Muskarci koji cupaju obrve ili ko Vam je rekao da je to lepo?

Licno dozivim traumu svaki put kad vidim muskarca koji cupa obrve na tanko.

Da li ja nisam dovoljno moderna?

Da li cupate obrve i zasto da?
Ala sam ja glup covek...
Nisam precizno procitao uvodni post...
Ovde se nigde ne kaze muskarca koji cupa SVOJE obrve, vec obrve....nesto kao cupac pilica u Peri Detlicu...
Dakle muskarci ljubitelji cupanja zenskih obrva izvolite....
 
I mi konja za trku imamo!

Pogledajte prilog 653325

Pogledajte prilog 653326

čije će sad gaće da se napune?
Moram da priznam em zastrasujuce em lici na moje crteze iz likovnog iz 5og razreda....zapanjujuca slicnost....ja video negde ono pravilo podelis lice na petine, pa 2 i 4 su oci, a ostalo popunis nos, iznad stavis obrve i obicno promasim pa budu blize nego sto su na crtezima koji su lepi...bas ovako kao na slici...Samo znas da su ovo trandze, cisto to da ti kazem...Pogledaj koja je to jaka vilica, sirina kod usiju,
 
Moram da priznam em zastrasujuce em lici na moje crteze iz likovnog iz 5og razreda....zapanjujuca slicnost....ja video negde ono pravilo podelis lice na petine, pa 2 i 4 su oci, a ostalo popunis nos, iznad stavis obrve i obicno promasim pa budu blize nego sto su na crtezima koji su lepi...bas ovako kao na slici...Samo znas da su ovo trandze, cisto to da ti kazem...Pogledaj koja je to jaka vilica, sirina kod usiju,
Na googlu o njoj pišu da je devojka...
 
Na googlu o njoj pišu da je devojka...
Primetio sam ja svasta na netu...
Npr postoje ti seksi sajtovi koji imaju u ponudi zene muske , trandze homo hetero...
I tamo je eksplozija trandzi koje tvrde da su ciste zene, v sudelovanju sa naravo...
A nisu...
Psiholoski im je potrebno , trandzama da im muskarci zavide na njihovoj seksualnosti, to im je potvrda da su ucinili dobar korak od dobijanja rupice i sece jabucice...
Em je skupo em hormoni em ima tu i bolesti ima i bolova ponekad itd...
Tako da kazu sociolozi da je otprilike 1/3 izasla iz ormana a ostali se deklarisu kao zene ne zbog stigme nego zele da budu 100% zene.
 
A ovo je lice vrednog kome kisa i sneg ne mogu nista...
b1ba87b28ba71afdd48f84a146aabb6c.jpg
po onoj jednij i jedinoj fotki, ovaj liči na Mustafu Golubića...toe taj sovjetski brk i rutave obrve.
 
To je ista ona sorta što se ljubakaju kao žene kad se vide negde. Što bi rekao Homer Simpson, ceo svet je postao homoseksualan.

Inače, u vojsci sam znao jednog koji se hvalio da se brije i tamo gde sunce ne sija :huh:
Ceo svet...čak sam morala da izguglam šta je "Bromance". Pa neka ih, bolje da se ljubakaju i briju nego da biju žene i lupaju pesnicom od sto lol.
Malo sam čak i ljubomorna, i ja bih malo "Bromance" 🤣
 
Ceo svet...čak sam morala da izguglam šta je "Bromance". Pa neka ih, bolje da se ljubakaju i briju nego da biju žene i lupaju pesnicom od sto lol.
Malo sam čak i ljubomorna, i ja bih malo "Bromance" 🤣

Da, to su ovi što kažu ''Pa nisi gej ako se kresneš par puta... pa to svi rade... i Aleksandar Makedonski i Kraljević Marko i Medžik Džonson... da bi bio gej moraš da se zaljubiš... Šta, vi kao niste nikad, a?''.

To je taj fazon.
 
