musko-zenski odnosi: "Dobar Momak"

baš_čelik

Primećen član
Poruka
658
Prosto ponekad ti bude zao dok gledas kako zene padaju na "frajere" dok "dobre momke" svrstavaju samo u kategoriju prijatelja i ne pomisljaju ni na kakvu vezu sa njima....

Dobar momak bi rekao "zelim da ljubim zemlju kojom gaze tvoje stope, da budes moja kraljica... da te masiram svako jutro nakon sto se probudis, iznenadim te poklonom, vrucom cokoladom, uvek dam svoju paznju...i da te volim..." i tu pada u vodu sva privlacnost od strane zene ka njemu....

Toliko pazljivih i dobrih muskaraca postoji unaokolo a ona zeli bas "tu pojavu".



Cure, hocete li mi reci zasto?
 
Prosto ponekad ti bude zao dok gledas kako zene padaju na "frajere" dok "dobre momke" svrstavaju samo u kategoriju prijatelja i ne pomisljaju ni na kakvu vezu sa njima....

Dobar momak bi rekao "zelim da ljubim zemlju kojom gaze tvoje stope, da budes moja kraljica... da te masiram svako jutro nakon sto se probudis, iznenadim te poklonom, vrucom cokoladom, uvek dam svoju paznju...i da te volim..." i tu pada u vodu sva privlacnost od strane zene ka njemu....

Toliko pazljivih i dobrih muskaraca postoji unaokolo a ona zeli bas "tu pojavu".



Cure, hocete li mi reci zasto?

Nisam cura al' evo da probam ti odgovorim...zato što ih je evolucija pomalo zaobišla pa se i dalje pale na mužjake :)...ko razume - shvatiće!
 
Pa da...frajeri su oličenje muškosti: Dominantni, puštaju opasne poglede iz prikrajka, imaju dobro telo, takmiče se međusobno ko će voziti bolja kola, a ovi ,,dobri momci'' oni su previše sublimisani za ženke koje traže mužjake :)

To se isto može kazati i za muškarce...Tačnije većina bi u kući da ima skromnu i patrijarhalnu ženu da mu kuva, pere, pegla i čuva decu, ali kao takva je nezanimljiva tako da - srceto mu kod neke žešće kučke..;)
 
Prosto ponekad ti bude zao dok gledas kako zene padaju na "frajere" dok "dobre momke" svrstavaju samo u kategoriju prijatelja i ne pomisljaju ni na kakvu vezu sa njima....

Dobar momak bi rekao "zelim da ljubim zemlju kojom gaze tvoje stope, da budes moja kraljica... da te masiram svako jutro nakon sto se probudis, iznenadim te poklonom, vrucom cokoladom, uvek dam svoju paznju...i da te volim..." i tu pada u vodu sva privlacnost od strane zene ka njemu....

Toliko pazljivih i dobrih muskaraca postoji unaokolo a ona zeli bas "tu pojavu".



Cure, hocete li mi reci zasto?

***,uvek su me privlacili takvi,a sa dobrim momcima sam bila prijatelj..Sada,iz ovog ugla mislim da sam gresila,ali kasno je :kafa:
 
Evo odgovori mi ti, otisla si sa momkom na izlet.. poneo je sendvice, peskir, voce, i desert za kraj... tu pricate, i dodjete do teme o bivsim vezama, i nakon malo vremena on zaplace. Bili ti on vise bio privlacan, ili bi odma uleteo u kategoriju "nista vise od prijatelja".
Nigde on ne bi uleteo dok ne bih bila sigurna kakav odnos zelim s njim.To sto je zaplakao nije nikakva mana.(Sada tako razmisljam,a da si me isto ovo pitao pre 10 ili vise godina,nasmejala bih se.Bzv je ali sam iskrena)
 
To se isto može kazati i za muškarce...Tačnije većina bi u kući da ima skromnu i patrijarhalnu ženu da mu kuva, pere, pegla i čuva decu, ali kao takva je nezanimljiva tako da - srceto mu kod neke žešće kučke..;)

Istina je da su i muski daleko od savrsenstva, i oni udaraju glavom o zid protiv svog interesa... toliko da danas u modernu psihologiju zavodjenja spadaju ideje tipa "pravi se da si nedostupna", "ne cini dobre stvari ka njemu vec pusti obratno", "uskracuj mu paznju", "igraj na toplo/hladno/toplo.."...
Samo kod muskih mi se cini da ce se lako stvoriti privlacnost prema skromnim, dobrim zenama ako one iole drzi do sebe i voli svoj zivot....
 

Back
Top