muvanje sa baba-serom

Borg_Queen:
ma priznaj banovani da si otvorio temu jer ti je dosadno :lol:, ja ne vidim nikakav problem u prichi, mislim ljudi se pitaju oko nevidjenih gluposti, vidi se po temama, al ovde chak nemash shta ni da se pitash :)
eto ti sad... :-D prc... :smile:
pa 'oćeš li mi oprostiti ako priznam? :lol:

Šalu na stranu, ovo je ipak pitanje o kome dosta razmišljam, pa sam ga postavio ovde, u nadi da će neko da smisli nešto što meni nije palo napamet.
Ipak se bolje razmišlja hladne glave...

E sad, vidi koji je moj problem :
1. Da li da se mešam i rasturam tu vezu i pre nego što je počela. Ovo je protiv svih mojih principa, ali je situacija alarmantna.
2. Da li da kažem drugarici sve u lice. Tako rizikujem ozbiljnu svađu u kojoj je ona u pravu. (nemam pravo da se mešam u te stvari)
Na kraju ću još morati da se izvinjavam!
3. Da li da pokupim sve ortake koji su slobodni ( broj im se drastično smanjio u poslednje vreme), u nadi da će se smuvati sa nekim od njih... msm valjda joj neki odgovara! Ovo mi je malko ljigavo, i opet je mešanje, ali možda pomogne...
4. Da li da je izbegavam jedno vreme, dok je ne prođe ludilo? Ovo mi je par ljudi savetovalo (Lusyx2 je to baš lepo opisala), i čini mi se kao najpametnije. Ipak takav potez mi je pomalo kukavički ...to mu dođe kao povlačenje zbog idiota...

To je ono što sam dosad uspeo da smislim
Da li neko od vas ima neku ideju?
 
U stvari, gajiš prema njoj bratska osećanja, jel tako? :)
Na žalost, mene niko nikad nije uspevao da ubedi što se tih stvari tiče, dok ne lupim sama glavom u zid neću se osvestiti... :roll:
Elem, nemam ništa novo niti pametno da dodam, eventualno možeš da pokušaš da normalno popričaš sa njom - nemoj se svađati - pa vidi šta će ti reći, ako ne odustaje, nemoj se dalje mešati, eto...
 
Kombinuj pod 2 i pod 4. Nemoj da insistiras da ona to ne uradi. Samo joj reci svoje misljenje o NJEMU, a ne o njenom postupku. Onda nema svadje. I reci joj da se plasis da ce on nju povrediti i to toliko da si spreman da zrtvujes prijateljstvo tako sto ces joj se staviti na raspolaganje za sex. Pitaj je za njene razloge, sta joj se to svidja kod njega. Onda ces lakse znati sta da radis.
 
Pa sto bi to tebe toliko uzbudjivalo?? Moze da ti bude krivo ali otkud ti pravo da uopste imas zelju da menjes i da ne sedis s njenim deckom ma kakvog ona izabrala. Mislim ako ti je ona bitna? Ako ti je sujeta povredjena to je onda nesto drugo. Inace ne verujem u ta druzenja mosko zenska. Sem ukoliko su iz kolevke. Ali ajde......... zasto mislis da se njoj tvoje devojke svidjaju? Malo arogantno ponasanje izvini.........i ja bi se naljutila da saznam da sam na njenom mestu. a zasto je on ravan baba-seri??? mislim po kojim kriterijumima?
 
ako je lik stvarno toliko grozan, 2. sigurno, e onda nam javi shta je bilo, pa cemo da smishljamo dalje :lol:
ne, ozbiljno, ne znam ja sad kakav je vash odnos, ali mislim da je sasvim u redu da joj iznesesh mishljenje i to po meni nije neko specijalno meshanje :)
 
A šta ako ona samo hoće da se kresne sa njim par puta i to je to? Osim toga, kad npr meni neko pokuša nešto da zabrani ja se baš zainatim da istrajem u tome. Pusti bre devojku da sama napravi izbor. Jedino što zaista možeš je da joj pružiš malo širi izbor kao pod 3.
 
Meni je lepo sto on brine o svojoj drugarici. I ja se ponekad- kad vidim svoje drugove kako ulecu u veze sa ribama kojima pise na celu da su pogresne za njih-zabrinem pa mislim da im treba otvoriti oci...A onda se setim da treba pomagati samo onima koji pomoc traze.
 
parka:
A šta ako ona samo hoće da se kresne sa njim par puta i to je to? Osim toga, kad npr meni neko pokuša nešto da zabrani ja se baš zainatim da istrajem u tome. Pusti bre devojku da sama napravi izbor. Jedino što zaista možeš je da joj pružiš malo širi izbor kao pod 3.

ma u tome i jeste problem... ako uradim nešto kajaću se, ako ne uradim ništa opet ću se kajati...
Kako god se okrenem doope mi pozadi :mrgreen:

@ Pipi, tracho ... hvala! :grin:
 
ja se ne bi mesala. Pazi sta ti kazem! ;) :D Bice ti zao.........mozes da joj pomognes da shvati gde je njen problem posto ga ima ako bira problematicne likove. Ali inace nije tvoje mesto.......sem ukoliko je ne volis onako kako muskarac voli zenu a ne kao drugaricu;)
Poz
 
Prijatelje(ako su pravi)treba voleti sa svim njihovim manama i vrlinama.
Ako vec zelis da je odvojis od njega,pokusaj da budes deda-sera,mozda je on ostavi zbog tebe.
salu na stranu........pusti da je malo prodje to.Nemoj da prekidas tek tako prijateljstvo.Pricaj joj,govori joj kako on nije za nju,objasni joj sve ovo sto si nama ovde rekao,ali nemoj nikako da je uvredis.Ja verujem da ce shvatiti,nadam se pre nego sto se opece.
 
A znas sta jos...mozda on ima dobrih osobina. Neke osobine koje se njoj dopadaju. Dokle god ne tera tebe da se zabavljas s njim,u redu je. Tebi se ne svidja-njoj se svidja. Bice da ipak nije zadnji olos na svetu. IMaj malo vise poverenja u drugaricu,ako je i zagorela nije maloumna/ Mada ipak pripazi - ako vidis da je nesrecna.s njim ponudi pomoc.
 
Eto nije ni problematican. Znaci tvoj licni dozivljaj. Ako bude grub polomi mu rebra;) :roll: Ponekad mi je zao sto nisam musko pa ne mogu da se posteno pobijem s takvima. Danas sam zamisljala kako bih se zaletela da vidim da neko nasrce na nekog mog. Nazalost malo stete bih mogla da nanesem. U stvari nanela bih ja stetu ali...........ona nanesena meni posle bi verovatno bila kobna:( Samo bi mogla opako da ga pogledam u nadi da ce se uplasiti.:lol:
 
Nevencica:
ja se ne bi mesala. Pazi sta ti kazem! ;) :D Bice ti zao.........mozes da joj pomognes da shvati gde je njen problem posto ga ima ako bira problematicne likove. Ali inace nije tvoje mesto.......sem ukoliko je ne volis onako kako muskarac voli zenu a ne kao drugaricu;)
Poz

Pazi dokle je svet dosao - kada cu se ja sloziti s tvojim misljenjem... :grin:
 

Back
Top