Quantcast

musko-zenski odnosi: "Dobar Momak"

DeeLite

Zaslužan član
Poruka
140.969
Prosto ponekad ti bude zao dok gledas kako zene padaju na "frajere" dok "dobre momke" svrstavaju samo u kategoriju prijatelja i ne pomisljaju ni na kakvu vezu sa njima....

Dobar momak bi rekao "zelim da ljubim zemlju kojom gaze tvoje stope, da budes moja kraljica... da te masiram svako jutro nakon sto se probudis, iznenadim te poklonom, vrucom cokoladom, uvek dam svoju paznju...i da te volim..." i tu pada u vodu sva privlacnost od strane zene ka njemu....

Toliko pazljivih i dobrih muskaraca postoji unaokolo a ona zeli bas "tu pojavu".

Cure, hocete li mi reci zasto?

neizlečivi romantici i dobričine su osuđeni na gubitke...:)

Thanatos

Poznat
Poruka
9.917
Istina je da su i muski daleko od savrsenstva, i oni udaraju glavom o zid protiv svog interesa... toliko da danas u modernu psihologiju zavodjenja spadaju ideje tipa "pravi se da si nedostupna", "ne cini dobre stvari ka njemu vec pusti obratno", "uskracuj mu paznju", "igraj na toplo/hladno/toplo.."...
Samo kod muskih mi se cini da ce se lako stvoriti privlacnost prema skromnim, dobrim zenama ako one iole drzi do sebe i voli svoj zivot....

:aha: 'oće to 'oće...

Lexa

Buduća legenda
Poruka
30.263
Prosto ponekad ti bude zao dok gledas kako zene padaju na "frajere" dok "dobre momke" svrstavaju samo u kategoriju prijatelja i ne pomisljaju ni na kakvu vezu sa njima....

Dobar momak bi rekao "zelim da ljubim zemlju kojom gaze tvoje stope, da budes moja kraljica... da te masiram svako jutro nakon sto se probudis, iznenadim te poklonom, vrucom cokoladom, uvek dam svoju paznju...i da te volim..." i tu pada u vodu sva privlacnost od strane zene ka njemu....

Toliko pazljivih i dobrih muskaraca postoji unaokolo a ona zeli bas "tu pojavu".

Iz istog razloga iz kog vi jurite za devojkama koje vas ne yebu 2%, a ignorišete manje privlačne, ili atraktivne devojke koje bi sve dale za vas. Nisam čitala temu, izgleda neko već spomenuo. Stvar apsolutno nije vezana za jedan pol, čak ni većinski. Ovo je osobina ljudskog bića, i umešana je u sve odnose, ne samo švalerske/ljubavne i te stvari :)

Lexa

Buduća legenda
Poruka
30.263
Pa i ne polazim od sebe, ja mogu da budem i jedno i drugo, i bila sam, zavisno od situacije.
Jedno je sigurno: što sam prema nekome bivala bolja (od najbližih rođaka, preko prijatelja, do momaka ili kako ih već nazvati), to je taj bivao gori prema meni i obrnuto. Ljudi uvek traže izazove i vrlo moguće da je radilo obrnuto, kad je neko bio predobar prema meni, moglo se to lako zloupotrebiti. Sad kad znam to pokušavam da ne praktikujem, ali teško je jer većina se ipak ne trudi, pa ne mogu protiv sveta.

DeeLite

Zaslužan član
Poruka
140.969
Pa i ne polazim od sebe, ja mogu da budem i jedno i drugo, i bila sam, zavisno od situacije.
Jedno je sigurno: što sam prema nekome bivala bolja (od najbližih rođaka, preko prijatelja, do momaka ili kako ih već nazvati), to je taj bivao gori prema meni i obrnuto. Ljudi uvek traže izazove i vrlo moguće da je radilo obrnuto, kad je neko bio predobar prema meni, moglo se to lako zloupotrebiti. Sad kad znam to pokušavam da ne praktikujem, ali teško je jer većina se ipak ne trudi, pa ne mogu protiv sveta.

šalim se, Lekso...:)

...a ovo boldovano...apsolutno se slažem...to je valjda u ljudskoj prirodi, otkud znam...:/ ...nešto što je mnogo često, vremenom postane pravilo...

fortes

Buduća legenda
Moderator
Poruka
39.519
Evo odgovori mi ti, otisla si sa momkom na izlet.. poneo je sendvice, peskir, voce, i desert za kraj... tu pricate, i dodjete do teme o bivsim vezama, i nakon malo vremena on zaplace. Bili ti on vise bio privlacan, ili bi odma uleteo u kategoriju "nista vise od prijatelja".

Pa gledaj, postoji razlika između termina "dobar momak" i "pi.kica" :D

Šalim se naravno. Mnoge žene traže "frajere" dok su mlade,(tj. dok valjaju čemu :D )pa shvate u dogledno,uglavnom zrelo doba da su se zahebale i završile sa skotom, dok im je bar jedan "dobar drug" visio sve vreme okolo čekajući dopuštenje da im skine zvezde sa neba. Hiljadu primera ovoga ima u svačijem okruženju, ali nema pomoći, to je priroda tako uredila.

Poslednja izmena:

baš_čelik

Primećen član
Poruka
658
Pa gledaj, postoji razlika između termina "dobar momak" i "pi.kica" :D

Šalim se naravno. Mnoge žene traže "frajere" dok su mlade,(tj. dok valjaju čemu :D )pa shvate u dogledno,uglavnom zrelo doba da su se zahebale i završile sa skotom, dok im je bar jedan "dobar drug" visio sve vreme okolo čekajući dopuštenje da im skine zvezde sa neba. Hiljadu primera ovoga ima u svačijem okruženju, ali nema pomoći, to je priroda tako uredila.

