Muškarci plaču?

Da li muškarci plaču i da li se stide da zaplaču u javnosti ili pred prijateljima?
Šta su okidači da se zaplačete pred nekim ili strogo čuvate suze za svoja 4 zida?

ako place jer su mu ispale tri trepavice, ili sto ne moze vise stati u rifle, ili shto majicu nije nasao po njegovom smeku jer je neki kupac bio brzi od njega bilo bi mi jeako strano

ako mu se skupi zivot ili osjeti tugu, poraz ili radost treba i da zaplache
 
Da li muškarci plaču i da li se stide da zaplaču u javnosti ili pred prijateljima?
Šta su okidači da se zaplačete pred nekim ili strogo čuvate suze za svoja 4 zida?
Naravno da plaću.
Da li se stide ne znam.
Ovde u mom kraju veoma retko to čine javno.
Mora da bude baš neka trauma žestoka...
Verovatno uticaj vaspitanja.
Mislim da je dobro plakati u 4 zida...
ne zato što me brine šta će ko da kaže...
već zato što je to posebno emotivno stanje, a tad nemam sluha za tuđe provokacije.
Pa da ne bi neko nastradao, čuvam suze za svoja 4 zida.
 
Pa zbog toga ne plaču baš

A dobro

od moje drugarice je mama umrla i neku vece sam bila kod nje

i njen otac koji ima 80 godina kaze meni da nikako ne moze da place i on to ne razumije ali kad god pokusava nece suze da krenu, dodaje da on nije naucio da place a voleo bi da moze
nekako mi je to bas bilo tuzno

znam da je zadnju noc njenog zivota sedeo cijelu noc pored nje i drzao njenu ruku.....
 
Ne sećam sam da sam ikad videla uplakanog muškarca uživo.
Članovi moje familije jesu osetljivi, ali mogu samo oči da im zasijaju ponekad.
Filmovi i pojedine pesme se ne računaju jer su mnogi napravljeni u svrhe da čovek oseti izvesnu emociju.
Izbegavam sahrane, dosta mi ih je za ceo život, ali tad od svojih suza nisam videla da li muškarci takođe plaču.
Verovatno da neki jesu.
Sasvim je normalno da plaču, ali možda se sakrivaju od svih kad to rade.
I sama najviše volim da se isplačem kad sam sama.
 
Da li muškarci plaču i da li se stide da zaplaču u javnosti ili pred prijateljima?
Šta su okidači da se zaplačete pred nekim ili strogo čuvate suze za svoja 4 zida?
Kao i žene i muškarci treba kao emotivna bica da placu kada za to imaju razlog..suze su lekovite i kroz suze se izbaci sva tuga, bol, bes, stres
Licno emotiovna sam i umem da zaplacem ali mi posle bude lakše :)
 
ako place jer su mu ispale tri trepavice, ili sto ne moze vise stati u rifle, ili shto majicu nije nasao po njegovom smeku jer je neki kupac bio brzi od njega bilo bi mi jeako strano

ako mu se skupi zivot ili osjeti tugu, poraz ili radost treba i da zaplache
мушкарци не плачу

елемнтарна разлика између мушкараца и вагина је управо то
 
на озрену сам провео три године скоро. ти лично не можеш ни да слутиш шта је то озрен био током рата у босни. ни да слутиш.

у опкружењу са три стране стално и у односу са много бројнијим непријатељем.

много је ту крви проливено. много је ту несреће.

много је ту страдања.

нисам видео никога да плаче и када је најтеже. када му мајка рецимо умире на рукама јер је болница недоступна...

мушкарац ако не плаче не значи да није емотиван. то су глупости и сузе свакако нису мерило нечије емотивности.
 
на озрену сам провео три године скоро. ти лично не можеш ни да слутиш шта је то озрен био током рата у босни. ни да слутиш.

у опкружењу са три стране стално и у односу са много бројнијим непријатељем.

много је ту крви проливено. много је ту несреће.

много је ту страдања.

нисам видео никога да плаче и када је најтеже. када му мајка рецимо умире на рукама јер је болница недоступна...

мушкарац ако не плаче не значи да није емотиван. то су глупости и сузе свакако нису мерило нечије емотивности.
Ma svaka ti čast za Ozren
Niko tvoju hrabrost ne dovodi u pitanje

Ali nisu sisice ako plaču
 
јесу.

то је елементарна разлика између жена и нас.

туга , бол, све то мушкарац осјећа и може да се види по њему и без цмиздрења или суза.
Samokontrola je daleko bitnija od toga da se muškarcu otme neka suza.
I zdravorazumsko razmišljanje takođe ukoliko je isto moguće.
Jer muškarac je po difoltu odgovoran ne samo za sebe već i za porodicu.
On je ipak neko ko mora da vodi.
 

Back
Top