Muškarci i orgazam?

MYOB

Ističe se
Poruka
2.046
Nama ženama najveća je misterija kako to da ne znate da li ima ili nema orgazma. Objasnite mi to, kako ne primetite. I kakvo vas ponašanje žene, kada ima orgazam, pali? Da li ako je tiha, bučna, mešavina, kakvo ponašanje?
 
Nama ženama najveća je misterija kako to da ne znate da li ima ili nema orgazma. Objasnite mi to, kako ne primetite. I kakvo vas ponašanje žene, kada ima orgazam, pali? Da li ako je tiha, bučna, mešavina, kakvo ponašanje?
Imaš ti prioritetnijih upitnika od navedene misterije, no ajd', nek se pitaš.

Mislim da nema žene koja nije odglumila orgazam. To je sve.
 
Znam jedan slučaj. Ne znam ko je tu blesav. Tip živi sam. Smuvao se sa devojkom i kada god imaju seks celo naselje cuje nju kako vristi, skici, umire. Meni bilo smesno, pošto mi je jasno da folira. On ne kapira. Komentariše to kao devojka je glasnija. Tupson. Nema veze. Doseli se ona kod njega. Viš se ne čuje ništa. Rebus! Da li to znači da više nema seksa ili da je ona prosto dobila šta je htela. Uselila se kod dečka, otišla od svojih, više ne mora da podilazi njegovom egu. Da li zaista može toliko neka žena da vas maže? Da li se zaista palite da ste fantastični yebachi kada ona vrišti kao zver?
 
znam. neke stvari su prosto nemoguće. jednom je toliko bilo providno da mislim da su me čuli kada sam se zasmejala. bilo je neizdrživo. bilo je stvarnih orgazama. ali mnogo više foliranja. uostalom, neka me neko ubedi da nakon životinjskog seksa, u kojem se ne zna ko je gde, može neko da se čim zaćuti šeta po kući kao da ništa nije bilo. očekivala bih makar da udahne vazduh. :)
 
Grinajzična, nemo' mi te do'torske fore :) :) :)
Ti si specifična cvećka. Endemična neka vrsta. Ost'o mi je neki istraživački poriv k tebE :D:D:D:D

Ko zna, mogao bih da se demantujem u citiraToj mi izjavi :)
na tvom uzgl.. slučaju :D

Ahhhhh, puste želje, ahhhhhh, pusti snovi :mrgreen:

(je l' zavijaaaammmm za medalju? :))
 

Back
Top