Must have za ovu sezonu....aktuelni trendovi

00280big_320x480.jpg
00300big_320x480.jpg
00320big_320x480.jpg
00330big_320x480.jpg
00350big_320x480.jpg
00360big_320x480.jpg
00380big_320x480.jpg
00390big_320x480.jpg
 
...Da, jeste originalan i neobican (posebno u pogledu patiniranog frosty finish-a) sto nije jednostavno postici kod tematski cesto koriscenog motiva, kao sto je cvetni...Dopalo mi se njihovo vidjenje vintage-a za ovu sezonu - iznenadjujuce sarmantna, koketna kombinacija neocekivanih printova, teksture materijala i krojeva svedenih linija sa mastovitim nakitom i aksesoarom...Zanimljiv i uspesan flert sa stilom koji je, naizgled, mogao da ponudi malo toga novog... :)
...Pre par dana sam dugo petljala po Accessorize-u, ali nisam primetila slican nakit, jer su mi paznju potpuno 'zarobili' rucno radjeni ukrasi za jelku, od kombinovanih materijala...Podsecaju tek pomalo na krpenjace, ali su mi ulepsali dan...:)

00010big_320x480.jpg
00250big_320x480.jpg
00260big_320x480.jpg
00270big_320x480.jpg
00280big_320x480.jpg
00050big_320x480.jpg
 
Poslednja izmena:
...ja sam ipak (tek :lol:) prešla 40-tu... Zato sebe vidim u ...Pringle of Scotland..:whistling:

...Takodje, u pogledu obe konstatacije...;)...Pringle-ov ducan spada medju one koji su mi posebno dragi (tu su i Bottega Veneta i Loro Piana), jer mi odgovara kvalitet trikotaze i tradicionalnog engleskog stofa koji dominiraju kontemporarno klasicnim, svedenim stilom koji nude, a u kojem se najcesce pronalazim...
 
E, ja se vec u svojoj masti polako prebacujem na prolecnu sezonu.

Mislim da ce trend biti:
1)nude nijanse, ali ne hladne nego toplije-bez, kajsija, boja slonovace (eventualno lila)
2)poluprozirni svilenkasti drapirani materjali bluza i kosulja sa sirim rukavima
3)nude boja cipela u stilu meri dzejn sa platformom i visokom stiklom
4)torbe koje imitiraju birkinicu (mrrrrzim imitacije)
5)i Ray-ban naocare (ova poslednja dva su pocela vec sad, a naleto ce, po mojoj prognozi, biti prava pomama.
6)svetao teksas
7)tigrasti kardigan preko svega toga da bi se razbila nude monotonija i dodalo nesto opasno na taj nevini look

Videcemo jesam li ubola nesto! :D
 
E, ja se vec u svojoj masti polako prebacujem na prolecnu sezonu.

Mislim da ce trend biti:
1)nude nijanse, ali ne hladne nego toplije-bez, kajsija, boja slonovace (eventualno lila)
2)poluprozirni svilenkasti drapirani materjali bluza i kosulja sa sirim rukavima
3)nude boja cipela u stilu meri dzejn sa platformom i visokom stiklom
4)torbe koje imitiraju birkinicu (mrrrrzim imitacije)
5)i Ray-ban naocare (ova poslednja dva su pocela vec sad, a naleto ce, po mojoj prognozi, biti prava pomama.
6)svetao teksas
7)tigrasti kardigan preko svega toga da bi se razbila nude monotonija i dodalo nesto opasno na taj nevini look

Videcemo jesam li ubola nesto! :D

...Nepogresiv 'njuh'...;)
 

Back
Top