Muski - zasto nikad ne zatvorite vrata na WC?

cLick - OR - Die:
uuu... kako si slatko perverzna.. ehehehe

i kako to misli$ "ruke se mogu oprati posle kontakta sa vratima" ?!? Znachi udjem u WC, operem ruke, i onda moram da bih u$ao u kabinu (ako je WC takav) da se uhvatim za kvaku sa zilion bakterija na sebi?! o chemu prichamo... da pipam my precious prljavim rukama? :) Super je kada su vrata bez kvake.. onda mogu da ih gurnem laktom i slichno..

Pisoari su zato zakon.. i chesme sa senzorima


Evo, ja cu da te naucim! :lol:
Udjes u WC (naravno, dodirnes tu fatalnu kvaku i zatvoris vrata za sobom), operes ruke pre vadjenja svog precious, pa onda pridjes onim vasim malim lavaboima u koje pishkite, pa piiiiish... onda otres-otres, pa obrises vrh papirom (a da, sto ne radite to uvek, cistunci jedni, vec sacuvate koju kap za gace!!!), onda ga vratis u gace, namestis ga, ako treba skoknes par puta da legne kako treba, proveris jos jednom da li je sve na mestu i... pridjes lavabou i operes ruke. Onda stanes pored vrata i cekas da naidje neki papan koji ce da doditne tu fatalnu kvaku :lol:, i smugnes napolje pre nego sto on udje, naravno, ne dodirujes vise gnusnu napravu za otvaranje vrta!
 
Znam da se udaljavam od teme, ali mi je potrebna mala pomoc oko razrade ideje za web-cam u mom WC-u. Mislio sam da napravim reklamni ugovor sa nekom industrijom piva, naime oni treba da mi obezbede kolicine materijala da bi imao od cega mokriti. Ukoliko neko poznaje proizvodjace sapuna, ubrusa i pomenutih higijenskih rukavica neka me slobodno preporuci.
 
Betty:
Sačuvaj me bože zajedničkih wc-a! :shock:
Kad prolazim pred muškog, lepo se da videti da ima ljudi unutra, i da stoje i piške. Nekad širom otovrena vrata, pa se vide leđa (i ceo komičan stav sa skakutanjem), a nekad, kao, malo pritovrite vrata, što je , mislim, vrhunac.
PLZ, TELL ME WHY?
:roll:
Valjda bas zato sto smo muskarci,nije nikakav problem ako ti neka voajerka overi "pitona".Isti je razlog i kod naseg cestog uriniranja po parkovima.
Iz celog tvog pitanja vidim da si bas obracala paznju na vrata muskih wc-a,a bogami i onome sta se desava iza njih,i mogu ti reci da su vrata bas zbog toga i otvorena.
 
Tuzni_patak:
Betty:
A zipa ingleze>
Montirali pisoare na čijem je dnu VERNO nacrtana muva.
Da bi naterali mušterije da ne piške pored pisoara! Sad zadovoljno trljaju ruke - svi bi da udave muvu :lol: :lol: :lol:

Tako ćeš i ti vremenom da upoznaš i one koji zatvaraju vrata od WC.


hehehe.....sretnem nekad direktora (ne i mog!), uvek u prolazu, on nosi roze kosulje (raskopcane :lol: ) i siva odela, i uvek pere ruke!


A ova tehnika, grrrrr......

Kako uspevaju da puse cigaretu i da :? piske, pitam se
 
Betty:
Kako uspevaju da puse cigaretu i da :? piske, pitam se
Nije lako. Hvala Bogu, ta su vremena iza mene, ali evo prisetih se kako je to bilo. Moraš da budeš baš veliki baja da bi to mogao elegantno da uradiš/istrpiš.
Jer, dim ulazi u nos, u oči. Tebi ruke zauzete, nema šanse da izvadiš cigaretu, glava oborena dole, pa dim još više peče oči, a uz to treba i da se diše. Ali, pravi baja uz sve to uspe i da udahne po koji dim, i da ga elegantno izduva. 8)
 
hanibal77:
sibirska:
hanibal77:
jeste!sad se svi gade od kvake satro a ovamo cackaju nos i cesaju jaja po ceo dan!

Samo jurim tvoje postove kad mi je šlb dan! Naravno i ovaj put me nisi izneverila! hahahahahahahahaha
a sto je najgore niko nije primetio da sam napisala "CESAJU JAJA" kakav blam!!!!!!!

Jesam ja, ali bilo mi glupo da te ispravljam. :lol:
 
vuk80:
Betty:
Sačuvaj me bože zajedničkih wc-a! :shock:
Kad prolazim pred muškog, lepo se da videti da ima ljudi unutra, i da stoje i piške. Nekad širom otovrena vrata, pa se vide leđa (i ceo komičan stav sa skakutanjem), a nekad, kao, malo pritovrite vrata, što je , mislim, vrhunac.
PLZ, TELL ME WHY?
:roll:
Valjda bas zato sto smo muskarci,nije nikakav problem ako ti neka voajerka overi "pitona".Isti je razlog i kod naseg cestog uriniranja po parkovima.
Iz celog tvog pitanja vidim da si bas obracala paznju na vrata muskih wc-a,a bogami i onome sta se desava iza njih,i mogu ti reci da su vrata bas zbog toga i otvorena.


znaci, kad udjem u yebeni zajednicki vc, prethodno pozajmim naocare sa dioptrijom od koleginice :twisted:

da ne bih videla okesane pantalone i pozu za slikanje, ehm :?:


i taj vas piton je belouska. :!: Kome i ga zasto pokazujete, kao da to nema svako covek na planeti.Pa i Cigani ga imaju :D
 
Betty:
Sačuvaj me bože zajedničkih wc-a! :shock:
Kad prolazim pred muškog, lepo se da videti da ima ljudi unutra, i da stoje i piške. Nekad širom otovrena vrata, pa se vide leđa (i ceo komičan stav sa skakutanjem), a nekad, kao, malo pritovrite vrata, što je , mislim, vrhunac.
PLZ, TELL ME WHY?
:roll:
a sto nisi prisla gospodinu i ljubazno zamolila za odgovor.
Samo bre generalizujete, ko sta radi, jel treba da komentarisem svakog dzibera sto je sisao sa planine.
 

Back
Top