muskarci zenama

trenutno imam pored sebe ekstrem kome je problem reci i ako mu je bilo fino (u sexu, samnom....) mada mu nije problem da mi hvali kuvanje :D....uzasno je kad muskarac nezna da ispolji ljubav, kao da mu fali neka dimenzija...potrebne su i reci i dela....jedno bez drugog je smor....
 
Razumem naravno..zato sto se zene tako izjasnjavaju..kakav treba biti balkanboy..sve ostalo prelazi u neukusno papucarenje..tu i tamo se pojavi neka romanticna dusa kojoj prijaju neznosti i izlivi ljubavi...mada godinama svi shvate da je u tome sustina.
 
ja na primjer volim da budem dobar prema zeni, i nerviraju me muskarci koji glume kao neke smekere a znam da ih djevojke varaju jer nemaju njeznost i ljubav koja im treba, ps imao iskustva, samo tu se pokazuje zenski mazohizam jer ostaju u takvim vezama. Ili u najmanju ruku traze dalje dok su u vezi jer je muskarac kreten.

generalno moras biti dobar da bi ti se vratilo!

Istina...
 
Razumem naravno..zato sto se zene tako izjasnjavaju..kakav treba biti balkanboy..sve ostalo prelazi u neukusno papucarenje..tu i tamo se pojavi neka romanticna dusa kojoj prijaju neznosti i izlivi ljubavi...mada godinama svi shvate da je u tome sustina.

mislim lepo je kad je muskarac malo hladniji a ne da se sav uvija oko zene...ali ponekad izlivi neznosti bas znace....i boze moj, nece poceti sekire da padaju ako se nekad i kaze ono sto se oseca :mrgreen:....
 
Moj srecom nije takav. Nije mu problem da mi pokaze da mu je stalo, da me mazi, drzi za ruku... Neznosti imam na pretek. A ne preteruje, ne radi to po ceo dan i svaki dan.... Neka samo meni on i ostane takav :love:
 
drage moje dame,nemojte bukvalno shvatati,da sad neko treba po ceo dan da maaca i kuuca nekoga,ali svakodnevna paznja u zdravim kolicinama je potrebna.Bar je mene moja pokojna majka ucila celog zivota.Paznja je i kao sad sto sam spremio rucak,sredio kucu,ili prostro ves,i sto kapiram da takve stvari idu sa ljubavlju.
 
Ja neću zbog toga rasturati brak, ali neograničenog poverenja više nema. On je na šteti.;)

svako zna svoje zasto je sa nekim :rolleyes:....mada mi je uvek zao kad cujem tako nesto...pa muz bi trebao da bude osoba u koju imas najvise poverenja...znam da je moje shvatanje idealizam i zato se vise necu udavati :wink:....moj konj na belom princu ne postoji :mrgreen:....
 
lepo je reci nekome VOLIM TE. Ali kad pocnu da cvrkucu : cico, maco, kuce, pace, jesi lepo pakjio, piskio, ruckao....e, onda je stvarno vec DOSTA

Sta fali tepanju? Pa ne mogu sa voljenom osobom da pricam kao i sa svima drugima. Ja volim da mu tepam. Ne mogu s njim onako hladno i zvanicno da pricam, da ga zovem punim imenom, i tako to.....
Bar sam ja takva. Da se razumemo, ne idem po ceo dan za njim da mu tepam, da ga tetosem, ne zovem ga svaki dan da ga pitam da li je lepo ruckao ili pajkio... Ali pokenad sto da ne?
To je meni vid paznje. I koliko primecujem muskarcima to prija.
 

Back
Top