Muskarci kojih se treba kloniti

Hm...pa da počnem....:manikir:

1. emotivni ljigavci (to su oni što prodaju muda za bubrege i spremni su na svakave laži ne bi li se ogrebali za snošku)
2. muškarci koji nisu diskretni (od takvih da se klonite pod obavezno jer nema većeg slinavca od takvog čoveka)
3. oženjeni (ovo može da bude poželjno samo ako je žena u braku tako ga lakše skinete s dnevnog reda,ako ste slobodne onda nemojte da gubite vreme jer se zbog vas razvesti neće)
4. tepači (kuco, maco znači da ima više žena u igri pa da ne pobrka imena)
5. umišljeni (oni koji imaju toliko visoko mišljenje o sebi i misle da im niko nije dorastao- takođe u kategoriji sline)
6. mamin sin (mama je centar sveta -univerzum u koji ni jedna druga žena ne može da uđe- -živela mama!:mrgreen:)
7. papučari (ljudi bez svog ja dozvoliće da ga gaziš dok ti ne dosadi takođe u kategoriji sline)
8. hvalisavci ( od njih u glavnom nema ništa što bi se reklo ‚‚šupalj nos do očiju‚‚ i ‚‚lovačke priče‚‚ o velikoj mu ‚‚trećoj nozi‚‚ narodski rečeno kuwac)

Ima tu još ali valjda ću se setiti pa ću da dopunim....;)
 
Disney-Desperate-House-Wives-classic-disney-7736432-550-261.jpg
 
nesigurnih, iskompleksiranih egoista.....iz iskustva znam da su sebicni, samozivi, povredljivi na svaku glupost, bahati, depresivni, znaju sam o da se povlace a ne i da potegnu i odrade do kraja....do sada naleteh na dva komada, prvi mi je bio spoznaja a od drugog sam se branila svim snagama.....:D
 
1. ako si udata nisi u manastiru
2. ako si udata možeš valjda da razgovaraš sa drugim muškarcima...mislim ne moraš valjda da ih se kloniš skroz

ovo za godine neću ni da komentarišem....

Pobogu Vexy pa znas da se salim.:eek:
Kad god su u nekom mom postu pomenute godine ili kilogrami taj post moze biti samo saljiv i nikakav drugaciji.

Osim toga ne volim ja mnogo da razgovaram sa muskarcima ni ovakvim ni onakvim. Rekoh vec nekoliko puta da je taj svet meni kao sagovornik nezanimljiv i dosadan. Ne znam da li bih se setila dva muskarca koja poznajem a da ih volim slusati dok govore.
Ali muskarci su jako potrebni, ne sporim. Ima stvari za koje su nezamenjivi, npr mnogo su spretniji oko rostilja i lakse unesu kupljen namestaj u kucu nego zene. ;)
 
Dobra tema!
Da izostavim one tipove,za koje smo jos kao devojcice cule da nam ne trebaju:
Alkosi,krimosi,besposlicari....
To se podrazumeva:-)
Evo moje liste:

1.Previse ''pametni''
To su oni koji govore samo o sebi,pricaju kao navijeni,sve,,ali bas sve znaju....ja,ja,ja...pa ja!Sa takvim ne bih mogla nikada da zivim.

2.Samotnjaci
Ljudi koji vole samo sebe.Ne vole mnogo drustvo.Zasto?Ne znam.Ako ne voli nikoga,kako ce mene?

3.Mamini i tatini sinovi

neke zene ih jure.Ja ne zelim da sudim.Ali nikada nisam volela te,koji su sve dobili na tacni.Ne volim ljude koji ne znaju da se bore,koji ne znaju da je zivot zapravo surova borba.Zapravo ,smatram da osobe koje su dobile sve,a nisu se pomucile puno-zive u iluziji da je sve to njihovo i da zato vrede.A istina jeste:Da je sve to njihovo,ali zaradjeno tudjim trudom.
...Ja sam se ova tri tipa klonila....I lepo sam se udala...za umetnika...ali se ne zalim :-)
 

Back
Top