Eto nas zadatak bi mogao biti da poducimo cure da vise cene te sto skidaju zvezdice, a manje "opasne pojave"... to bi trebala bar svaka cura koja ima dovoljno samopouzdanja i sigurnosti u sebe. :)

Derer

Buduća legenda
Poruka
43.076

il si mnogo naivan il mnogo mlad kad tako smeshno idealizujesh zene
one su bre prilichno plitki i banalni stvorovi
a to shto izvisish nije nijhova greshka nego tvoja shto se zaludjujesh glupostima dok one na sve gledaju mnohgo pragmatichnije

gost 234150

Zainteresovan član
Poruka
441
Ja sam davno skapirao da to što ja za nekog mislim da je 'dobar momak', 'lik', 'drugarčina', šta već, devojkama koje se (ne)će sa njim petljati ne znači ama baš ništa. Takođe i da za kojom mi srce žudi a koje ne primećujem nekima iz moje okoline može delovati u najmanju ruku čudno. I, naposletku, da bi većina od nas volela da se sa strane petlja u tuđe živote, odluke, izbore, ponajviše kako bi ih učinili što sličnijim svojim, i tako, pretpostavljam, sebi dali potvrdu da čine prave stvari. Što samo po sebi i ne mora da bude toliko loše, kada bi ljudi bili razumni, obzirni i ne bi od toga pravili filozofiju.

Ne postoje 'dobri' i 'loši' momci i devojke, postoje samo oni koji se kao takvi pokažu nakon što im neko pruži sebe. Čak i tada samo kao doživljaj, te druge osobe ili nekog ko to između njih posmatra sa strane. Da, ljudi greše, ljudski je grešiti. Ali ljudi isto tako čine i prave stvari. Neretko isto to što se nekome čini kao greška drugome je ispravno, igra percepcije i senki.

Uzgred, pun mi je tuki 'dobrih momaka' koji ne prilaze devojkama i 'finih devojaka' kojima ne mož prići. Potencijal ne znači ama baš ništa ako se ne koristi. Opet, ako je njima tako dobro, ne bih da u tome tražim neku kosmičku nepravdu. A ako im ne odgovara, pa nek učine nešto. Samo nek se, ni oni ni drugi, ne pitaju zašto neki 'ne toliko dobri' momci i devojke uspevaju da se sa nekim upare, ma koliko to trajalo i na šta ličilo. Jerbo, kada nešto činiš, oće šta od toga i da ispadne.

Sally_Solomon

Poznat
Poruka
9.515

Ko je rekao da ne vole dobre momke?
Ne vole njanjave papuchare koji nemaju sopstveni zivot, nego zive da bi sluzili drugom..kao iz tvog opisa
Cesto ljudi brkaju pojmove pa kazu ne vole dobre momke..evo i ti si jedan od tih sto brka pojmove, ocigledno

gost 271475

Buduća legenda
Poruka
26.923
Eto nas zadatak bi mogao biti da poducimo cure da vise cene te sto skidaju zvezdice, a manje "opasne pojave"... to bi trebala bar svaka cura koja ima dovoljno samopouzdanja i sigurnosti u sebe. :)

Ne razumem zašto neko ne bi mogao da bude i jedno i drugo?
Nekoga mogu da cenim i volim samo po onome i zbog onoga što je meni... to što po tvojoj definiciji karakteriše "dobre" me ne privlači, miriše na patetiku i slabost.
Ako ću ja da glumim muškaraca, ili da se tako ponašam u vezi... bolje da budem sama.

*Mihal*

Domaćin
Poruka
4.181

Tu se radi o zenskom instiktu, zene automatski osete privlacnost prema 'losim momcima', 'dobar momak' nije sexualno privlacan i automatski postaje neinterasantan,
muskarcima je potrebno napraviti kombinaciju, ujedno biti snazan i pun sexualnog samopouzdanja, a i dzentlmen i drugar prema zenama, to je savrsena kombinacija koja ce privuci skoro svaku zenu.
No ako ikad dobijete odgovor od zene da zeli samo 'prijateljstvo', tu je kraj ljubavnoj avanturi, ako trazite ljubav i sex pocnite da ga trazite na nekom drugom zenskom mestu.

:)

PS
Za ovo ne treba kriviti zene, tu je problem uvek u muskarcu, u muskoj lenjosti i nepoznavanju osnovne zenske psihologije

Poslednja izmena:

Djika junior

Domaćin
Poruka
3.722
Iz istog razloga iz kog vi jurite za devojkama koje vas ne yebu 2%, a ignorišete manje privlačne, ili atraktivne devojke koje bi sve dale za vas. Nisam čitala temu, izgleda neko već spomenuo. Stvar apsolutno nije vezana za jedan pol, čak ni većinski. Ovo je osobina ljudskog bića, i umešana je u sve odnose, ne samo švalerske/ljubavne i te stvari :)

Sležem se! Baš kao što momci vole sredjenu devojku tako i devojke vole taj neki tip ,,lošeg momka". Mada to ne vidim kao neko opravdanje. Sve mi kao hoćemo dobrog momka a privlači nas nešto potpuno suprotno. I tako zaljubiš se u nekog baksuza i nadas se da ce se promeniti

ex-muskakrk

Domaćin
Poruka
4.682

Pa daj mi reci gdje ima takvih koji to što obećavaju zaista i urade???? :zcepanje: U kojoj bajci?:think:

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.