meni koju reputaciju Allaha vam :hahaha:

sarcastic_hand.gif
rofl.gif
MG_119.gif
MG_118.gif
:hahaha::zcepanje::rotf:
 
Tek sam završio čitanje "Skenderbeg", knjigu mladog austrijskog istoričara Olivera Schmida, koji je briljantno srušio mit o srednjovekovnom heroju albanskoga naroda. Interesantno je, da je po Schmidu, Skenderbeg (Gjergj Kastrioti) živeo u višejezičnoj familiji i višekulturnoj sredini. Majka Vojsava bila je Slavenka iz Pologa, iz plemena Brankovića, srpskog porekla. U srednjem veku Albanci (Arbëri), Srbi, pa i ostali Slaveni, Vlasi, Cincari, Grci, živeli su u bratstvu, a to je činjenica. Zašto smo ih ubijali? Zašto su oni nas ubijali? Da li su bili toliko različiti od nas, ili smo mi bili toliko različiti od njih?

jeste bila srpkinja. cak su i imena dece vecinom bila pravoslavna. i danas ima puno srpskinja ozenjenih albancima, malo manje obratno, na kosovu
 
A pa dobro ako sakupe vecinu u skupstini UN treba da se zapitamo da li je ocepljenje ilegalno kako tvrdimo. Dotle Kosovo je Srbija :D

mozda oni i skupe 150 priznanja ali da li je legalno ili ne pa i laik to zna,ako Kim ima pravo na otcepljenje i proglasavanje nezavisnosti sta je s drugim oblastima u svetu,znaci nije legalno ali ovaj svet nije pravedan vlada sila jaceg......
 
pa po pravu je nelegalno a po pravu jaceg,*** mozes da radis sta god zelis ali nicija nije gorela do zore pa tako i oko KIM,vladali mi dugo sad malo oni pa cemo mi ponovo...Balkan-bure baruta

Ne možes da radis sta hoces po pravu jaceg. Pogotovo ako nisi jaci :D

A to bure baruta.... sve se tresu gace amerima :hahaha: imaju oni topovskog mesa koliko hoces.

I PONAVLJAM.. I MI BI TAKO !
 
Na Kosovu šokirani posetom Abasa Sreda, 8. jul 2009. 11:55

v140177p0.jpg


Kosovsko-arapska komora za prijateljstvo i ekonomsku saradnju u Prištini negativno je ocenila posetu palestinskog predsednika Mahmuda Abasa Beogradu, izrazivši zabrinutost zbog "implikacija koje poseta palestinskih zvaničnika može da ima po stanovnike Kosova".

"Mi smo šokirani činjenicom da ova poseta dolazi posle angažovanja palestinskih zvaničnika protiv pokušaja Srbije da u islamskom svetu dovede u pitanje državnost Kosova", kaže se u saoštenju Kosovsko-arapske komore.

Prema navodima predstavnika Komore, angažovanje palestinskih zvaničnika uz podršku srpske diplomatije, predstavlja njihov "politički i moralni fijasko".

"Ako je to tačno, onda to predstavlja totalni fijasko. To je sramota i moralno propadanje palestinskih zvaničnika, čin koji treba široko da osude islamske i zapadne zemlje i saveznici Kosova", ističe se u saopštenju Kosovsko-arapske komore.

Kosovsko-arapska kancelarija za prijateljstvo i ekonomsku saradnju u Prištini je neprofitna organizacija stvorena sa ciljem da, kako se navodi na njenom sajtu, unapredi prijateljstvo naroda Kosova i naroda arapskih zemalja, odnosno, "ne samo da poveća broj prijatelja Kosova, već i da promoviše značaj Kosova kao veze između istoka i Zapada".

(Tanjug)

Svi propadamo samo Kosovo ide progresnim putem...:hahaha:
 
Na Kosovu šokirani posetom Abasa Sreda, 8. jul 2009. 11:55

v140177p0.jpg


Kosovsko-arapska komora za prijateljstvo i ekonomsku saradnju u Prištini negativno je ocenila posetu palestinskog predsednika Mahmuda Abasa Beogradu, izrazivši zabrinutost zbog "implikacija koje poseta palestinskih zvaničnika može da ima po stanovnike Kosova".

"Mi smo šokirani činjenicom da ova poseta dolazi posle angažovanja palestinskih zvaničnika protiv pokušaja Srbije da u islamskom svetu dovede u pitanje državnost Kosova", kaže se u saoštenju Kosovsko-arapske komore.

Prema navodima predstavnika Komore, angažovanje palestinskih zvaničnika uz podršku srpske diplomatije, predstavlja njihov "politički i moralni fijasko".

"Ako je to tačno, onda to predstavlja totalni fijasko. To je sramota i moralno propadanje palestinskih zvaničnika, čin koji treba široko da osude islamske i zapadne zemlje i saveznici Kosova", ističe se u saopštenju Kosovsko-arapske komore.

Kosovsko-arapska kancelarija za prijateljstvo i ekonomsku saradnju u Prištini je neprofitna organizacija stvorena sa ciljem da, kako se navodi na njenom sajtu, unapredi prijateljstvo naroda Kosova i naroda arapskih zemalja, odnosno, "ne samo da poveća broj prijatelja Kosova, već i da promoviše značaj Kosova kao veze između istoka i Zapada".

(Tanjug)

:hahaha::hahaha::hahaha:
 
ima ih na hiljade. deset metara od mene zivi srpkinja udata za albanca.
koliko su te zene cinile da se spasi narod za vreme rata...:worth::worth::worth:

Ма дај .... Хајде овако ... Знамо да има доста мешовитих бракова ... српске жене су се удавале за албанце, а албанке су се удавале за Србе ... То је познато
 

Back
Top