Muskarci kojih se treba kloniti

I opet fuuuuuuuuj!!!!!!!!!!!
Ajde kazi nesto sto ima veze sa mozgom...ili bar sa temom:roll:;)
Pa kako nemaja vezu sa mozak? Ja volem piktije od mozak od prasećinu, jagnjećinu.... :zper:
Đokice,mislim da kod Ledžera nemaš prođu,ni ne misli na sex pre braka:rtfm:
Ma koje more, one se sam' takoj femkaju, tije što mi viču fuj, te su najžarenije....:zcepanje:
 
Svecenika!

Jucer sam cula pricu iz prve ruke....naime poznanica upozna decka preko neta, ona profesor povjesti, on arheolog, spika izvaredna, sve 5(tlaka mi tipkati detalje) i nadju se....

Drz' nedaj on svecenik!:eek:
Jedino pozitivno u toj prici sad je ona bliza Bogu:rotf:
Ako kome sto triba preko veze kod gospon Boga, mogu pogledati sto mogu uciniti:rotf::hvala:
 
Poslednja izmena:
Svecenika!

Jucer sam cula pricu iz prve ruke....naime poznanica upozna decka preko neta, ona profesor povjesti, on arheolog, spika izvaredna, sve 5(tlaka mi tipkati detalje) i nadju se....

Drz' nedaj on svecenik!:eek:
Jedino pozitivno u toj prici sad je ona bliza Bogu:rotf:
Ako kome sto triba preko veze kod gospon Boga, mogu pogledati sto mogu uciniti:rotf::hvala:

Ispoveda se malda zena kod svecenika: "Da li je veliki greh sto sam spavala sa svecenikom iz susednog grada?

"Naravno ceri" odgovori ozbiljno svesteno lice "Imas ti svecenika i u svom gradu!"
 
Ispoveda se malda zena kod svecenika: "Da li je veliki greh sto sam spavala sa svecenikom iz susednog grada?

"Naravno ceri" odgovori ozbiljno svesteno lice "Imas ti svecenika i u svom gradu!"

hahhahah znam za ovo!

Ma i oni su ljudi ali tribali su bolje razmisliti sto rade i di idu kad su donosili odluke....
*** tip od 28-29 god, mlad, zdrav, pametan(:rotf::think:) i biti bez zene....ma nije prirodno ma sto god crkva ucila

Mogu ovdje svasta sad tipkati jer mi je poznanica bliza Bogu pa ce sigurno sredit odlazak u raj!:whistling:
 

Back
Top