Quantcast

Muvanje Steffana

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Steffan

Poznat
Poruka
9.332
Suzy:
wtf????????????????
ja te ovde jos branim...a ti meni ovako????
e jesi prostak i to veliki.....
sada si me bas razocarao!!!!!!!!
odlazim.....i ne vracam se..........
neces me vise -odljutiti-
zabetoniran si sada!
One less and three more to go... :lol: ma daj bre Suzi zezao sam se koji ti je bre sta se primas... :D necu da te tucam ne brini se.. :lol:

levrone

Domaćin
Poruka
4.130
Ah, dozivam te majči, zovem te iz sve glasa, ali nažalost te moje vapaje ne slušaš ti nego........moji ukućani koji ionako misle da sam prolupao. Uzmi me, povedi me, zarobi me, ...Tvoj sam!!!! :D

majcheki

Iskusan
Poruka
6.522
moje vreme se bliži kraju... ostaviću vas da se odajete, prikriveni forumozavodnici :lol:
nadam se da ću vam još dugo plutati po mislima kao što vi to meni radite...
iz sata u sat, iz dana u dan......... draga moja levrone, ti tako znaš da se poigravaš s mojim emocijama...

majcheki

Iskusan
Poruka
6.522
Ja moram da dam jedno zvanično priznanje... I JA SAM.
Uvek sam želeo da budem Maja... taj san sam godinama pokušavao da izgradim.
Izmislio sam čitavu jednu priču o jednoj dobroj, nežnoj devojčici koja živi na Zvezdari.
Dugo sam se krio iza nje.
Na forumu si ono što kažeš da jesi.
Svi veruju u ono što im ponudiš.
Volim da se dopisujem sa ženama, volim da im zalazim u srž razmišljanja kako bih se ponašao isto.

Stefane, drago mi je da sam otkrio. Zaljubio sam se u tebe još onog dana kada je usledilo tvoje prvo obraćanje pažnje na mene.
Drago mi je što pokazuješ interesovanje... nadam se da ti ovakvo otkriće neće stati na put da me imaš onako kako si zamislio.

Ne mogu više da vas lažem - moram da prihvatim ono što jesam
Zauvek tvoj Mianče.

majcheki

Iskusan
Poruka
6.522
Usput, želim da se izvinim svim svojim drugaricama zbog lažnoga predstavljanja... Ubeđujem vas da moj pol nema nikakve veze sa mojim osećanjima, razmišljanjima, emocijama. Ja sam i dalje ona osoba koju ste upoznali... samo eto, sa jednim malim problemom

majcheki

Iskusan
Poruka
6.522
Zašto? Nije vam smetalo da uživate u mojim postovima... niste se zapitali zbog čega neću da se upoznajem sa vama? Nije vam bilo bitno... I sada osećam duboko u sebi da zauvek gubim mog Steffana, da na mene više neće obraćati pažnju... To me čini tužnim.
Levrone, čemu tvoja potištenost... veruješ li u ljude ili u polove?
Veruješ li u ljubav ili u požude?
Misliš li na greh ili pokajanja...

Kuda su otišle tvoje malopređašnje muškosti... da ni ja sam više nikada neću moći da ih uvidim i bar ovako online uživam u njima...

Zašto me kažnjavate?

Steffan

Poznat
Poruka
9.332
majcheki:
Ja moram da dam jedno zvanično priznanje... I JA SAM.
Uvek sam želeo da budem Maja... taj san sam godinama pokušavao da izgradim.
Izmislio sam čitavu jednu priču o jednoj dobroj, nežnoj devojčici koja živi na Zvezdari.
Dugo sam se krio iza nje.
Na forumu si ono što kažeš da jesi.
Svi veruju u ono što im ponudiš.
Volim da se dopisujem sa ženama, volim da im zalazim u srž razmišljanja kako bih se ponašao isto.

Stefane, drago mi je da sam otkrio. Zaljubio sam se u tebe još onog dana kada je usledilo tvoje prvo obraćanje pažnje na mene.
Drago mi je što pokazuješ interesovanje... nadam se da ti ovakvo otkriće neće stati na put da me imaš onako kako si zamislio.

Ne mogu više da vas lažem - moram da prihvatim ono što jesam
Zauvek tvoj Mianče.
A ja mislio da sam ja mastovit... :lol: svaka cast! :D

ajde sada opet budi zena.. :P

majcheki

Iskusan
Poruka
6.522
Zašto sada, kad govorim istinu tvoj mali, tanani mozgić nema sluha da je razume?
Zašto sada - kada konačno govorim svojim seksualnim jezikom tebe nema da ga prihvatiš?

Stefane, pa ja te želim, moje velike čvrste šake i maljave grudi obiluju čežnjom.

Steffan

Poznat
Poruka
9.332
inspirion:
hhahahaha,
pazi šta pričaš po forumu. šteta, maja mi je delovala gotivno. Pogotovu kad sam pročitao da planira da pokloni dečku za novu godinu mob.
Da, to mu je bila strashno dobra zamka.. :lol: ali dobro sem gorkog ukusa u ustima nisam pretrpeo neke vece posledicve... bitno da je guza u jednom komadu.. :lol: nadam se da me i ti neces muvati sada, dosta mi je napaljenih mladica za veceras.. :lol: ispunio sam kvotu.. :mrgreen:

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.