Mustafa Ceric: Predlazem da svi mi ovde budemo Turci

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
mali.adadjo:
Hej Al kaida, o kakvim klanjima pišeš, poznato je da su to vaše mudzahedinske metode!
Jedna malteška pudla ima više razloga da se ponosi svojim poreklom, nego vi poturice!
Frustracije u vezi sa tim, su vas i navele da budete toliko okrutni u zločinim koje ste činili!
Ali zeleni, globalna politika se menja!
!
sta je bilo,izgubila si gusle? mogu da ti zavrsim od choveka veoma povoljno...
 
serb_pagan:
jel to onaj isti krst koji su "srpski heroji" urezivali preklanoj muslimanskoj deci iz srebrenice na chelo,nakon sto ih prekolju?

uzgred,ovo "Srpski heroji" se odnosi na sve lazne idole ove gomile zaludjenika,ne na prave heroje,muchenike koji su chasno ratovali i polozili svoje zivote na oltar otadzbine...

Falsifikatoru!
To urezivanje krsta je bilo nad srpskom decom!
Postoje video zapisi o tome!
 
serb_pagan:
ti si brate moj,uvreda za svakog iole normalnog srbina i chasnog borca...zbog takvih kao ti ceo svet misli da su svi srpski borci koljaci i manijakalne ubice...neka vam je alal,pored vas takvih,srbiji drugi neprijatelji ni ne trebaju

Ma ti, brate moj, nemas osnovno znanje o desavanjima o kojima ovde lupas nebuloze od kojih bi se svaki iole normalan Liberal u Srbiji zacrvenio. Prosto je nevjerovatno da potpuno ignorises sve sto su druge strane radile a normalno o hronologiji dogadjaja ocigledno nemas pojma, mada ipak mislim da je namjerno ignorises, jer jednostavno te cinjenice nepodrzavaju tvoje teorije o fasistickoj Srbiji. Sama ona gadost koju si rekao o Srebrenici dovoljno govori ko si i sta si. Svi, pa i ona Karla, znaju da u Srebrenici Muslimani nisu klani vec su ili streljani ili poginuli u borbi, a jedino djete koje je ubijeno je onaj jedan cetrnaestogodisnjak. Tvoja mrznja protiv Srba jednostavno nevjerovatna, a maska demokratije, tolerancije itd. brzo spada i tvoje pravo lice se pokaze. Neka je tebi na cast. Bolje ti je da se pomiris sa cinjenicom da su Srbi tu da ostanu i povrate teritorije sa kojih su protjerani i da ti, razni svjetski lesinari i ove "tolerantne" komsije, apsolutno nista ne mozete uraditi povodom toga!
 
torrente_bg:
Ja razumem pagana.
Nije lako coveku koji ne zna koji su mu koreni.A zamislite koja je zbrka u njegovoj glavi zadnjih godina.Vise ne zna da li su mu preci iz Egipta,Persije,neki starosedeoci bosnjaci ,ali ipak ga lomi onaj crv koji mu govori da je turko kopile.To je zajebano.
hehehe...pravi primerak srBina druze...stara srpska porodica,kulturna i poreklo poznato 100 godina unazad...mada i da sam turchin ne bi mi smetalo...i zasto bi? eto,sam pokazujes koliki si shovinista i fashista...procenjivao bi ljude po nacionalnoj pripadnosti...to rade samo fashisti...
 
serb_pagan:
jedni su rezali krstove,drugi su rezali polumesece..tako mi ide na **** ta pricha o tome da je su uvek zlochinci oni sa druge strane..pa zar ne kontas koliko je takvo razmisljanje glupo,jednostrano i iznad svega nehumano????

Slažem se da svaki zločinac treba da bude osudjen, zločinac je!
Ali nemoj da kenjaš onda o tome da su Srbi fašisti, da su sramota i koljači!
To što si pomodan, i misliš da ćeš biti civilizovaniji ako pljuješ Srbe, ne daje ti za pravo da lupetaš o stvarima o kojima nemaš pojma!
Meni se čini da si pogubljen i ne znaš ni ko si ni šta si!
 
mali.adadjo:
Slažem se da svaki zločinac treba da bude osudjen, zločinac je!
Ali nemoj da kenjaš onda o tome da su Srbi fašisti, da su sramota i koljači!
To što si pomodan, i misliš da ćeš biti civilizovaniji ako pljuješ Srbe, ne daje ti za pravo da lupetaš o stvarima o kojima nemaš pojma!
Meni se čini da si pogubljen i ne znaš ni ko si ni šta si!
niko nije rekao da su srbi fasisti i koljaci..vec da medju nama ima koljaca i fasista..e oni su sramota
jel toliko tesko shvatiti tu razliku?:confused:
 
mali.adadjo:
Slažem se da svaki zločinac treba da bude osudjen, zločinac je!
Ali nemoj da kenjaš onda o tome da su Srbi fašisti, da su sramota i koljači!
To što si pomodan, i misliš da ćeš biti civilizovaniji ako pljuješ Srbe, ne daje ti za pravo da lupetaš o stvarima o kojima nemaš pojma!
Meni se čini da si pogubljen i ne znaš ni ko si ni šta si!
pazi ovako adadjo..mrzim svako fashisticko djubre,pa bilo ono srbin,hrvat,nemac ili islamo fashista....nerviraju me ovi ovde sto su shatro nacionalisti,kao ne mrze druge,a ovamo mrze sve sto nije srbin...to su za mene kreteni i degenerici,i posto ja zivim u srbiji smatram za svoju ljudsku i patriotsku duznost beskompromisnu borbu protiv takvih...oni koji zive u bosni i hrvatskoj,neka se bore protiv svojh fasista ako su ljudi...ja to smatram kao svoju ljudsku duznost i obavezu i necu nikada dok sam ziv pristati na svet u kome takvi vode glavnu rec...
 