Da, to su ovi što kažu ''Pa nisi gej ako se kresneš par puta... pa to svi rade... i Aleksandar Makedonski i Kraljević Marko i Medžik Džonson... da bi bio gej moraš da se zaljubiš... Šta, vi kao niste nikad, a?''.

To je taj fazon.
Aleksandar je valjda bio "pravi", a Roksanda mu je poslužila samo da mu rodi dete. (Što je diskutabilno da li jeste ili nije. Uostalom, koliko god Aleksandar Makedonski bio meni omiljena ličnost iz istorije, ni u šta ne možemo biti sigurni).

A "Bromance" koliko ja izhuglah, nisu seksualni odnosi. Oni se više grle, cmaču u obraz, nameštaju frizuru jedan drugom i uopšteno se ponašaju jako blisko, čak do erotike (barem nama koji posmatramo) ali sex ne.
 
Aleksandar je valjda bio "pravi", a Roksanda mu je poslužila samo da mu rodi dete. (Što je diskutabilno da li jeste ili nije. Uostalom, koliko god Aleksandar Makedonski bio meni omiljena ličnost iz istorije, ni u šta ne možemo biti sigurni).

A "Bromance" koliko ja izhuglah, nisu seksualni odnosi. Oni se više grle, cmaču u obraz, nameštaju frizuru jedan drugom i uopšteno se ponašaju jako blisko, čak do erotike (barem nama koji posmatramo) ali sex ne.

Polako, tako se počinje.

Meni je recimo malo nelagodno da čestitam Novu godinu ili rođenje deteta... Svako ima svoje viđenje.
 
Moram da priznam em zastrasujuce em lici na moje crteze iz likovnog iz 5og razreda....zapanjujuca slicnost....ja video negde ono pravilo podelis lice na petine, pa 2 i 4 su oci, a ostalo popunis nos, iznad stavis obrve i obicno promasim pa budu blize nego sto su na crtezima koji su lepi...bas ovako kao na slici...Samo znas da su ovo trandze, cisto to da ti kazem...Pogledaj koja je to jaka vilica, sirina kod usiju,
Nije trandža. Zašto odmah vređaš ? Ovo je britanska manekenka albanskog porijekla Sofija Hadžipanteli.
Inače mnoge žene na Balkanu nemaju tu sofisticiranu nježnost kao Ruskinje,Ukrajinke,Poljakinje ili Mađarice.
 
Nije trandža. Zašto odmah vređaš ? Ovo je britanska manekenka albanskog porijekla Sofija Hadžipanteli.
Inače mnoge žene na Balkanu nemaju tu sofisticiranu nježnost kao Ruskinje,Ukrajinke,Poljakinje ili Mađarice.
Priznajem da sam tu traumiran, tj kakvih sam se trandzi nagledao , zene su u zestokoj opasnosti od pasive bas zbog slicnosti sa trandza izgledom...
Ne znam ko tu treba da ima inicijativu, ja bih da muskarci tu imaju inicijativu ali onda ce reci da su muskarci neki sovinisti, a ja samo zelim cistu dnk i seksualnu situaciju...
 
Da se razumemo,da ne bude greske.Ja spadam u muskarce,koji se redovno neguju. Sto se tice obrva,muskarac treba sam (ako je u tome vest) da svoje
obrve neguje,da ih lepo oblikuje.Siroke cupave obrve,znak su,da je muskarac sirovina balkanska,Ziveo sam u svedskoj tri godine,u Stokholmu.Svi u okolini
u kojoj sam se kretao,mislili su da sam Danac,jer su oni visoki i lepi ljudi.Cim bi se pojavio,neki muskarac sa sirokim cupavim obrvama,a narocito sa brkovima,
odmah su zakljucivali,da je u pitanju balkanac.Samo Srbi,Bugari,Siptari i Turci,imaju obavezno brkove,sto je osobenost primitivnih muskaraca.!
 

Back
Top