muvanje sa baba-serom

Aleksej_BASO:
MA nisam ni mislio da bi ti da je muavs nego ona tako uteruje (bar ona tako misli) svim muskarcima a u stvari ne konta da same sebe zayebava...

Video sam dosta primera da prljavi nrkomani setaju skor OK ribe. I nije mi jesno sta bi one mogle da nadju na njima... :roll:

One su njima vrhunsko dostignuce, a oni tako lepo umeju da ih slusaju i da im povladjuju, uhuhuuuuu.............. A mozda se i neki dopic nadje za naturalnu razmenu, na to nije pomislio...
 
Butterflies And Hurricane:
Iskreno. Mislim da iza ove price postoji josh neshto. Nisu ni tebi emocije skroz ciste, cak bih rekla pre da ne gledash bash tu tvoju prijateljicu na skroz prijateljski nacin. :wink:
E sad, da li ne zelish da priznash nama, ili sebi, to je vec druga stvar.
Ono shto si gore naveo, izgleda mi preeevisheeee subjektivno , da bi bilo bash 100% istinito. Mislim da ti se jako svidja tvoja prijateljica, i da bi u stvari ti hteo da budesh sa njom.


Ne mora da znaci.

Ja imam dobru drugaricu koje je jedna prelepa devojka ali nekeko ne mogu da je geldam kao devojku, ne mogu da zamislim sex sa njom!

Ali ipak bas bih bio ljubomoram ako bi ona bila sa nekim kretenom ne zato sto ja zelim da sam sa njom nego jer je cenim i volim drugarski i zato bi mi smetalo.
 
Zex:
A sta ti znas o tome, leba ti? Ne citas moje postove i onda grcevito branis neke stavove koji su totalno bez veze a napadas me bez mozga. Smiri se bwe, sta se drmas? Okrpim i muske i zenske gluposti, prati fabulu radnje!

bas, naprotiv
ne bih ti se ni obratila da ne znam o cemu pricam
dakle, citam tvoje postove i svi se svode na to da su "devojcice glupe" a "decaci super"
 
@BAH Boldovala si prave stvari u citatu od malopre. To i jeste suština. Nije čak ni toliko bitno što će se ona tu opeći... mlada je i oporaviće se.
Bitno je što ja nemam stomak da to gledam i što se bojim da ću kad-tad izgubiti živce, ili da ću zbog njega početi i nju da izbegavam.

E sad, što se emocija tiče one su baš prijateljske (u tome i jeste poenta). Da želim da je smuvam ili da budem s' njom, to bi dosta uprostilo stvari. Pokušao bih to, i sigurno je da ne bih kukao ukoliko imam konkurenciju... Malo konkurencije je uvek dobrodošlo, tek toliko da čovek proveri svoje kvalitete. ;-)
 
ВanovanKorisnik:
@BAH Boldovala si prave stvari u citatu od malopre. To i jeste suština. Nije čak ni toliko bitno što će se ona tu opeći... mlada je i oporaviće se.
Bitno je što ja nemam stomak da to gledam i što se bojim da ću kad-tad izgubiti živce, ili da ću zbog njega početi i nju da izbegavam.

E sad, što se emocija tiče one su baš prijateljske (u tome i jeste poenta). Da želim da je smuvam ili da budem s' njom, to bi dosta uprostilo stvari. Pokušao bih to, i sigurno je da ne bih kukao ukoliko imam konkurenciju... Malo konkurencije je uvek dobrodošlo, tek toliko da čovek proveri svoje kvalitete. ;-)


Ok...ti znash najbolje... :wink: :)
 
Aleksej_BASO:
Ne mora da znaci.

Ja imam dobru drugaricu koje je jedna prelepa devojka ali nekeko ne mogu da je geldam kao devojku, ne mogu da zamislim sex sa njom!

Ali ipak bas bih bio ljubomoram ako bi ona bila sa nekim kretenom ne zato sto ja zelim da sam sa njom nego jer je cenim i volim drugarski i zato bi mi smetalo.


Da imash shanse kod nje, ne bi chasio chasa, nego bi je vrlo posmatrao kao devojku...ali nema veze...neka se brishe sa spiska sve shto sam rekla... 8)
 
Brate, ako je srvarno volis (naravno, drugarski) zalepi joj dva samara da pocne da razmislja, pa makar i pokvario prijateljstvo! Naravno, mislim figurativno, al sto se mene tice, nemoj da je gledas kako si sjebava zivot, pa ne znam kakva god da je ljubav u pitanju. Umesaj se, i to cvrsto, sto se mene tice, za to prijatelji sluze, a ne da lizu doope jedan drugome!!!
 
Butterflies And Hurricane:
Da imash shanse kod nje, ne bi chasio chasa, nego bi je vrlo posmatrao kao devojku...ali nema veze...neka se brishe sa spiska sve shto sam rekla... 8)


Kada kazes onda stani iza toga a ne da se brise!

Tvrdim ti da uopste nije tako! Imam sanse dobre tj imao sam raznije to znam, ali ne menja stvar.
 
"Ali ipak bas bih bio ljubomoram ako bi ona bila sa nekim kretenom ne zato sto ja zelim da sam sa njom nego jer je cenim i volim drugarski i zato bi mi smetalo."
Naravno!!!!!! Ali ipak moramo povuci granicu posle koje nemamo prava da se mesamo dragim ljudima u zivot. Put do pakla je poplocan najboljim namerama,jel'. Samo budi tu...posle...ako sad nemas stomak da u tome ucestvujes.
 
Pipi Langstrumpf:
"Ali ipak bas bih bio ljubomoram ako bi ona bila sa nekim kretenom ne zato sto ja zelim da sam sa njom nego jer je cenim i volim drugarski i zato bi mi smetalo."
Naravno!!!!!! Ali ipak moramo povuci granicu posle koje nemamo prava da se mesamo dragim ljudima u zivot. Put do pakla je poplocan najboljim namerama,jel'. Samo budi tu...posle...ako sad nemas stomak da u tome ucestvujes.

PA da ne bih se mesao, samo bih reko misljenje ako bi me pitala.
 
ВanovanKorisnik:
ma vidim i ja da je nešto privlači... mada ja mislim da je to zato što dugo nije imala dečka, pa su joj se spustili kriterijumi... :|

a stvarno mi je gadno da ono gledam...
Cim se malo izivi ponovo ce njoj da se podignu ti kriterijumi,i onda ce za gadjenjem otkaciti tu musku baba seru.Imam i ja najboljeg druga koji isto tako ponekad reaguje na moje odabire,ali ja ga nikada u takvim trenucima ne poslusam za savet,vec mi je potrebno odredjeno vreme da sama uvidim sta sam napravila!
 
Mozda ona vidi ono sto ti ne vidis, pa ti to nabija na nos:

- da joj se svidjas, a ovako hoce da te prizove pameti.

Kako bilo, moj ti je savet da sve ovo ispricas njoj - ukljucujuci ono sa kresanjem i dilmom koja ide uz to... Ne mozes puno da izgubis.
 
ma priznaj banovani da si otvorio temu jer ti je dosadno :lol:, ja ne vidim nikakav problem u prichi, mislim ljudi se pitaju oko nevidjenih gluposti, vidi se po temama, al ovde chak nemash shta ni da se pitash :)
 

Back
Top