~Petar~:
niko nije rekao da su srbi fasisti i koljaci..vec da medju nama ima koljaca i fasista..e oni su sramota
jel toliko tesko shvatiti tu razliku?:confused:

LAŽOVČINO! Tačno je rekao da je Srbija fašistička... itd, vrati se na njegove predjašnje poruke!
Shvati ti da je razlika između tebe i mene ogromna, i ne govori:"medju nama"
Ti bi i rođenu majku prodao, samo da bi ispao moderan!
Jer Srbija je majka, ako to ne razumeš, a predstavljaš se kao Srbin, onda si nepismen!
Ne znaš dovoljno ni o svom narodu, a hoćeš da pričaš o drugima!
Vidim govorš o Srebrenici? U Srebrenici su humano-metkom ubijeni vojno sposobni muškarci, koji su i bili muslimanski vojnici!
Neobrazovani, da li si čuo za Kravice u okolini Srebrenice, gde su Naser i njegovi poklali i masakrirali, sve od bebe do staraca!
Jedini razlog je bio što su bili srpske nacionalnosti!
I pre nego sledeći put izgovoriš floskule N. Kandić, O. Vučo, B.Pavićević i ostalih nedojebanih baba , dobro razmisli!
 
mali.adadjo:
LAŽOVČINO! Tačno si rekao da je Srbija fašistička... itd, vrati se na svoje predjašnje poruke!
Shvati ti da je razlika između tebe i mene ogromna, i ne govori:"medju nama"
Ti bi i rođenu majku prodao, samo da bi ispao moderan!
Jer Srbija je majka, ako to ne razumeš, a predstavljaš se kao Srbin, onda si nepismen!
Ne znaš dovoljno ni o svom narodu, a hoćeš da pričaš o drugima!
Vidim govorš o Srebrenici? U Srebrenici su humano-metkom ubijeni vojno sposobni muškarci, koji su i bili muslimanski vojnici!
Neobrazovani, da li si čuo za Kravice u okolini Srebrenice, gde su Naser i njegovi poklali i masakrirali, sve od bebe do staraca!
Jedini razlog je bio što su bili srpske nacionalnosti!
I pre nego sledeći put izgovoriš floskule N. Kandić, O. Vučo, B.Pavićević i ostalih nedojebanih baba , dobro razmisli!
mali adadjo,pravi si mali neurotik i psihic
ajde prvo se dovedi u red,ono psihicki,pa probaj da nadjesh neku ribu,cisto da malo skinesh negativnu energiju. pojesce te to,mladog;)
u medjuvremenu,citiraj gde sam bilo sta od tih gluposti koje pishesh napisao
 
~Petar~:
mali adadjo,pravi si mali neurotik i psihic
ajde prvo se dovedi u red,ono psihicki,pa probaj da nadjesh neku ribu,cisto da malo skinesh negativnu energiju. pojesce te to,mladog;)
u medjuvremenu,citiraj gde sam bilo sta od tih gluposti koje pishesh napisao
Pardon, greška! Poruka je bila upućena tvom drugaru serb paganu-u!
Mada, među vama dvojicom ni ne treba praviti naročitu razliku!
Ti si ustaša, on muslić, meni ste isto!
Ribu nađi sebi, ja još uvek nisam postala izopačena, mada je moderno!
 
mali.adadjo:
Pardon, greška! Poruka je bila upućena tvom drugaru serb paganu-u!
Mada, među vama dvojicom ni ne treba praviti naročitu razliku!
Ti si ustaša, on muslić, meni ste isto!
Ribu nađi sebi, ja još uvek nisam postala izopačena, mada je moderno!
ma gde nisi....:D
ovaj..posto si zensko,mrzi me da se dalje nastavljam u ovom fazonu...ponavljash iste smaracke shablone.sledeci put da smislish nesto novo..tipa-ja da budem shiptar a pagan recimo imperijalista...:idea:
 
~Petar~:
ma gde nisi....:D
ovaj..posto si zensko,mrzi me da se dalje nastavljam u ovom fazonu...ponavljash iste smaracke shablone.sledeci put da smislish nesto novo..tipa-ja da budem shiptar a pagan recimo imperijalista...:idea:
Da ja ne bih smarala, ti krele i tvoj drugar pagan, nemojte ubuduće da iznostite nove, i nove laži!
Istina je uvek ista, zato je ponavljam!
A vi što se bavite lažima, danas govorite jedno, sutra drugo.....na kraju zaboravljate šta ste i kada kazali!
Zavisno od interesa koji imate u određenom trenutku!
 
Moram da kažem, iako če možda biti uvredljivo nekima. Sami će se pronaći.

Ovo je zemlja Srbija, odavno. Ovde žive pretežno (najblaže rečeno) Srbi.
U Turskoj žive Turci.
Turaka ima i ovde u Srbiji (pravih) ali vrlo malo.
Međutim ima mnogo više Muslimana. I Njegoš ih je u svoje doba
nazvao Poturicama.

Poturice : To su bili DEMOKRATSKI orjentisani Srbi koji su da bi spasili svoje glave
prihvatali veru koja im je omogućavala POVLASTICE u odnosu na
NEDEMOKRATSKO domaće stanovništvo.
Danas se mnogi naslednici Poturica žele smatrati Turcima.
I to bi bilo u redu da su otišli u Tursku, ali ne, oni hoće da žive ovde u Srbiji.

I danas ima Srba DEMOKRATA al ovi današnji bi da budu Amerikanci, Nemci ili nešto
drugo prozapadno !!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top