MUZIČKA PRATNJA U GSP

Mozda covek svira narodnjake? :shock: Pa i ja se bavim muzikom ali sigurno ne takvom!Nije uopste u pitanju rasizam vec samo zdravo rasudjivanje.Jbg,uzmi na primer one Ganferke koje po onakvoj vrucini,kisi,zimi nosaju onu jadnu decu i upitaj se da li bi to radila neka normalna majka? Jednoj mojoj prijateljici,koja je inace zastupala "tolerantan stav", dogodilo se da je htela da ucini nekoj takvoj i da mi dokaze da su i oni OK te da im samo treba dati sansu pa ju je uctivo pitala da li bi mogla za krajnje ok kintu da joj dvaput nedeljno pospremi stan.Cifra nije ni malo bila losa,cak sta vise zaista ok,a ona joj je na to odgovorila: -"Nast` ti ja licim?" Ja sam vristao od smeha,a doticna dami vise nikad nije palo na pamet da filozofira.
 
Banshee:
Nexus 6:
ja im uvek dam kada imam nesto para, onako, u dzepu...ostalo mi kada sam placao nesto, pa nisam vratio u novcanik...
ali, nikada ne vadim novcanik da bi im dao nesto...osetim se kao da placam nesto...
mozda zvuci glupo, ali...

ili da te ne bi reketirali.ili pljunuli pa reketirali...ko sto su jednoj uradili.
ali dobro,u autobusu nece...to vise na trgu.


da...u autobusu nema gde da zapali... :D
 
Setih se...
Moji roditelji setali i neki Romcic im prisao i trazio novac i moj cale nije imao sitno i rekao: "Nemam sad, dacu ti sutra."
Sutradan se opet setali i klinac ih presreo: "Daj danas, rek`o si sutra!" :D
I cale sta ce, izvadio covek sitno i dao.
 
hehehe...ovo nema veze sa temom ali ima sa mnom: idema ja tako Skadarlijom, malkice crvcnuta (dve trećine flaše švarc MB piva od 0,33!), i sretnem lika, belca, koji traži "nešto sitno". Onako raspoložena, mašim se za novčanik i pitam " a zašta ti treba?"
"Za cugu!"
Eeee...ako je za cugu...:lol: Dala sam mu sve sitno (bilo je baš dosta, možda 50 din. u koinima :P )
Sve za cugu :P
 
Betty:
kad upadnu štroke
i počnu da pevaju uz armuniku
pola ljudi se blaženo smeši
a pola kuva u sebi
ja pi.zdim i mislim kako je to mimo SVIH povelja UN i UNICEF da decu prisiljavaju da rade (prose, whatever) i nikad im ne dam ni dinara.
Jedino što moja hipotonija postane malko normalnija, tj. digne mi se pritisak (kažu da to niej loše ponekad)
Ima li kakvog zakona koji zabranjuje NASILNU "muziku" po JAVNOM prevozu? Mislim, ne treba mi takva USLUGA niti ću da je PLATIM.

Da to je jedan od razloga zasto mrzim cigane
a vidim da ipak imam istomisljenike bar do nekle.
Ja redovno otvaram prvi prozor i guram glavu napolje.
Osim ovoga sto si naveo ista ta bagra i ljudski otpad nikada nije platila kartu i otkucala je u automatu prilikom ulaska u bus!
 
jao.... nisam TO navela
navela sam neke metafizicke probleme u vezi sa nedostatkom osecaja za estetiku i eufoniju :?
ja sam samo nevoljni potrošač bofl muzike - silom prilika.
I: ne mrzim ciguligose, dokkle god mene smaraju (kao i sve ostale ljude, obožavam dok me ne smore) :rolleyes:
 
Vidis.. Potpuno se slazemo. Ni malo mi se ne dopadaju "stroke". Trebalo bi ih elegantno udaljiti i valjalo bi to sistematski sprecavati umesto sto narodna milicija i ostali samo okrenu glavu na drugu stranu.
 

Back
Top