muzika kao kriterijum?

Betty:
ma to je nasilje. Trebalo je da je pita da li sme da promeni, tačka. Da je ok lik, ne bi mu palo ni na pamet da menja mjuz dok ona pevucka!
Hvala na razumevanju! ;-)
Ma, najgore mi je sto ja nisam znala kako da se ponasam.. Nego sam samo stala, ukipila se i nisam mogla da verujem sta se desilo. Nisam imala snage da bilo sta kazem koliko sam bila besna.:x
 
Lucky Luck:
Vidis, i ja sam se malkice postideo shto sam napao sneguljicu, tip je stvarno mogao i da iskulira, pogotovo ako zna da to rado slusha (a trebao bi znati), sory sa shlagom i jagodom.

Zna on to, nego se posle vadio na to da je imao stresan dan na poslu, pa mu nije bilo do klasike. Ma, mogla sam i ja imati razumevanja..... Ma, nemam pojma kako je trebalo da bude! :D

Uvazavam izvinjenje, i ja molim oprostaj za ono sto sam ti rekla.

Poz! ;)
 
u prvim mesecima zajedničkog življenja ja i dragi smo imali nekoliko fajtanja na tu temu - što mi menjaš muziku - ne, neću da slušam GOA trens UJUTRO - Hebala te Eva Braun, pusti nešto drugo - al si dosadna s tim Eminemom :lol: (dok nije odgledao South Park epizodu s Eminemom :P ) - ma ti kubanski ritmovi, kako to možeš da slušaš, to ej tako STEREOTIPNO...itd...
znači FAJTAJ se cico :D
 
Snezna_kraljica:
Zna on to, nego se posle vadio na to da je imao stresan dan na poslu, pa mu nije bilo do klasike. Ma, mogla sam i ja imati razumevanja..... Ma, nemam pojma kako je trebalo da bude! :D

Uvazavam izvinjenje, i ja molim oprostaj za ono sto sam ti rekla.

Poz! ;)
friede, freude, eierkuchen, iliti na srpskom "bash mi drago", ili slichno.
 

Back
Top