Muškarci vole helanke

Sensei

Master
Moderator
Poruka
67.621
... da vide na ženama

1705970727136.png

Uglavnom. Zavisi od kroja :)
Ne znam da li žene nose helanke zato što znaju da ćemo mi to da gledamo ili postoji i neki drugi razlog?
 
Udobne su, ali uvek postoji pitanje ko će to i kako da gleda. Nisam nikad izašla pred dedu, oca ili rođaka-u helankama.
U teretani je normalno nositi helanke. Treneri nema šta nisu videli, debele, mršave, sa i bez mišića, oni se time bave-nemaju odnos prema tome :"Gle, kako se utegla!"
Došla sam da treniram, a ne da me neko ocenjuje po tome kako mi stoje helanke!
 
Хеланке јесу ултраудобне, зато су супер за тренинг и за покући, али нису баш за друге прилике. Ок, елегантнији материјал уз адекватан горњи део типа туника, кошуља може да прође, али ово како се данас носе..ужас и кантастрофа!
 
pa sad... kako koja :)
Ок, али не за сваку прилику и место!

Замисли сичуејшн..
Одеш рецимо у пореску, хоћеш да измунташ неки мањи порез или тако нешто. Док чекаш долази овака ко са горње слике. Ђока се дигне, а чика порезник вкче : следећи!
Ај ти уђи здигнуим ђоком код порезника!
 
Udobne su, ali uvek postoji pitanje ko će to i kako da gleda. Nisam nikad izašla pred dedu, oca ili rođaka-u helankama.
U teretani je normalno nositi helanke. Treneri nema šta nisu videli, debele, mršave, sa i bez mišića, oni se time bave-nemaju odnos prema tome :"Gle, kako se utegla!"
Došla sam da treniram, a ne da me neko ocenjuje po tome kako mi stoje helanke!

To mi je tek bezveze priča, danas devojke bukvalno u teretanu idu napucane kao da namerno izazivaju, helanke da pucaju, gore samo topovi golih leđa.. Ako pričamo o udobnosti šorc i obična bela majica daju maksimum komfora koji možeš da imaš, a trenirao sam borilačke veštine i ne može neko da mi kaže da ne razumem ja to, naročito teretana ljudi gde radiš statičke vežbe.
 
Ок, али не за сваку прилику и место!

Замисли сичуејшн..
Одеш рецимо у пореску, хоћеш да измунташ неки мањи порез или тако нешто. Док чекаш долази овака ко са горње слике. Ђока се дигне, а чика порезник вкче : следећи!
Ај ти уђи здигнуим ђоком код порезника!

Kod njih naročito treba sa zdignutim đokom, oni su naročito zaslužili. :D
 
Хеланке јесу ултраудобне, зато су супер за тренинг и за покући, али нису баш за друге прилике. Ок, елегантнији материјал уз адекватан горњи део типа туника, кошуља може да прође, али ово како се данас носе..ужас и кантастрофа!
slazem se
sad ih svaka nosi, uzas i katastrofa sto kazes.
ja bih zabranio helanke svim devojkama koje nisu slimfit :deda:
 
... da vide na ženama

Pogledajte prilog 1487158
Uglavnom. Zavisi od kroja :)
Ne znam da li žene nose helanke zato što znaju da ćemo mi to da gledamo ili postoji i neki drugi razlog?
то је сељанлук од деведесетих


мушкарци воле сензуалност и женственост а то је штикла и хаљина, минић нешто изнад колена...
 

Back
Top