Quantcast

Muvanje Steffana

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

majcheki

Iskusan
Poruka
6.522
Steffan:
Ko je bre slabic!?! Svakoj drugoj bih sigurno oborio ruke.. :lol:

A da.. Maja... yebiga.. ispostavilo se na kraju da je Maja :arrow: Milan... :lol: moracu da batalim gej fore, lepe se pedere za mene ko ludi... :lol:
Zapitaš li se nekad zašto je to tako?
Znaš li da za nas važi ono pravilo - da se osećamo međusobno?

Želiš li da budeš prva osoba odavde kojoj ću platiti ,,kafu''?
Želiš li da budeš prva osoba odavde kojoj ćeš napokon dokazati veličinu svoje muškosti?
Želiš li me još uvek stefane?

Polako padam u očajanje... Verujem da se ceo moj trud oko tebe ruši...

inspirion

Iskusan
Poruka
5.667
Steffan:
Da, to mu je bila strashno dobra zamka.. :lol: ali dobro sem gorkog ukusa u ustima nisam pretrpeo neke vece posledicve... bitno da je guza u jednom komadu.. :lol: nadam se da me i ti neces muvati sada, dosta mi je napaljenih mladica za veceras.. :lol: ispunio sam kvotu.. :mrgreen:
Neću, znam kako ti je.
Sad moraš da кresneš neku sa forum da se pročuje glas.
Mislim da je jagodica idealna. Ona nikad nije u toku, tako da neće ni posumnjati u tvoje namere.

Dobar glas, daleko se čuje.
Ali pazi, lošiji još dalje.

UUUUUUUUUUUU, al sam mudar danas........

Steffan

Poznat
Poruka
9.332
majcheki:
Zapitaš li se nekad zašto je to tako?
Znaš li da za nas važi ono pravilo - da se osećamo međusobno?

Želiš li da budeš prva osoba odavde kojoj ću platiti ,,kafu''?
Želiš li da budeš prva osoba odavde kojoj ćeš napokon dokazati veličinu svoje muškosti?
Želiš li me još uvek stefane?

Polako padam u očajanje... Verujem da se ceo moj trud oko tebe ruši...
Iskreno, voleo sam te vise dok se nisi trudila oko mene.. :lol: ajde majcheki dosta zezancije, zaista si dobra u tome ali sto je puno puno je... previse si se uzivela u ulogu, pocinjes da me zabrinjavas.. iscupaj se dok jos uvek nije kasno... :wink:

Steffan

Poznat
Poruka
9.332
inspirion:
Neću, znam kako ti je.
Sad moraš da кresneš neku sa forum da se pročuje glas.
Mislim da je jagodica idealna. Ona nikad nije u toku, tako da neće ni posumnjati u tvoje namere.

Dobar glas, daleko se čuje.
Ali pazi, lošiji još dalje.

UUUUUUUUUUUU, al sam mudar danas........
Mislim da cu da prihvatim tvoj predlog, samo sa jednom maaaaaleckom promenom.. umesto Jagodice muvacu Gazdaricu... :lol: sta mislis muskarac poput mene, kakve ima sanse kod nje? :roll: ali iskreno mi kazi kao muskarac muskarcu sta mislis, da li mogu da je smuvam? :P

Steffan

Poznat
Poruka
9.332
majcheki:
Stefane, evo prestajem... nisam htela da budem zla, samo mala zayebancija na tvoj račun.
Nadam se da se ne ljutiš... zaslužio si ovo.

poz. Maja :wink:
Veruj mi, ja sam vec prosao kroz to na mnogo gori nachin.. :lol: provalio sam te odmah da se zezas, ali me zabrinjava sto si mnogo, ali MNOGO dobra u tome... :P trebala si bre da ides u glumice bez zezanja, mnogo dobro se uzivljavas u ulogu.. :lol:
Naravno da se ne ljutim, super si ti.. i samo da znas da cu i dalje da te muvam.. :lol: sve ima da vas muvam pa cim neku smuvam onda cu da se smirim obecavam.. :roll:

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.