Must have za ovu sezonu....aktuelni trendovi

Ova modna sezona je malo li je reci - fantasticna!!!Rimljanke,Maxi haljine,Hippie fazon,....so cute...:heart::heart::heart:
 

Prilozi

  • gladiator_sandals_banglez_black_kate_moss.jpg
    gladiator_sandals_banglez_black_kate_moss.jpg
    25,4 KB · Pregleda: 11
  • colorblock-smocked-maxi-dress-thumb.jpg
    colorblock-smocked-maxi-dress-thumb.jpg
    17,1 KB · Pregleda: 10
  • casualwear.jpg
    casualwear.jpg
    15,3 KB · Pregleda: 10
  • 24D07UBLK_thumb.jpg
    24D07UBLK_thumb.jpg
    2,4 KB · Pregleda: 9
  • V284097.jpg
    V284097.jpg
    30 KB · Pregleda: 14
...Boho chic, neo hippie i bohemian - stilovi koji ponovo aktuelizuju batik, prirodne materijale, nesputanost u kombinovanju, eksploziju boja i dezena, dah Indije i nonsalanciju tkzv. 'ulicne mode' (street style)...Neobavezan, udoban, nepretenciozan, mastovit trend, lako prilagodljiv licnom stilu i budzetu...



Sjajan izbor! :ok:
Gotovo svaku od ovih stvarčica, bih poželela. :cool:
 
mhmmm pa za ovu sezonu bih najpre izabrala uske farke (samo za dugonoge, msm ne kazem da nije za cure sa manjim rastom, nego mislim na ovu kombinaciju), onda shtikle(shtikle forever, mada mislim da ako si vec dugonog, to bi bilo neshto kao spusti malo xexe) mislim na shtikle obichne crne, a gore pa ja bih izabrala majicu sa shto upadljivijim printom ;) ...kosa moze da bde spushtena, ali da bude kovrdzava... eto.... Za haljine nzm, msm to ne nosim, ali svaka leprshava (print obavezan) ce biti zanimljiva i za kombinaciju uveche i preko dana....
 
E sad ja :D
Doduse ja sam samo miljenik gardarobe kao srece tj para da imam da pokupujem to sto zelim ali ajde kao ovo cu da kupim:D
Zapravo kad razmislim ja bih ovu temu mmentalno uklonio, znate samo koliko sam lepih stvari nasao!?
Dabogda dobio sedmicu na lotou i obecavam delim na ravne casti:lol:

5067_12.JPG

ovve iste

5599_12.JPG


!BWn7mm!Bmk~$(KGrHgoOKjkEjlLm,8SUBKYUEOb0tQ~~_12.JPG
:lol: Neam ja pare za ovu sitnu marku:rumenko:

!BWWekmwB2k~$(KGrHgoOKiIEjlLmVkUiBKW+0tcHL!~~_12.JPG




da34_12.JPG


U ebote, nesto na ovaj fazon ispod kosulja sa ili bez kravate a preko ili ovaj sako ne znam kako se zove ili onaj dzemper veoma tanak bez rukava, takve stvari me odusevljavaju:heart:

3652_12.JPG


Kolo god toplo bilo ni jedan dan u nedelji ne mogu da zamislim a da ne nosnem jedan dux sa kapuljacom i to bas naovaj fazon imam par 2-3:rumenko:
Obozavam ih:worth:
Mada mi se keva cepi kako izgledam kao narkoman jer stavim i kapuljacu a nju to u kuci izludjuje:hahaha:

najvise volim sorceve za kupanje
!BT8TO4Q!2k~$(KGrHgoOKkYEjlLmbku,BKLCR5pFMg~~_12.JPG



DiZolkinBlackGunmetal-4.jpg


Vrsta patika koju najvise na svetu volim:heart:

4404815_lg.jpg


Sportske rucne satove obozavam onaj metal mi bas smoran nesto...

I na kraju

6182.jpg


Ko voli nek izvoli:lol:
 
..."In with the Old" - jos jedna varijacija na temu nekonvencionalne, nosive i budzetu prilagodljive ulicne mode inspirise pohod na ormare u potrazi za zaboravljenim stvarima koje imaju patinu, sarm iznosenih, nonsalantno izguzvanih materijala izbledelih boja koji se odlicno kombinuju sa novim komadima i detaljima, uz nezaobilazne, neprolazne i nista manje isluzene 'starke'...

MCX0209falivedin011-lgnew-10889758.jpg
MCX0209falivedin012-lgnew-37043494.jpg
MCX0209falivedin002-lgnew-32228693.jpg
MCX0209falivedin003-lgnew-65882780.jpg
MCX0209falivedin004-lgnew-54997261.jpg
MCX0209falivedin005-lgnew-86416620.jpg
MCX0209falivedin007-lgnew-89954993.jpg
MCX0209falivedin001-lgnew.jpg


Izvor: Marie Claire - http://www.marieclaire.com/fashion/trends/articles/faded-fashion-worn-in-clothes?click=img_sr
 

Back
Top